Momentloterija Rimi t/c Jelgavā

Periods 21.09-21.09.2019

Tikai vienu dienu, tikai 21. septembrī tirdzniecības centrā “Vivo centrs” (Katoļu ielā 18, Jelgavā) laikā no plkst. 16:00 līdz 21:00 notiks vērienīga momentloterija WOW, kurā varēs iegūt kādu no 600 garantētajām balvām!
Loterijas noteikumi:
1.    Iepērcies par vismaz 10 eur kādā no tirdzniecības centra veikaliem;
2.    Saglabā čeku un dodies uz īpašo loterijas stendu;
3.    Uzrādi čeku un izlozē savu balvu!
4.    Loterijā piedalās visi čeki par pirkumiem, kas veikti 21.septembrī.
5.    Pirkumā nedrīkst tilpt: dāvanu kartes, alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, azartspēles, finanšu darījumi, tai skaitā rēķinu apmaksa.

Momentloterijā ietilpst balvas no tādiem veikaliem kā Siberika, Gards, Stenders, TET, Given by Grenardi, Super Selection, Tele2, Barona tējas un Kafijas, Globuss, Douglas, OC Vision, Pus12, Baltic Data, kafejnīcas Salmu krogs, ķimiskās tīrītavas Clean Control un ziedu salona Palete, kā arī dāvanu kartes no tirdzniecības centra un Rimi.

Un tas vēl nav viss! Visas dienas garumā tirdzniecības centrā būs pieejamas kārdinošas atlaides klientu iecienītākajiem produktiem! 
Savukārt, no plkst.16:00 tirdzniecības centra apmeklētāji tiks aicināti pievienoties brīnišķīgajai māksliniecei Kristīnei Luīzei Avotiņai, kas vadīs unikālu gleznošanas meistarklasi! Kā arī uz vietas tirdzniecības centrā būs dažādas radošās darbnīcas bērniem ar rudens tematiku, īpašos fotomirkļus aicināsim iemūžināt momentfoto stendā. Tas tik būs WOW!

Loterijas atļaujas Nr. 5931.
 


Noteikumi