Katra diena arvien Icon

Šodien lietas nenotiek vienkārši ātri. Tās notiek nekavējoties. Visas mūsu vēlmes ir rokas stiepiena attālumā: tūlītējas atbildes… tūlītējas attiecības… ideāls ķermenis – uzreiz… gandarījums – tagad un uzreiz… Visu… uzreiz. Taču lielas pārmaiņas nenotiek uzreiz. Tām vajadzētu notikt pamazām. Varbūt sāc ar maziem soļiem?

Katra diena arvien Icon

Pie mums, Rimi, ir viegli atrast veselīgākus produktus – “Labākai dzīvei” zīme pie plauktiem norāda uz izvēlēm, kas palīdzēs rūpēties par tavu labsajūtu. “Rimi Goodlife” produktu līnija palīdzēs virzīties veselīga dzīvesveida virzienā bez radikālām pārmaiņām. Ja vēlies samazināt cukura patēriņu – dari to pakāpeniski, nevis uzreiz.

Katra diena arvien Icon

Palīdzi nepiesārņot mūsu planētu, pieņemot apzinīgus lēmumus – Rimi veikalos plastmasas maisiņu vietā tu vari izvēlēties dabai draudzīgākus risinājumus, piemēram, papīra un auduma maisiņus. Mazi soļi – lielas pārmaiņas!

Katra diena arvien Icon

Pie mums, Rimi, tu vari palīdzēt tiem, kam palīdzība ir patiešām nepieciešama. Izvēlies sev vispiemērotāko ziedošanas metodi: ziedo Mans Rimi naudu katru mēnesi, ziedo ziedojumu kastītēs pie veikalu kasēm vai atbalsti citas Rimi sociālās iniciatīvas.

Katra diena arvien Icon

Papildus mūsu ikdienas kampaņām Rimi piedāvā arī personalizētas atlaides. Tev vairs nav jāgaida īpašs brīdis – izmanto piedāvājumus, kas radīti tieši tev, un, lieki netērējoties, ik dienu izbaudi savus mīļākos produktus.

Katra diena arvien Icon

Nav jātērē ilgs laiks iepirkumiem, ja vari to izdarīt pāris minūtēs. Lai ietaupītu laiku, esam ieviesuši noderīgus digitālos risinājumus. Vai tu jau esi izmēģinājis Mans Rimi karti mobilajā lietotnē vai pašapkalpošanās kases/ pašapkalpošanās skeneri?

Katra diena arvien Icon

Baudi svaigus pašmāju sezonālos produktus! Mēs piedāvājam atbildīgi audzētus vietējo ražotāju produktus. Mūsu lielākajos veikalos atradīsi arī nodaļu “Klēts”, kurā pieejami produkti no lauku saimniecībām.

Atpakaļ uz Rimi mājas lapu
Noderīgi

Informācija par 30 dienu zemāko pārdošanas cenu mājaslapā norādītajām precēm, kuras nav ātrbojīgas, pieejama tirdzniecības vietā (pie preces cenu zīmes) vai arī e-veikalā.