Atlaižu krāšanas spēle ir gaisā

No 29. janvāra – 11.februārim spēlēt un krāt atlaides var ikviens!

Jo lielāki pirkumi, jo lielākas atlaides!

Sāc spēlēt jau tūlīt – noteikumi ir vienkārši! Norēķinoties izmanto savu Mans Rimi karti – jo lielāks pirkums, jo lielāka atlaide Tavam nākošajam pirkumam! Cik lielu atlaidi sakrāsi Tu? 5, 7 vai 10 procentus? Viss ir tavās rokās!


Kad tavu pirkumu summa sasniegs 30€ - 49.99€, saņemsi 5% atlaidi. Par summu 50€ - 69.99€ - saņemsi 7% atlaidi, savukārt par pirkumu summu sākot no 70€  - saņemsi 10% atlaidi. Jau sakrāto atlaidi aktivizē un apskati Rimi kioskā! Atceries! – Jo lielāki pirkumi, jo lielākas atlaides! Sarauj!

Katra sakrātā atlaide derīga izmantošanai vienu reizi ar tavu Mans Rimi jebkurā Rimi veikalā no 29. janvāra līdz 11. februārim. Atlaides kupons pirkuma brīdī jāiesniedz kasierim, pēc izmantošanas tas netiek izsniegts atpakaļ. Atlaide nepiemērojas iegādājoties uzlīmju kampaņas KichenAid produktus, piena maisījumus jaundzimušajiem, dāvanu kartes, tabaku, un trešo pušu pakalpojumus. Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt Rimi klientu servisam +371 800 001 80 (I-V 9:00 – 18:00) vai rakstīt info.lv@rimibaltic.com

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.