0

Uzticami ražotāji

Mums kā Privātās preču zīmes īpašniekiem ir ļoti svarīgi būt pārliecinātiem par mūsu partneru sniegto kvalitāti, ražojot preces mūsu zīmoliem. Vienlīdz svarīgi ir arī tas, lai tu kā klients zinātu par instrumentiem, kas tirgū ļauj atklāt neuzticamus produktus. 

Pieaugot preču viltojumiem visā pasaulē (3,3% no pasaules tirdzniecības apjoma1), klienti var justies nobažījušies par iegādāto preču patieso izcelsmi. Un tā nav tikai krāpšana, jo sekas var būt daudz satraucošākas. Tādi produkti kā pārtika, rotaļlietas, medicīnas preces un kosmētika var radīt dažādus veselības un drošības riskus.  

KO RIMI PĀRBAUDA?

Saskaņā ar uzņēmuma un katra produkta zīmola prasībām (vairāk lasiet sadaļā Kvalitātes sastāvdaļas), Rimi Privātā preču zīmes komanda rūpīgi pārbauda dažādus produktu kvalitātes kritērijus: 
 

  • Produktu dabiskums, "E" pārtikas piedevas, konservanti, aromatizētāji, garšas pastiprinātāji un alergēni.  
  • Tauku, sāls un cukura daudzums produktā.
  • Produkta atbilstība ilgtspējīga iepirkuma vadlīnijām. 
  • Produkta caurspīdīgums visā vērtību ķēdē.  

KĀ MĒS PĀRBAUDĀM?

Ir vairāki veidi, kā to izdarīt. Kad tiek izveidota jauna sadarbība ar ražotāju, jaunais partneris izsniedz sertifikātu komplektu. 

Obligātie sertifikāti

Pārtikas piegādātājiem un ražotājiem produktu drošībai un kvalitātei ir jāizmanto izveidotas pārvaldības sistēmas un jābūt akreditētu trešo pušu sertificētiem saskaņā ar standartu, ko apstiprinājusi Globālā pārtikas nekaitīguma iniciatīva (GFSI) vai cita līdzvērtīga produktu drošības un kvalitātes uzraudzības/sertifikācijas sistēma, ko apstiprinājis Rimi. 

Partneris produktus ražo tā, lai tie atbilstu prasībām, ko paredz Rimi ilgtspējas un kvalitātes pielikums un konkrētas produktu prasības. 

Rimi dzīvnieku labturības prasības

Ražotnēm vēlams izmantot vienu no šiem trešo personu dzīvnieku labturības standartiem, lai nodrošinātu pieņemamu dzīvnieku labturības līmeni: GLOBALG.AP (pielietotais dzīvnieku labturības papildmodulis), Safe Quality Food (SQF), IP Sigill vai jebkurš cits standarts, kura pamatā ir ISO dzīvnieku labturības vadības tehniskais standarts ISO/TS 34700:2016.

Papildu sertifikāti

Šie ir sertifikāti, kuriem tiek dota priekšroka vai kas apliecina piegādātāja paša ilgtspējas iniciatīvas. Pastāstīsim, kā šo informāciju iegūt, šīs sadaļas apakšā. 

Vēl viens veids, kā pārliecināties, vai ražotājs ir uzticams, ir audits. Ražotājiem Baltijas valstīs, kuriem nav derīga apstiprinājuma saskaņā ar Globālo pārtikas nekaitīguma iniciatīvu vai citu līdzvērtīgu uzraudzības/sertifikācijas sistēmu, ko apstiprinājis Rimi, jāveic Rimi kvalitātes audits.  

KO TU VARI DARĪT

Kā tu jau zini, mūsu pienākums ir nodrošināt pircējiem drošus un kvalitatīvus produktus. Bet ir arī papildu pūles, ko ražotājs iegulda. Tās nav obligātas, bet tomēr vēlamas.  

Uzzini vairāk par papildu ilgtspējas un veselības sertifikātiem, kas ir pieejami daudziem Rimi Privātās preču zīmes produktiem, kā tos atpazīt un kādas ir to priekšrocības šeit

Mans profils

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Piegāde
0 EUR