Loterija ar Mans Rimi lojalitātes karti

Noskaidroti vīnu un ēdienu saderības meistarklases uzvarētāji!

Periods 28.11-02.12.2019

Apskatīt laimētājus

Ir  noskaidroti Rimi Vīna Dārza konkursa uzrētāji, kas balvā saņems meistarklases par vīnu un ēdienu saderības noslēpumiem Rimi Vīna Dārzs vīnziņa Mārča Mitrevica un Rimi Gardēža Normunda Baranovska pavadībā. 

Rimi sazināsies ar tiem uzvarētājiem, kuri savā Mans Rimi profilā (mansrimi.lv) devuši piekrišanu šādai saziņai. Tie, kas šādu piekrišanu nav devuši, tiek aicināti sazināties ar Rimi, zvanot uz tālruni 80000180 līdz 29.11.2019., plkst 16.00! 

Tātad, uzvarētāji ir!


Laimētāji

Erika, kartes Nr. 9440385200504507971
Dmitri, kartes Nr. 9440385200510069768
Baiba, kartes Nr. 9440385200504188970
Elvis, kartes Nr. 9440385200513354829
Inese, kartes Nr. 9440385200511641011
ZIgurds, kartes Nr. 9440385200504213380
Zane, kartes Nr. 9440385200506024413
Viktorija, kartes Nr. 9440385200511915795
Marita, kartes Nr. 9440385200510940299
Aivars, kartes Nr. 9440385200511265183
Anda, kartes Nr. 9440385200512966102
Anita, kartes Nr. 9440385200501990956
Tatjana, kartes Nr. 9440385200508453164
Oksana, kartes Nr. 9440385200508686607
Agnese, kartes Nr. 9440385200502647985