E-veikals: jauna lappuse darba tirgū

22. Marts, 2021
Jeļena Garaba kopš pērnā rudens ir viena no Rimi e-veikala produktu komplektētājām. Viņa ir priecīga, ka darba dienu var pavadīt kustībā, izvairoties no spiedīgas rutīnas.

Kādēļ izlēmi pieteikties darbā e-veikalā?

Iepriekš biju strādājusi tirdzniecībā un vēlējos pamēģināt ko jaunu. Darbs interneta veikalā ir dinamisks, kas ļoti atbilst manai personībai. Jo sevišķi to novērtēju, kopš pandēmijas dēļ vairs nevaru nodoties savam hobijam – apmeklēt sporta zāli.

Kāpēc par savu darba devēju izvēlējies tieši Rimi?

Par Rimi vienmēr esmu domājusi kā par uzņēmumu, kuram var uzticēties. Veikalā, kurā es mēdzu iepirkties, novēroju, ka darbinieku mainība ir ļoti zema. Arī es vēlējos savās darba attiecībās stabilitāti.

Komplektētājs interneta veikalā - tas ir vēl ļoti neierasts amats. Kā paiet tava darba ikdiena?

Atbilstoši pasūtījumiem internetā, es veicu preču komplektēšanu, izvēloties produktus no veikala plauktiem vai noliktavas. Vienā reizē komplektēju apmēram 4 dažādus pasūtījumus. Darbā man daudz palīdz mūsdienu tehnoloģijas. Lai ātrāk varētu orientēties tirdzniecības zālē un atrast īsto produktu, manā rīcībā ir mini skaneris, neliela planšete, kur, atbilstoši svītru kodiem, varu redzēt produktu attēlus, kā arī printeris pasūtījumu uzlīmju drukāšanai.

Kā zini, kurš ābols vai kāpostgalviņa pasūtītājam patiktu vislabāk?

Mums ir nosacījums, ka, izvēloties produktus, ir jāraugās pēc pašiem kvalitatīvākajiem un svaigākajiem. Jāņem tāda prece, kādu mēs paši izvēlētos sev.

Vai, komplektējot e-veikala pasūtījumus, arī pati esi ieviesusi izmaiņas savā ēdienkartē?

Es vienmēr labprāt nogaršoju kaut ko jaunu. Mans lielākais atklājums ir preču zīmes Rimi produkti. Tagad vienmēr iesaku tos izvēlēties saviem draugiem un paziņām. Rimi preču zīme turklāt sniedz arī iespēju ietaupīt, kad daudziem šobrīd ir svarīgi, jo līdzīgi labas kvalitātes produkti parasti ir dārgāki.

Kā atceries savu darba gaitu sākumu Rimi?

Manuprāt ļoti vērtīga Rimi ir jauno darbinieku apmācība, kur tiek izskaidrots, piemēram, kādi ir Rimi klientu apkalpošanas pamatprincipi un kā notiek saziņa ar kolēģiem. Līdz ar to jau pirmajās dienās man bija iespēja veikt savus pienākumus ar apziņu, ka zinu, kas man darāms.

Kas tavā darbā ir pats interesantākais?

Pat nevaru nosaukt ko vienu. Dodoties uz darbu, man nekad nav sajūtas, ka es vēlos, lai diena ātrāk beigtos. Šis darbs man neapnīk.

Vai darba ikdienā sastopies arī ar kādiem izaicinājumiem?

Mūsu, preču komplektētāju, vidū norisinās tāda kā sacensība. Ja redzi, ka kolēģim izdodas darba uzdevumu veikt ātrāk, arī tev ir vēlēšanās neatpalikt. 


Populārākie raksti