Mans Rimi lojalitātes karte svin 10 gadus!

Kopā esam piedzīvojuši jau 10 gadus ar Mans Rimi karti, kas ļauj ietaupīt, veicot ikdienas pirkumus. Ik dienu priecējam klientus ar izdevīgiem un personalizētiem piedāvājumiem. Tāpat šo gadu laikā mums ir pievienojušies arī vairāki partneri, sniedzot priekšrocības Mans Rimi kartes īpašniekiem.

Tāpat esam kļuvuši digitālāki. Šobrīd jau vairāk nekā 50% Mans Rimi kartes lietotāju veikalu kasēs izmanto bezkontakta autentifikāciju. Strauji pieaug arī to klientu skaits, kuri atsakās no plastikāta lojalitātes karšu izmantošanas, tādējādi pērn divkāršojies kopējais Rimi mobilās lietotnes lietotāju skaits Baltijas valstīs. Savukārt, ja vēl neesi izmēģinājis iepirkšanos ar pašapkalpošanās skeneri, tad iesakām to izmēģināt – ņem līdzi savu Mans Rimi karti vai autentificējies ar Rimi lietotni un izbaudi ērtu un ātru iepirkšanos.

NOSVINI MANS RIMI KARTES DZIMŠANAS DIENU KOPĀ AR MUMS!

No 6. aprīļa līdz 4.maijam iepērcies jebkurā Rimi veikalā (arī e-veikalā) vienā pirkuma reizē par 25 € un saglabā pirkuma čeku vai rēķinu.
*E-veikala pirkuma reģistrācijai derīgs ir pirkuma gala rēķins.

Lai piedalītos loterijā, līdz 4.maijam reģistrējies loterijai www.rimiloterija.lv, izvēloties, kuras balvas izlozē vēlies piedalīties.

Mans Rimi kartes 10 gadu jubilejas loterijas balvu fonda kopējā vērtība ir 27 500 EUR.

IEPĒRCIES

25 EUR pirkuma summai jābūt, neieskaitot preces no šādām preču kategorijām: dāvanu kartes, alkoholiskie dzērieni (tai skaitā alus), tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, zāles un enerģijas dzērieni, rēķinu apmaksa un finanšu darījumi.

REĢISTRĒJIES

Lai piedalītos loterijā, līdz 4.maijam reģistrējies loterijai www.rimiloterija.lv, izvēloties, kuras balvas izlozē vēlies piedalīties. Reģistrēties loterijai var neierobežotu skaitu reižu par katriem iztērētiem 25 €. Izlozes notiks 14.04., 21.04., 28.04., 05.05. Loterijas laimētāji tiks publicēti mājaslapā www.rimiloterija.lv divu dienu laikā pēc katras izlozes.

LAIMĒ

Mans Rimi kartes 10 gadu jubilejas loterijas balvu fonda kopējā vērtība ir 27 500 €. Laimē Rimi vai partneru dāvanu kartes.

Lej degvielu Neste un uzkrāj Mans Rimi naudu - 2,2 centus par katru litru! Piedāvājums attiecas arī, uzpildot vējstikla šķidrumu. Norēķinoties ar Neste karti privātpersonām, kopējais ieguvums = 3,7 centi. Lai saņemtu Mans Rimi naudas pirms pirkuma veikšanas terminālī ievieto savu Mans Rimi karti.

 

Iepērcies Benu aptiekās un uzkrāj Mans Rimi naudu - 3% no pirkuma summas!

Uzkrājums netiek veidots par valsts kompensējamo medikamentu, recepšu medikamentiem un akcijas preču iegādi. Mans Rimi un Benu lojalitātes kartes privilēģijas nesummējas. Lai saņemtu Mans Rimi naudas pirms pirkuma veikšanas uzrādi farmaceitam savu Mans Rimi karti.

Ienāc benu.lv

Brauc ar CityBee un uzkrāj Mans Rimi naudu -3% apmērā no brauciena gala summas! Lai saņemtu Mans Rimi naudu, ievadi savu Mans Rimi kartes numuru tam paredzētajā laukā CityBee aplikācijā. Piedāvājums spēkā līdz 30.06.

Uzzini vairāk citybee.lv

 

Noformē sūtījumu mana.omniva.lv un uzkrāj Mans Rimi naudu 20 centus par katru sūtījumu! Lai saņemtu Mans Rimi naudu, ievadi savu kartes numuru tam paredzētajā laukā mana.omniva.lv. Piedāvājums neattiecas uz norēķiniem pie pakomāta. Uzzini vēl omniva.lv

Iepērcies tet.lv un uzkrāj 1% Mans Rimi naudu no pirkuma gala summas! Lai saņemtu Mans Rimi naudu, ievadi savu Mans Rimi kartes numuru tam paredzētajā laukā tet.lv.*

*Piedāvājums attiecas, iegādājoties tehniku, tas neattiecas uz interneta, televīzijas un elektrības pakalpojumiem.

Izmanto online treniņu platformu netfit.lv un ar kodu MANSRIMI izmēģini online nodarbības 7 dienas bez maksas! Kā arī ķer ciet iespēju un iegādājies mēneša abonementu par 9.95 EUR mēnesī (standarta cena 19 €) līdz 4.maijam.

Sagaidi vasaru lieliskā formā ar MyFitness

Romantiska 2 nakšu atpūta "Hotel Sigulda" DIVIEM 95 € (standarta cena 145 €) ar iekļautu dzirkstošo vīnu un brokastīm. Iegādājies ceļa zīmi līdz 30.04., izmantošanas periods līdz 30.12.21.

Izmanto piedāvājumu, izvadot Mans Rimi kartes numuru pirms apmaksas veikšanas gribuatpusties.lv

 

Rimi Bērniem klubs sniedz iespēju vecākiem smelties idejas un uzzināt vērtīgus ekspertu padomus par to, kā aizraujošā veidā kopā ar saviem bērniem izzināt šo pasauli, spert pirmos soļus pretim jaunām lietām un radoši darboties kopā – par to visu lasi rimibērniem.lv. Papildus tam kluba biedri saņem īpašus personalizētos piedāvājumus bērniem piemērotiem produktiem (apskati tos katru otrdienu savā profilā rimi.lv, lietotnē vai kioskā), atlaides bērna dzimšanas un vārda dienās, kā arī interesantus partneru piedāvājumus.

Reģistrējies Rimi Bērniem šeit

Rimi Mājdzīvniekiem klubs ir vieta, kur iedvesmoties, lai četrkājainajiem mīluļiem nodrošinātu pašu labāko! Ja esi mājdzīvnieka saimnieks, kluba lapā atradīsi izdevīgus piedāvājumus mājdzīvnieku pārtikas un gardumu izvēlē, audzināšanas padomus, kā arī lieliskas idejas gan rotaļām, gan pastaigām ar saviem mīluļiem – uzzini vairāk www.rimi.lv/majdzivniekiem.  Tāpat, kļūstot par Mājdzīvnieku kluba biedru, saņemsi īpašas priekšrocības:

 • 10% atlaide mājdzīvnieku precēm mīluļa dzimšanas dienā
 • Izdevīgi piedāvājumi mājas mīluļu precēm
 • Partneru piedāvājumi
 • Kluba biedri var krāt punktus un saņemt atlaides mājdzīvnieku precēm, uzzini vairāk www.rimi.lv/majdzivniekiem

Reģistrējies Rimi Mājdzīvniekiem šeit

Kļūstot par Rimi Vīna dārza biedru, Tev būs iespēja:

 • saņemt atlaides iecienītiem vīniem
 • saņemt informatīvus e-pastus par vīna aktualitātēm un jaunumiem, vīna un maltītes saderību
 • kā arī – tiklīdz būs iespējams - būt pirmajam, kas uzzina par Rimi Gardēžu izglītojošiem pasākumiem un vērtīgām meistarklasēm!

Reģistrējies Rimi Vīna dārzam šeit

 • Uzkrāj Mans Rimi naudu 1% apmērā no pirkuma summas;
 • Apmaksā līdz pat 99% no sava pirkuma summas ar uzkrāto Mans Rimi naudu;
 • Ziedo uzkrāto Mans Rimi naudu aktuālajiem labdarības projektiem, ko atbalsta Rimi;
 • Katru otrdienu saņem tev sagatavotus personalizētos piedāvājumus – īpašas atlaides taviem iecienītajiem produktiem;
 • Lieto Mans Rimi karti savā telefonā, lejuplādējot aplikāciju My Rimi
 • Apskati savu pirkumu vēsturi un ietaupījumus savā Mans Rimi profilā

Tavā dzimšanas un vārda dienā saņem 20%* atlaidi dažādām preču kategorijām, lai svinības izdotos:

 • Konfektēm, šokolādes tāfelītēm, tortēm, kūkām un kliņģeriem,
 • Mani Gardumi produktiem (salātiem, Rimi ceptuves produktiem, kulinārijai , suši, marinētajai gaļai) un citiem produktiem,
 • Alkoholiskajam dzirkstošajam vīnam,
 • Svinību aksesuāriem un vienreizlietojamajiem traukiem.

Sava bērna dzimšanas un vārda dienā , reģistrējoties Rimi Bērniem klubā, saņem 20%* atlaidi:

 • Augļiem un dārzeņiem,
 • Konfektēm, šokolādes tāfelītēm, tortēm, kūkām un kliņģeriem,
 • Mani Gardumi produktiem (salātiem, Rimi ceptuves produktiem, kulinārijai , suši, marinētajai gaļai) un citiem produktiem 30%* atlaidi,
 • Rotaļlietām, ballīšu aksesuāriem un vienreizlietojamajiem traukiem.

*piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm. Piedāvājums spēkā 3 dienas – dzimšanas un vārda dienā, kā arī vienu dienas pirms un vienu dienu pēc tās.