Noskaidroti konkursa "Gardēžu klase" finālisti

14. aprīlis, 2017

Pēc sīvas mērošanās spēkiem pavārmākslā, patstāvīgi gatavojot maltīti, Rimi organizētajā skolu konkursā Gardēžu klase iekļuvušas 10 klases no visas Latvijas, tostarp Daugavpils, Liepājas, Gulbenes, Krāslavas, Talsu un Iecavas novada.

Konkursa Gardēžu klase pirmās sezonas finālam, kas norisināsies no 20. aprīļa līdz 12.maijam, Rimi Gardēži pēc klašu iegūtajiem punktiem un konkursa nolikumā izvirzītajiem kritērijiem nākamajai kārtai ir izvirzījuši 10 klases:

Rīgas reģions
Rīgas 1. speciālā internātpamatskola, Rīgas 6. vidusskolas 7.a klase;

Zemgale
Zālītes speciālā internātpamatskolas 9.p klase; Penkules pamatskolas 5.klase;

Latgale
Daugavpils 3. vidusskolas 6.b klase; Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 5.b klase; 

Kurzeme
Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 5.c klase; Pūņu pamatskola 9. klase; 

Vidzeme
Stāmerienas pamatskolas 8. klase; Gulbenes 2. vidusskolas 9.a klase; 

Konkursa fināla meistarklasēs, cīnoties par Gardēžu klases titulu, skolēni no 10 Latvijas skolām apliecinās un iegūs plašākas zināšanas par veselīgu uzturu, kā arī īpašās meistarklasēs kopā ar Rimi Gardēžiem taisīs veselīgu un gardu maltīti. Trīs entuziastiskākās un meistarīgākās klases, kurām visveiksmīgāk būs izdevies apliecināt savas zināšanas par veselīgu uzturu un mīlestību uz pašu gatavotu ēdienu konkursa noslēgumā – 19.maijā – saņems Rimi dāvanu kartes 150 eiro vērtībā.  

Savukārt visi pusfinālisti, kas konkursā iesnieguši savu pastāvīgi gatavoto maltīšu foto un video receptes, no 14.aprīļa līdz 12.maijam cīnīsies par līdzjutēju simpātiju balvu – Rimi dāvanu karti 100 eiro vērtībā. To iegūs klase, kuras video Rimi Bērniem Facebook lapā būs saņēmis visvairāk Facebook lietotāju reakciju like un share.  

Pievienot komentārus

Reģistrēties
Rimi login