Stilīgākie dzīvnieki no visas pasaules!

Sveiks, Dabas pētniek! 

Ir klāt aizraujošā “Dabas pētnieku” kampaņa! Tās ietvaros paši mazākie varēs iepazīt visu kontinentu dabu un dzīvnieku pasauli. Dodoties ekspedīcijā, mazie varēs uzzināt daudz jaunu un interesantu faktu, kas nodrošinās neaizmirstamu ceļojumu apkārt visai pasaulei. 

No 12.08. līdz 09.09.2019., iepērkoties Rimi, par katriem iztērētiem 10 eiro saņemsiet “Dabas pētnieka” komplektu. “Dabas pētnieka” albumu var iegādāties Rimi veikalos par 4.99 eur. Lai aizpildītu albumu, būs nepieciešams sakrāt 25 dzīvnieku figūras un 25 uzlīmes

Ejam pētīt!


 

Iepērcies

Iepērcies Rimi veikalos

Saņem

Par katriem iztērētiem 10 eiro saņem dabas pētnieka figūriņas un uzlīmes komplektu

Krāj

Krāj figūriņas un uzlīmes dabas pētnieka albumā un iepazīsti pasaules dzīvniekus!

Dabas pētnieka albums

Lido no Antarktikas uz Ameriku, no Āzijas uz Āfriku un izpēti tās dabu: no nirstošiem pingvīniem līdz rūcošām lauvām. Pa ceļam atbildi uz jautājumiem par to, no kurienes dzīvnieki nāk, kā viņi izskatās un kas padara tos tik īpašus. Ejam pētīt!

Cena: 4,99 eiro

Dabas pētnieka uzlīme un figūriņa

Kāds pārsteigums Tevi sagaidīs, atverot paciņu - karaliskais tīģeris vai varbūt mīlīgais surikats? Uzzini, kādas dabas pētnieka figūriņas un uzlīmes esam Tev sarūpējuši šoreiz!

Uzlīmes un figūriņas komplektu vari iegādāties atsevišķi, cena: 0,49 eiro.

Iegādājoties kādu no īpašajiem akcijas produktiem, Tu saņemsi papildus vienu dabas pētnieka uzlīmi un figūriņu! Piedāvājums spēkā 03.09.-09.09.2019.

Iepērkoties Rimi, par katriem iztērētiem 10 € saņem vienu dabas pētnieka uzlīmi un figūriņu. Figūriņas un uzlīmes netiks izsniegtas iegādājoties tabaku, alkoholu, enerģijas dzērienus, dāvanu kartes vai trešo pušu pakalpojumus un piena maisījumus jaundzimušajiem. Iepazīsties ar akcijas noteikumiem šeit.