Iepērcies Rimi e-veikalā, dalies ar iespaidiem un saņem 5 eiro atlaidi

Periods 01.10-31.10.2020

Nofotografē vai nofilmē savus e-veikala pirkumu maisiņus ar pirkumiem, ja vēlies, pievieno atsauksmi vai savus iespaidus. Tad ievieto tos savā "storijā" vai ziņu lentē Facebook vai Instagram sociālajos tīklos. Tavam profilam jābūt publiski pieejamam. Lieto #RimiPiegāde vai #RimiDrive, ietago vai atzīmē @rimi.latvija, lai Tavu ievietoto bildi vai video varam pamanīt, un sazinies ar mums PM, lai vari saņemt kupona kodu, kas dos 5 EUR atlaidi nākamajam pirkumam Rimi e-veikalā.

Un tas vēl nav viss – 10 nedēļas atraktīvāko bilžu vai video autoriem dāvanā piegādes abonements 60 dienām! 

Konkursa periods no 2020. gada 1. oktobra līdz 2020. gada 31. oktobrim. Kuponu vari izmantot līdz 30. novembrim. Abonements ir derīgs 60 dienas no aktivizācijas brīža.

Rimi Latvia neatbild par to, ka lietotājs neatsaucas uz aicinājumu sazināties un patur tiesības neizsniegt kupona kodus, ja ir aizdomas, ka lietotājs izmanto negodīgus paņēmienus labuma gūšanai. Rimi Latvia patur tiesības mainīt dāvanā izsniegto piegādes abonementu darbību vai apturēt tos. Viens kupona kods derīgs vienam lietotājam vienu reizi. Kods derīgs līdz 2020. gada 31. oktobrim. Piegādes abonementu var aktivizēt tikai autorizējies (reģistrējies) e-veikala lietotājs. Lietotājs, piedaloties konkursā, piekrīt, ka tā konkursam radītais saturs var tikt izmantos Rimi Latvija sociālo tīklu komunikācijā un reklāmā sociālajos tīklos. Rimi Latvija patur tiesības veikt izmaiņas konkursa noteikumos. Balvas nevar tikt apmainītas pret naudu. 

Apskati aktuālos un izdevīgos piedāvājumus Rimi e-veikalā  ŠEIT