0

DĀVANA, KURU ATVĒRS PIRMO

Zini to sajūtu, ka cilvēku labi pazīsti, bet izdomāt, ko dāvināt, šķiet neiespējami? Mēs centīsimies Tev mazliet palīdzēt!
Esam piemeklējuši cilvēku spilgtākajām rakstura iezīmēm visatbilstošāko dāvanu. Lai lieliska dāvināšana – priekā!

Chivas Regal

Īsts svinību viskijs – izsmalcināts, elegants un izceļas ar to, ka nogatavināts konjaka mucās, piešķirot īpaši smalkas garšas nianses: marmelāde, vaniļa, rozīnes, kas sajaucas ar augļu un karameles notīm. Dāvini Chivas Regal  sociāli aktīvam cilvēkam ar piedzīvojuma garu, kurš nemitīgi mīl apgūt ko jaunu un nekad neapstājas.

Izvēlies izsmalcinātu dāvanu!

G.H. Mumm

Dāvini G.H.Mumm šampanieti tiem, kas svin dzīves panākumus krāšņi, ar vērienu un stilu! G.H.Mumm Cordon Rouge ir Maison Mumm šampanieša nama kvalitātes simbols kopš tālā 1875. gada. Tā garša ir bagātīga, tomēr atstāj gaisīgu iespaidu, veiksmīgi sabalansējot svaigu augļu un karameles garšas, taču citrusaugļu aromāts apbur ar izteiksmīgām svaigu augļu smaržas niansēm

Izvēlies izsmalcinātu dāvanu!

Ararat

Unikāls brendijs no Ararata ielejas Armēnijā. Tā spēcīgais un bagātīgais raksturs atspoguļo šī brendija ražošanā izmantotās 3000 gadu senās vīnogu audzēšanas tradīcijas. Dāvini šo cilvēkam, kurš atspoguļo šī brendija būtību – mīl tradīcijas un savu viedokli balsta uz gadiem iegūtām zināšanām un pieredzi.

Izvēlies izsmalcinātu dāvanu!

Martell VSOP

Ja dāvini konjaku, tad labu! It sevišķi jau, ja cilvēks, kam dāvini, zina, kas ir labs konjaks. Šis Martell VSOP ir viens no izsmalcinātākajiem Martell konjaka nama darinājumiem – tā izturēšanai tikušas izmantotas ozolkoka mucas, kuras iegūst sarkanīgu nokrāsu, kad ozolkoks un konjaka spirti sasniedz izcilu brieduma pakāpi un nevainojamu garšas un aromāta līdzsvaru. Ideāls malkošanai tīrā veidā vai jaukšanai izcilos kokteiļos.

Izvēlies izsmalcinātu dāvanu!

Absolut Elyx

Šis degvīns ir patiesi jauna pieredze jebkuram degvīnu baudītājam. Tā saknes meklējamas Zviedrijas pilsētiņā Ohusā, kur tā izgatavošanai izmanto tīru pazemes avotu ūdeni un apkārtnē audzētus ziemas kviešus, nodrošinot īpaši maigu garšu un unikālu raksturu. Šo dāvanu novērtēs cilvēks, kura raksturā ir perfekcija it visā – dzīvē, darbā un pat ģērbšanās stilā.

Izvēlies izsmalcinātu dāvanu!

Mans profils

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Piegāde
0 EUR