Mārcis Mitrevics

Rozā burbuļu dažādība Rimi Vīna dārzā

Padomi • 23. Marts, 2021
Ieteikumi, ko meklēt RIMI Vīna Dārza plauktā tavai Lieldienu maltītei, lai tā izdotos īpaši svinīga un garda!

Šampanietis Veuve Doussot Brut Rose, Šampaņa, Francija, 12,5%

Darināts ekskluzīvi no Pinot Noir vīnogām, novāktām sešos dažādos pakalnes dārzos. Šis eleganti sārtais vīns iekārdinās jūs ar spilgto krāsas toni un dāsno žāvētu dzērveņu, zemeņu, aveņu un svaigu vīnogu aromātiem, kā arī ar izsmalcinātu burbulīšu spēli uz mēles. Tas ļoti labi saderēs ar karstajiem zivju ēdieniem vai sarkano ogu desertu.

Sauss pusdzirkstošs vīns Una Rose, Itālija, 10%

Mazdzirkstošs sārtvīns ar svaigu un vieglu augļu garšu, iepildīts ērtā un mūsdienīgā skārdenē, kas piemērota individuālai lietošanai un ērtai pārvietošanai. Pasniegt krietni atdzesētu.


Sauss dzirkstošais vīns Cielo Prosecco Rose Veneto, Itālija, 11%

Saskaņā ar jaunāko Veneto likumdošanu kā šī populārā dzirkstošā vīna sārtenās nokrāsas avotu vīndari drīkst izmantot ekskluzīvi Pinot Noir vīnogu vīnu. Vīns ar izteiktiem svaigu augļu aromātiem, īpaši izceļas zemenes un saldie ķirši. Noderēs gan kā lielisks aperitīvs, gan kā vieglu uzkodu pavadonis. Ieteicamā pasniegšanas temperatūra ap 8 °C.


Pussauss mazdzirkstošs Itālijas sārtvīns Cielo 9 Rosato Frizzante, 9,5%

Mazdzirkstošs sārtvīns ar svaigu un vieglu augļu garšu, samērīgu alkohola daudzumu un vieglu, dzirkstošu tekstūru, kas padara to īpaši nebēdnīgu. Vīns tiem, kuri nemeklē dzirkstošā vīna glāzē spēcīgu struktūru, bet gan vieglumu un nepiespiestību. Pirms lietošanas ieteicams atdzesēt.


Sauss dzirkstošais vīns Francois Martenot Cremant De Bourgogne Brut Rose, Francija, 12%

Elegants, no cēlajām Burgundijas vīnogām pēc tradicionālas metodes darināts dzirkstošais vīns blāvi rozā nokrāsā ar tīkamiem burbulīšiem un izsmalcinātu aveņu un upeņu aromātiem, kas garšā atklāj ogu un augļu nianses ar sabalansētu pēcgaršu. Vīns svinībām un izsmalcinātām gardēžu maltītēm. Ieteicamā pasniegšanas temperatūra 6–8 °C.

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.

Alkohola dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


Populārākie raksti