DODIES TŪRĒ PA LATVIJU KOPĀ AR RIMI GARDĒŽIEM!

Latviju Tu jau esi apskatījis! Bet vai esi to izgaršojis?

Dodies piedzīvojumā, ko iesaka labākie garšu pazinēji. Mārtiņš Sirmais piedāvā garšu piedzīvojumu Vidzemes sirdī, Edgars Sanders piedāvā garšu ceļojumu pa Cēsīm, bet Signe Meirāne aicina atklāt labākās garšas Saldus pusē.

Edgars Sanders piedāvā garšu ceļojumu pa Cēsu pusi

Vegānu dzīvesveida lietpratējs Edgars Sanders aicina paviesoties jaunlaiku latvieša galvaspilsētā – Cēsīs un tās apkaimē. Te netrūkst ne restorānu un dabas skatu, ne kultūrvietu un notikumu – to visu tu vari iespēt vienā tūrē.

MĀKSLAS TELPA “MALA”

Vieta, kur paēst, iedzert vietējo craft alu, apmeklēt akustiskos koncertus un izstādes. Malā ir arī augu maiņas punkts. Uzrādot Mans Rimi karti, saņemsi 11% atlaidi zupai un kokteilim Pink Pussy.

MAIJA PARKS

Izklaides parks gan lieliem, gan maziem bērniem ar šūpolēm, batutiem, atrakcijām, skeitparku un BMX trasi gaida tevi netālu no Cēsu pils un Pils laukuma Maija parkā.

RESTORĀNS “JĀŅOGA”

Restorāna saimnieks ir viens no labākajiem Latvijas šefpavāriem Jānis Sproģis. Ēdienkarti visām gaumēm, āra terasi un visu pārējo, kas piedien izcilam restorānam, novērtējis arī Tripadvisor, atzīstot to par labāko Cēsīs.

AKTĪVĀS ATPŪTAS PARKS “KARJERS”

Parkā vari izbraukt ar veikborda dēli vai ūdensslēpēm, izmēģināt slip&slide nobraucienu, vienkārši izpeldēties vai izvizināties ar supiem. Ar Mans Rimi karti varēsi izmantot veikborda inventāru bez maksas, iepriekš gan jāpiesakās cesukarjers.lv!

ZEMNIEKU SAIMNIECĪBA “KLIĢENI”

Šeit siltumnīcās saimnieko lielākais ziedu un dārzeņu audzētājs Vidzemes reģionā. Ar Mans Rimi karti varēsi saņemt 10% atlaidi visiem pašu audzētajiem un svaigajiem produktiem.

“SIERA RAŽOTNE”

Vienīgā ražotne Latvijā, kur jau 15 gadus top zaļais siers ar pašu dārzā audzētu sierāboliņu. Te tiek meistaroti arī 20 veidu makaroni un nūdeles, kā arī pikantais knapsieriņš un zelta gī sviests. Gardos produktus vari iegādāties arī uz vietas ražotnē –pašapkalpošanās veikalā. Iebrauc, izvēlies, norēķinies un dodies tālāk – tieši tik vienkārši!

ZERO WASTE VEIKALIŅŠ “IEBER”

Veikals, kurā ikviens bezatkritumu filozofijas piekritējs atradīs kādu noderīgu beziepakojuma brīnumu.

VANADZIŅA MĀJA UN RESTORĀNS

Viena no skaistākajām un izsmalcinātākajām viesnīcām Cēsu vecpilsētā. Tās pirmajā stāvā atrodas restorāns ar milzīgu terasi, kurā nesteidzīgi vari izgaršot atpūtas pilnu vakaru.

ZOO “RAKŠI”

Te vari izjāt ar kamieli, pastaigāties ar lamu un apskatīt alpakas. Rakšos mīt vairāk nekā 100 dzīvnieku, kurus pabarot no rokas un nofotografēties.. Uzrādot Mans Rimi karti, vari doties Rakšu lielajā ceļojumā ar 10% atlaidi.

CĪRULĪŠU DABAS TAKAS

Izzini Gaujas ielejas attīstību no ledus laikmeta līdz mūsdienām! Kājas te vari izlocīt trīs maršrutos: 2,7 km, 3,5 km un 6,2 km garumā.

SPOTIŅŠ PIE GAUJAS

Patiks tiem, kuri vēlas divatā vai ar ģimeni ārpus telpām pavadīt ne tikai vakarus, bet visu dienu. Šeit atradīsi skaistus skatus, galdiņus un ugunskura vietas. Maltīti līdzņemšanai var iegādāties Rimi Super Cēsīs, Raiņa ielā 26/28.

RAISKUMA LABUMU DARĪTAVA

Dodies ekskursijā, lai uzzinātu stāstu par alus vārītavu un tās unikālo ar malku vārāmo katlu, kā arī apskatītu maizes ceptuvi.Tūres ietvaros, uzrādot Mans Rimi karti, īpašā ekskursijas cena – 4 eiro. Piesakies, zvanot 20 370 370 vai rakstot: raiskumietis@raiskumietis.lv.

Signe Meirāne piedāvā atklāt labākās garšas Kurzemē

Izsmalcinātu garšu juveliere Signe Meirāne labi pazīst vietas, kur satiekas Zemgale un Kurzeme. Viņa aicina garšu pilnā ceļojumā iepazīt Latvijā ražotos produktus – vairāki no tiem ir unikāli pat pasaules mērogā!

SAIMNIECĪBA “DAUDZIŅI”

Saimniecība atrodas uz nelielas salas, un viss te tiek audzēts bioloģiski – garšaugi, baklažāni, ķirbji, melones, arbūzi un pat vīģes.

KOKAUDZĒTAVA “BĪLASTI”

Vieta, kur, pērkot koku stādus, vari justies vienlaikus kā parkā, pils dārzā un Toskānā. Turklāt, ja iepirksies virs 10 eiro un parādīsi Mans Rimi karti, dāvanā saņemsi košumkrūma stādu.

DĀRZKOPĪBAS INSTITŪTS

Signes mīļākā vieta Dobelē, kur ne tikai pastaigāties ceriņu laikā, bet arī iegādāties sezonas augļus: plūmes, bumbierus, gardus ābolus un citus pašu audzētus produktus. Gardajiem pirkumiem saņemsi 10% atlaidi, ja uzrādīsi Mans Rimi karti.

“DRUVAS SALDĒJUMA” VEIKALS

Signes ģimenes ikgadējais pieturas punkts, lai nopirktu gardās, svaigi ceptās, kraukšķīgās vafeļu glāzītes. Pirms veikala apmeklējuma ievieto Instagram foto no savas Gardēžu tūres, pievieno kādu no Druvas Saldējuma stikeriem un ietago @rimilatvija. Veikalā parādi foto pārdevējai un saņem dāvanā vienu saldējumu.

“SALDUS GOTIŅAS” VEIKALS

Te vari iegādāties leģendārās konfektes un šerbetu, kas gatavots no īsta piena. Saldus Gotiņa Gardēžu tūres ceļotājam, uzrādot Mans Rimi karti,  piedāvā pagatavot savu gotiņas konfekti un iepirkties veikalā ar 15% atlaidi.

STRAUSU UN KAZU FERMA “NORNIEKI”

Te var ne tikai redzēt, kā skrien strausi un dzīvi bauda kazas, bet arī aizmirst par laiku, baudot vietējos gardumus Nornieku restorānā Ar_putniem. Komplektā visam nāk saimnieku viesmīlība un iespēja iegādāties produktus līdzņemšanai.

SAIMNIECĪBA “KAROTĪTES”

Vienīgā bioloģiskā vistu saimniecība Latvijā, uz kuru vistas atbraukušas no vienas no pasaulē retajām bioloģiskajām audzētavām Francijā. Mans Rimi kartes īpašnieki te var doties īpašā ekskursijā (dienu iepriekš jāpiesakās, zvanot 26391100 ​​vai rakstot: liene@karotites.lv) un pēc tās saņemt 30% atlaižu kuponu Karotītes produktu iegādei.

ABAVAS VĪNA DARĪTAVA

Vieta, kur iegādāties un degustēt sidru un arī vīnu no vīnogām, kas ienākušās pasaulē vistālāk uz ziemeļiem augošā vīna dārzā. Ievieto savā Facebook vai Instagram foto, kam droši varētu dot nosaukumu “Svinu dzīvi!”, un pievieno #svinuarabavas. Parādi to pārdevējai un saņem 10% atlaidi pirkumiem.

Mārtiņš Sirmais piedāvā garšu piedzīvojumu Vidzemes sirdī

Pasaules garšu atklājējs Mārtiņš Sirmais šoreiz dodas ceļojumā tepat pa Latviju, un aicina pievienoties maršrutā, kas atklāj nemainīgas vērtības dabisku un patiesu lietu cienītājiem.

RĀMKALNI

Pa ceļam no Rīgas ieturi pirmās, otrās vai kārtējās brokastis, baudot svaigi ceptus pīrādziņus un smalkmaizītes, kafiju, pašgatavotas limonādes un gardu griljāžas saldējumu. Atpūtas parka Rāmkalni veikalā un bistro ar Mans Rimi karti saņemsi 10% atlaidi (piedāvājums neattiecas uz precēm par akcijas cenu, kā arī uz krūtiņu un speķi).

STRAUPES PIENOTAVA

Ir vērts iegaumēt šo vietu un atceļā piestāt pie pienotavas veikala, lai iegādātos kvalitatīvus un ļoti garšīgus piena produktus. Pirms tam izpēti tīmekļvietni www.straupespiens.lv. Veikalā pasaki, ka esi Gardēžu tūres dalībnieks, pareizi atbildi uz pārdevējas uzdoto jautājumu par Straupes produktiem un to ražošanu un saņem dāvanu!

AHH-MEAT

Lieliska pusdienu vieta Valmierā, kuru ir izveidojis Mārtiņa pavārdraugs Ahmets. Saimnieks māk uz autentiska turku grila garšīgi pagatavot dažnedažādus labumus. Uzrādi Mans Rimi karti un ar 20% atlaidi saņem krāsnī lēni pagatavotu jēra priekškāju ar turku zirņu humosu un tahini (piedāvājums spēkā piektdienās un sestdienās).

KEMPINGS “EZERPRIEDES”

Lieliska vieta, kur palikt pa nakti, izbaudīt gleznaino stāvkrastu un skaisto skatu uz Burtnieka ezeru. Iespējams izbraukt pa ezeru gan ar supiem, gan ar laivām. Uzrādot Mans Rimi karti, saņem dāvanā izbraucienu pa ezeru ar airu laivu.

LAIVU BRAUCIENS PA SALACU

Brauciens no Mazsalacas līdz Līču skolai ilgst apmēram piecas stundas un patiks arī bērniem un suņiem. Pa ceļam var piestāt Skaņaiskalnā un uzcept līdzpaņemtās desiņas. Laiva Salacas Avotkalnos jārezervē iepriekš.