Mārcis Mitrevics

Latvijas gada vīns 2018

Padomi • 07. Novembris, 2018
Oktobra sākumā tika publicēti konkursa Latvijas Gada vīns 2018 starptautiskās žūrijas novērtētie labākie Latvijā nopērkamie vīni, kurus konkursa žūrijas priekšsēdētāja Maikla Šustera (Michael Schuster) vadībā vērtēja pazīstami vīna profesionāļi.

Lai nodrošinātu žūrijas objektivitāti, visi vīni tika degustēti pēc aklo degustāciju principa, aizklājot vīnu etiķetes. Fanfārām skanot un bungām rībot, ar lepnumu steidzu jums paziņot, ka dažādas godalgas ir saņēmuši veseli trīsdesmit trīs Rimi Vīna dārzs vīni, kas nopērkami tikai Rimi veikalos! Attīstoties produktu klāstam un to daudzveidībai, Rimi lielveikalos ir diezgan daudz gatavo ēdienu – suši, salāti, karstie ēdieni, deserti, kūkas, tortes u. c. un sastāvdaļas, kas ļauj mūsu pircējam atrast visu nepieciešamo, lai mājās pagatavotu perfektu, restorāna cienīgu maltīti.

Bet, tā kā vīns ir šādas maltītes neatņemama sastāvdaļa, tad līdzvērtīgi attīstās arī RimiVīnadārzssortiments. Svarīga atziņa, ko vēlos jums nodot – esmu pilnībā pārliecināts, ka liela šo panākumu daļa pienākas jums, RimiVīnadārzs lojālais apmeklētāj, jo bez jūsu atsaucības un jūsu atzinības, pērkot RimiVīna dārzs arvien kvalitatīvākus un labākus vīnus, mēs nespētu droši veidot jaunu, vēl interesantāku un kvalitatīvāku vīnu sortimentu. Man pašam ir papildu prieks par divu zīmolu atzinību – Sensi no Toskānas Itālijā un Zantho no Burgenlandes Austrijā. Prieks un pacilājums, jo šie ir jauni zīmoli, kuru tirdzniecību uzsākām tikai šajās dienās. Iegūtās medaļas šiem vīniem lai kalpo jums kā papildu ceļvedis un pamudinājums tos nomēģināt. Es ticu, ka šos jaunos vīnus Rimi Vīna dārzā gaida spoža nākotne, jūsu atzinība un pozitīvs novērtējums. Tas mudinās nākamgad vēl rūpīgāk meklēt, kā izskaistināt Rimisortimentu ar jauniem un kvalitatīviem vīniem, kas ir pelnījuši atzinību.

Lūk, redzami daži no Latvijas Gada vīns 2018 medaļniekiem, kas nopērkami tikai Rimi veikalos un kas lieliski papildinās jūsu mājās pagatavoto maltīti vai sarīkotās viesības. Te redzama tikai daļa no izcilniekiem tā vienkāršā iemesla dēļ, ka viena lapa ir par maz, lai parādītu visus trīsdesmit trīs atzinību ieguvušos vīnus.


Populārākie raksti

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.