Rimi lietotne

Tavs iepirkšanās palīgs

Mans Rimi karte

Ar savu epastu ienāc Rimi lietotnē un, pēc tam iepērkoties Rimi, izmanto tālruni kā kā Mans Rimi karti! Kartes akcijas, atlaides, personalizētie piedāvājumi, Mans Rimi nauda, ieguvumu spēle, e-veikals, elektroniskie čeki un daudz kas cits - viss vienā lietotnē! Ja nepieciešama palīdzība pievienoties, mūsu klientu serivss Jums palīdzēs - +371 8 000 0180 vai info.lv@rimibaltic.com

Mans Rimi nauda un uzlīmes

Arī izmantojot lietotni, par katru pirkumu Rimi saņem un seko līdzi Mans Rimi naudas uzkrājumam un digitālo uzlīmju skaitam un izmanto Mans Rimi naudu arī pirkumiem e-veikalā

Personalizētie piedāvājumi un akcijas

Izmantojot lietotni personalizētos piedāvājumus un akcijas vari apskatiti pirmajā lapā, tos aktizēt vai likt uzreiz e-veikala grozā. 

Ērti saņemt pirkumus visos Drive un Saņemšanas punktos

Lietotnē vari atzīmēties, ka esi ieradies pēc sava pirkuma. Nekādu pirkumu kodu meklēšanas utt., vienkārši atzīmējies lietotnē, ka esi Drive vai Saņemšanas punktā un mēs pirkumus nogādās pie Tevis. 

Iepirkumu saraksts

Digitāls, viegli lietojams un vienmēr līdzi

Receptes

Vairāk nekā 1000 receptes iedvesmai

QR kods

Lieto QR kodu, lai aplūkotu personalizētos piedāvājumus kioskā

Mans Rimi ieguvumi

Apskati, krāj un iegūsti Mans Rimi kartes ieguvumus - kafijas bez maksas, dažādas atlaides un dāvanas par pirkumiem Rimi. 
Jauni piedāvājumi katru mēnesi