Par labdarības akciju "Labestības diena"

Kampaņas sauklis ”Ziedo vērtīgajam!” pievērš sabiedrības uzmanību lietu nozīmei un naudas vērtībai – cilvēki ikdienā mēdz tērēt naudu par maznozīmīgiem niekiem, kas sniedz vien īstermiņa prieku, taču kādam citam šī, bieži vien bezjēdzīgi iztērētā summa, nozīmētu daudz vairāk. Smagi slimiem bērniem katrs eiro sniedz cerību dzīvot pilnvērtīgi – spert pirmos soļus, pateikt vārdu ”mamma”, uzsākt bērnudārza vai skolas gaitas. Šogad arī pirmo reizi akcija aicina ziedotājus sniegt palīdzību jauniešiem ar depresiju, kas ir kļuvusi par nozīmīgu pašnāvību riska faktoru Latvijā.

Šā gada kampaņas vēstneši ir Marta, Marija, Kārlis, Artūrs, bet palīdzība ir nepieciešama vēl 47 bērniem, kuri sagaida līdzcilvēku palīdzību. Martai ir pieci gadi, un viņai ir nepieciešamas jaunas ortozes, kas palīdzētu viņai patstāvīgi spert soļus, augt un attīstīties. Vienpadsmit gadus vecajai Marijai ir iedzimta smaga muguras smadzeņu anomālija, tādēļ reizi pusgadā nepieciešamas operācijas, kuras iespējams veikt vien ārpus Latvijas. Piecus gadus vecajam Kārlim un sešus gadus vecajam Artūram ir autiskā spektra traucējumi, tādēļ abiem puikām ir ļoti nepieciešamas īpašās ABA terapijas un logopēda nodarbības, kas palīdzētu attīstīt saziņas prasmes.

Kā ziedot?

Ziedot akcijai iespējams, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par vienu zvanu – 1,42 eiro), portālā labestibasdiena.lv, Rimi veikalu ziedojumu kastītēs un Rimi veikalos iegādājoties preces ar īpašu atzīmi. Šo produktu ražotāji daļu no pārdoto produktu ieņēmumiem ziedos “Labestības dienas” mērķiem.

Tavs ziedojums ir vērtīgāks, nekā Tev šķiet!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.