0

FOUR ROSES kokteiļi īstajā vietā un laikā

FOUR ROSES ir autentiska Kentuki burbonu leģenda. Atbilstoši tradīcijām, tā ražošanā tiek izmantotas oriģinālas receptes, vislabākās sastāvdaļas, kā arī liels roku darbs, pildot burbonu pudelē no konkrētās mucas, kurā tas izturēts.

FOUR ROSES zīmola vēstnieks Eiropā Edgars Grišulis šos trīs nosacījumus attiecina arī uz kokteiļu pagatavošanu. Pareizs kokteilis īstajā vietā un laikā piešķir mirklim neaizmirstamu burvību, uzskata Edgars un piedāvā trīs FOUR ROSES kokteiļu receptes trīs īpašām dzīves situācijām.

REDCURRANT SOUR – kokteilis romantiskam vakaram

FOUR ROSES nosaukums ir cēlies no četrām rozēm, kuras vēstīja kavalierim par bildinātās jaunkundzes “jā” vārdu, ja tās tika piespraustas pie viņas kleitas. Kokteilis turpina šo romantisko stīgu un nelielā kopīgā piepūle, kas nepieciešama tā pagatavošanai kalpos par ievadu lieliskam vakaram.

Pagatavošana:

Visas sastāvdaļas kārtīgi sakrata kopā ar ledu šeikerī un pārlej pasniegšanas glāzē. Dekorācijai izmanto jāņogas.

Pievieno grozam visu nepieciešamo!

PARTY CHERRY PUNCH – kokteilis rožainai ballītei

Mājas ballītēm piemēroti ir punšu dzērieni. Tos lielākā daudzumā gatavo boles traukā, no kura viesi dzērienu sev lej ar kausu. Punša matemātika ir vienkārša: 1 skābā daļa, 2 saldās daļas, 3 daļas FOUR ROSES un 4 daļas bez alkohola, kam beigās pievieno garšvielas, piemēram, muskatriekstu. Recepti var attiecīgi piemērot jebkuram viesu daudzumam.
Pagatavošana:

Visas sastāvdaļas salej kopā lielā traukā uz ledus un apmaisa. Dekorē ar dārzā pieejamiem ziediem (baltām rožlapām) vai garšaugiem (piparmētrām). Bauda no mazām glāzēm vai pat tasītēm.

Pievieno grozam nepieciešamo!

COCO SUNSET - kokteilis košam saulrietam

Tāpat kā rietot rudens saule izrotā debesis, atbilstošs kokteilis piešķir īpašu burvību pašai saulrieta vērošanai. Un kurš ir teicis, ka kokteiļa baudīšanai vajadzīgs bārs vai jumts virs galvas? Pagatavo kokteili jau iepriekš, pārlej ērtā pudelē un ņem līdzi, lai baudītu to kopā ar saulrietu dabā.

Pagatavošana:

Salej visas sastāvdaļas glāzē un samaisa ar ledu. Pārlej pasniegšanas traukā bez ledus.

Pievieno grozam visu nepieciešamo!

Alkohola lietošana ir kaitīga veselībai. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Mans profils

Piegāde
0