Iegādājies augļus un dārzeņus 30 € vērtībā un saņem 10% atlaidi nākamajam pirkumam

Iegādājies augļus un dārzeņus 30 € vērtībā un saņem 10% atlaidi nākamajam pirkumam

6 dienas, lai sakrātu

Iegādājies augļus un dārzeņus 30 € vērtībā (vienā vai vairākās pirkuma reizēs ) un saņem 10% atlaidi nākamajam pirkumam 
 • Uzzināt vairāk
    Lai sakrātu punktus un saņemtu Rimi 10% atlaidi nākamajam pirkuma (neattiecas uz akcijas precēm), ir jāiegādājas augļi un dārzeņi 30 €  vērtībā  (vienā vai vairākās pirkuma reizēs).
  1€ - 1 punkts, 2€ - 2 punkti utt.
  Atlaides krāšanas periods ir: 03.05.-31.05.2022.
  Atlaides saņemšanas periods ir: 03.05.-31.05.2022.    
  Krāt un saņemt atlaidi var vairākas reizes šajā periodā.         
  Tiklīdz būsi iegādājies augļus un dārzeņus 30 € vērtībā, varēsi saņemt savu balvu – 10% atlaidi nākamajam pirkumam (neattiecas uz akcijas precēm). Kad punkti būs sakrāti, pie spēles parādīsies poga “aktivizēt”. Aktivizējot balvu, 10% atlaide  tiks piešķirta nākamajā pirkumā. Pagaidām balvu nav iespējams izmantot Rimi e-veikalā.          

Kā saņemt balvu?

Tiklīdz esi izpildījis nosacījumus konkrētajai "Mans Rimi Ieguvumi" spēlei (t.i., esi savācis visas atzīmes), atzīmes pie spēles parādīsies zaļā krāsā. Tālāk saņemsi īpašu kuponu, kas parādīsies sadaļā "Mans Rimi Ieguvumi". Spied pogu "Aktivizē Ieguvumu". Izlem, kurā pirkumu reizē vēlies izmantot šo kuponu, lai saņemtu nopelnīto balvu. Nospied pogu "Aktivizē Ieguvumu". Kad kupons būs aktīvs, Tu automātiski saņemsi balvu savā nākamajā pirkumu reizē Rimi veikalā, izmantojot savu Mans Rimi karti (ja tas ir bezmaksas produkts, paņem produktu un dodies uz kasi - saņemsi to bez maksas; ja tas ir atlaižu kupons, atlaide tiks piemērota tavam nākamajam pirkumam). Lūdzu, ņem vērā - pagaidām balvu nav iespējams saņemt Rimi E-veikalā. Katram ieguvumam ir noteikts termiņš, kura laikā iespējams to saņemt. Nenokavē to.