0

Veselīgāki produkti

Kā parāda sadaļa Kvalitatīvas sastāvdaļas, ir pamats uzskatīt, ka kvalitatīvs un veselīgs uzturs daļēji pārklājas. Bet tas nav tik vienkārši. Veselīgs uzturs nodrošina mūsu ķermeni ar nepieciešamajām uzturvielām: šķidrumiem, makroelementiem, mikroelementiem un pietiekamu pārtikas sniegto enerģiju. Tātad ēst veselīgi, nozīmē arī ēst daudzveidīgi un sabalansēti.  

Lielisks piemērs ir sāls – bez nātrija, mūsu organisms nevar darboties. Bet, ja mēs regulāri patērējam pārāk daudz sāļa ēdiena, tas rada risku mūsu veselībai.  

Latvijā 57% pieaugušajiem ir liekais svars. Bieži vien izaicinājums ir saglabāt uztura pamatprincipus, ņemot vērā resursu trūkumu, kas mums varētu būt, piemēram, ļoti ierobežots budžets vai maz laika, lai plānotu un sagatavotu pilnvērtīgas maltītes sev un visai ģimenei. 

Kādas darbības veic Rimi?

Papildu mūsu zīmola attīstīšanai, kas piedāvā ekskluzīvus veselīgus produktus, Rimi Privātā preču zīme ir izvirzījusi papildu veselības prasības mūsu kopējam sortimentam. Kā arī mēs esam identificējuši vairāk nekā 100 produktus, kuru receptes ir vai tiks pārveidotas ciešā sadarbībā ar ražotājiem, lai tie atbilstu veselīgu produktu kritērijiem.  

  • Mēs plānojam samazināt cukuru par 10% produktos, kas veido būtisku daļu no ikdienas patēriņa un ietilpst šādās kategorijās: jogurti, pankūkas, gatavi maizes izstrādājumi, cepumi, saldās mērces un ievārījumi, bezalkoholiskie dzērieni, tomātu mērces un kečups, aromatizēta kafija, sulu dzērieni un nektāri. 
  • Samazināt sāli par 15% tādos produktos kā: sāļie cepumi, garšvielas un konservi, kartupeļu čipsi un kraukšķi, gatavās maltītes un apstrādātās zivis un gaļa. 
  • Dažādos gatavo maltīšu kategorijas produktos, piemēram, sviestmaizēs, plānojam samazināt piesātināto tauku daudzumu par 10%

Ko Tu vari darīt

Atvieglojiet iepirkšanos, blakus produktiem meklējot zīmi Labākai dzīvei.  Tā tiek izmantota visiem Rimi veikalos piedāvātajiem produktiem, kas atbilst rūpīgi izstrādātiem veselīgu pārtikas produktu kritērijiem. Uzzini vairāk:  https://www.rimi.lv/labakai–dzivei 

Mans profils

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Piegāde
0 EUR