Noskaidroti Rimi bērniem veselīga uztura meistarklases loterijas laimētāji - rezervisti!

Periods 25.11.2019-31.01.2020

Apskatīt laimētājus

Rimi sazināsies ar tiem laimētājiem rezervistiem, kuri savā Mans Rimi profilā (mansrimi.lv) devuši piekrišanu šādai saziņai. Ja laimētājs rezervists nav norādījis savā “Mans Rimi” kontā tālruņa numuru, laimētājam jāpiesakās balvas saņemšanai pa bezmaksas tālruni + 371 80000180 vai, sūtot epastu uz info.lv@rimibaltic.com līdz 26.11.2019 plkst. 17.


Laimētāji

Uzvarētāji rezervisti, kuri laimējuši dalību meistarklasē bērniem, kuri ir vecumā 0-3 gadi (meistarklase notiks 2.decembrī plkst. 13:00 Rimi virtuvē Rīgā, Brīvības ielā 49):

LIGITA 9440385200501376545

JĀNIS 9440385200501425805

ZANE 9440385200502052970

KRISTAPS 9440385200504732389

KRISTAPS 9440385200506054766

LINDA 9440385200506083021

JEVGĒNIJS 9440385200507447563

SOLVITA 9440385200507692127

VJAČESLAVS 9440385200508679982

INETA 9440385200512332768

DMITRIJS 9440385200513884122

Uzvarētāji rezervisti, kuri laimējuši dalību meistarklasē bērniem, kuri ir vecumā 4 un vairāk gadi (meistarklase notiks 27.novembrī plkst. 18:00 Rimi virtuvē Rīgā, Brīvības ielā 49):

NATAĻJA 9440385200500281670

JĀNIS 9440385200502883903

ILZE 9440385200503302069

ULDIS 9440385200503661480

JEĻENA 9440385200504098211

NORMUNDS 9440385200504356031

IEVA 9440385200505200675

JĀNIS 9440385200510074891

MAIRIS 9440385200510379647

ANITA 9440385200511667230

EVITA 9440385200511923807

VIKTORS 9440385200513101956

RITA 9440385200513457549

ALEKSANDRS 9440385200513562389

LAURA 9440385200513813303