Mārcis Mitrevics

Burbuļu jaunumi

Padomi • 28. Novembris, 2019
Sensi 18 K Prosecco Brut – pudele, kurā itāļu vīna tradīcijas sastopas ar greznību un interpretē viņu dzīvesprieku. Dzirkstošais vīns gaišā salmu dzeltenā krāsā, ko papildina kārdinoši burbulīši, kuri vēl vairāk izceļ izsmalcinātus bumbieru, citrusaugļu un balto ziedu aromātus. Daudzpusīgs saderībā ar ēdienu – vīns piemērots visas maltītes garumā, perfekts jebkurām svinībām, kā arī lielisks aperitīvs.

Donelli Prosecco Spumante Brut DOC (1,5 l) - patīkams pārsteigums Rimi Vīna dārzs tik populārā Donelli Prosecco mīļotājiem – iecienītais vīns iepildīts Magnum, jeb divas reizes lielākā pudelē!

Champagne Veuve Doussot Brut Tradition (0,375 l) – vēl viens “cita formāta” vīns jūsu ērtībai – iecienītais Doussot nama šampanietis šoreiz iepildīts uz pusi mazākā pudelītē, lai spētu jūsu īpašos svētkus, ko svinat vienatnē vai šaurākā kompānijā, padarīt vēl īpašākus ar trīs glāzēm īsta franču šampanieša. Radīts pašās precīzākajās šampanieša tradīcijās, šis dzirkstošais vīns jūs iekārdinās gan ar savu skaisto zeltaino krāsu, gan smalko aromātu buķeti ar ziedu un svaigu citrusaugļu īpašībām, gan delikātiem burbulīšiem.

Fragolino Giacobazzi - pusdzirkstošs sarkanvīns, kas aromatizēts ar zemeņu sīrupu. Vēsturiski Fragolino tika gatavots no vīnogu šķirnes, kas tā arī saucas - Uva Fragola, jebšu “zemeņu vīnoga” dēļ tās izteiktajiem zemeņu aromātiem gatavā vīnā. Mūsdienās itāļu vīndari, cenšoties atdarināt seno vīna stilu, gatavo Fragolino no dzirkstoša sarkanvīna, pievienojot tam zemeņu sīrupu. Ja jūs lūkojaties pēc viegla, saldena un zemeņu aromātiem bagāta, patīkama vīna ar nedaudz burbulīšiem, tad šis produkts būs īstais, ko nogaršot!

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.

Alkohola dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


Populārākie raksti