Iegādājies 6 personalizētos piedāvājumu produktus un saņem Rimi pilngraudu musli bez maksas

Iegādājies 6 personalizētos piedāvājumu produktus un saņem Rimi pilngraudu musli bez maksas

29 dienas, lai sakrātu

Iegādājies sešus produktus no personalizētajie piedāvājumiem un saņem Rimi pilngraudu musli 400g (2 veidi) bez maksas 
 • Uzzināt vairāk
  Spēles noteikumi:
  Lai sakrātu punktus un saņemtu vienu Rimi pilngraudu musli 400g (2 veidi) bez maksas, ir jāiegādājas 6 dažādi produkti no iknedēļas personalizētajiem piedāvājumiem.  Personalizētos piedāvājumus vari apskatīties Rimi  kioskā, savā e-pastā, savā mansrimi.lv profilā, kā arī Rimi lietotnē. Personalizēti piedāvājumi tiek sagatavoti, balstoties uz tavu individuālo pirkumu vēsturi. Tas nozīmē, ka tavi iecienītākie produkti  būs pieejami par īpašām cenām tieši tev! :)
  Balvas krāšanas periods: no 14.02.-23.06.2022.
  Balvas saņemšanas periods: no 14.02.-30.06.2022. 

   
  Lai saņemtu balvu:
  Tiklīdz būsi iegādājies sešus produkties no saviem personalizētajiem piedāvājumiem, varēsi saņemt savu balvu –  vienu Rimi pilngraudu musli 400g bez- maksas: •Pilngraudu muslis Rimi ar šokolādi un zemenēm 400g, 4752050015744  vai •Pilngraudu muslis Rimi ar datelēm, godži ogām un kvinoju 400g, 4752050015751    Kad punkti būs sakrāti, pie spēles parādīsies poga “aktivizēt”. Aktivizējot balvu,  izvēlētais Rimi  pilngraudu muslis tiks piešķirts nākamajā pirkumā bezmaksas.   Pagaidām balvu nav iespējams saņemt Rimi e-veikalā.     

Kā saņemt balvu?

Tiklīdz esi izpildījis nosacījumus konkrētajai "Mans Rimi Ieguvumi" spēlei (t.i., esi savācis visas atzīmes), atzīmes pie spēles parādīsies zaļā krāsā. Tālāk saņemsi īpašu kuponu, kas parādīsies sadaļā "Mans Rimi Ieguvumi". Spied pogu "Aktivizē Ieguvumu". Izlem, kurā pirkumu reizē vēlies izmantot šo kuponu, lai saņemtu nopelnīto balvu. Nospied pogu "Aktivizē Ieguvumu". Kad kupons būs aktīvs, Tu automātiski saņemsi balvu savā nākamajā pirkumu reizē Rimi veikalā, izmantojot savu Mans Rimi karti (ja tas ir bezmaksas produkts, paņem produktu un dodies uz kasi - saņemsi to bez maksas; ja tas ir atlaižu kupons, atlaide tiks piemērota tavam nākamajam pirkumam). Lūdzu, ņem vērā - pagaidām balvu nav iespējams saņemt Rimi E-veikalā. Katram ieguvumam ir noteikts termiņš, kura laikā iespējams to saņemt. Nenokavē to.