Piedalies Labestības dienā un piepildi bērnu sapņus!

27.aprīlī tiek uzsākta jau četrpadsmitā TV3, Bērnu slimnīcas fonda un veikalu tīkla Rimi organizētā labdarības akcija "Labestības diena". Akcija aicina līdzcilvēkus piepildīt bērnu sapņus - palīdzot 48 bērniem, kuru atbalstam kopā nepieciešami 135 000 eiro.

Kampaņas sauklis "Piepildi bērnu sapņus!" aicina sabiedrību palīdzēt bērniem, kuriem slimības dēļ patstāvīgi nav iespējams veikt it kā šķietami pašsaprotamas lietas - spert pirmos soļus, pateikt vārdu "mamma", patstāvīgi pusdienot un daudz citas lietas, kas šķiet ikdienišķas

Labestības dienas vēstneši

Neraugoties uz smagajām diagnozēm, bērni turpina sapņot - akcijas vēstnesis Juris (6 gadi, Bērnu cerebrālā trieka) vēlas kļūt par mūziķi, kura dziesmas dziedātu visa Latvija, savukārt Roberts (8 gadi, 1. tipa cukura diabēts) sapņo kļūt par zinātnieku un izgudrot robotu, kas palīdzētu cilvēkiem ikdienas darbos, Elizabete (9 gadi, Bērnu cerebrālā trieka) ir pārliecināta, ka reiz būs zirgu trenere, savukārt Monta (10 gadi, artrogripoze) vēlas izmācīties par pavāri, lai viņai būtu pašai savs kulinārijas šovs.

Roberts (8 gadi)

Nepieciešamība: Glikozes monitoru sistēma
Diagnoze: 1.tipa cukura diabēts.

Roberts ir ļoti aktīvs, draudzīgs un zinātkārs puika. Viņš ir apmeklējis džudo nodarbības, basketbola pulciņu un tautas dejas. Ļoti mīl braukt ar riteni un cer kādreiz piedalīties BMX riteņbraukšanas sacensībās. Roberts ir radošs, apķērīgs un neatlaidīgs un lai arī diabēts licis sešgadīgam bērnam pieaugt ātrāk, tas neliedz sapņot un sasniegt savus mērķus, tāpēc Roberta viens no lielākiem sapņiem ir kļūt par izgudrotāju.

Ziedo Labestības dienā un palīdzi Robertam piepildīt sapni kļūt par zinātnieku!

Monta (10 gadi)

Nepieciešamība: Ortozes
Diagnoze: Artrogripoze.

Monta ir sirsnīga un dzīvespriecīga un mīļa vecākā māsiņa saviem trīs brāļiem. Montai ļoti patīk lasīt grāmatas, spēlēt ar jaunākajiem brāļiem galda spēles un vakaros sarunāties ar ģimeni par saviem dienas piedzīvojumiem. Montai padodas arī rokdarbi, zīmēšana un patīk kopīga ēst gatavošana. Monta lepojas ar cepumkūku, ko uzcepusi kopā ar ģimeni.

Ziedo Labestības dienā un palīdzi Montai piepildīt sapni kļūt par šefpavāru!

Juris (6 gadi)

Nepieciešamība: Ortozes
Diagnoze: Bērnu cerebrālā trieka (Apakšēja spastiska paraparēze).

Juris ir ļoti smaidīgs, pozitīvs un mīļš, viņam ir plaša un līdzjūtīga sirds. Gudrs un ass prāts - ar saviem spriedumiem reizēm pārsteidz gan vecākus, gan vecvecākus. Juris ir ļoti komunikabls un viņam patīk būt uzmanības centrā, ir arī liels hokeja kluba “Dinamo Rīga” fans. Jura liela aizraušanās ir ratiņteniss, kuru viņš cītīgi apgūst kopā ar treneri. Turklāt jau no dzimšanas Juris mīl muzicēt visos iespējamos veidos – viņš spēlē sintezatoru un arī sacer mūziku. Juris ir arī viesojies StarFm studijā, kur sazvanījās ar savu mīļāko mūziķi Donu.

Ziedo Labestības dienā un palīdzi Jurim piepildīt sapni kļūt par komponistu!

Elizabete (9 gadi)

Nepieciešamība: Ortozes
Diagnoze: Bērnu cerebrālā trieka (Kreisās apakšējās ekstremitātes monoparēze).

Elizabete mācās 1. klasē un ir sirsnīga meitene ar plašu interešu loku – viņai patīk rokdarbi un viss, kas saistās ar mākslu – zīmēt, krāsot un līmēt. Viņai labi padodas arī peldēšana un muzicēšana – mīļākie dziedātāji ir Dons, Aija Andrejeva un grupa “Musiqq”. Tāpat arī Elizabete ir arī hokeja kluba “Dinamo Rīga” bērnu klubiņa biedrs, kura darbībā aktīvi iesaistās. Bet visvairāk par visu Elizabetei patīk izjādes ar zirgiem un nākotnē viņa vēlas kļūt par zirgu treneri.

Ziedo Labestības dienā un palīdzi Elizabetei piepildīt sapni kļūt par zirgu treneri!

Kā ziedot?

     

Ziedojot Rimi veikalos ziedojumu kastītēs

Ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv

Zvanot uz ziedojuma tālruni 90006869 (maksa par vienu zvanu - 4,27 EUR)

Labestības dienas pasākumi

  • 25.maijā darbu uzsāks "Labestības dienas" zvanu centrs, kur visas nedēļas garumā katru vakaru ziedotājus uzklausīs un ar viņiem sarunāsies sabiedrībā iemīļotas un zināmas personības.
  • 31.maijā plkst. 20.00 kanālā TV3 un TV3 Life būs skatāms sirsnīgais "Labestības dienas" koncerts, kuru vadīs ilggadējie akcijas vēstneši - Kristīne Garklāva un Kristaps Rasims. Koncerta laikā populāri skatuves mākslinieki uzstāsies ar muzikāliem priekšnesumiem, atgādinot, ka ikviens no mums var palīdzēt mainīt bērnu dzīves, palīdzot un piepildot sapņus!