No 12.08.2019. līdz 09.09.2019. vai kamēr ir pieejamas dabas pētnieka uzlīmes un figūriņas. Iepērkoties Rimi, par katriem iztērētiem 10 eiro saņemsiet 1 (vienu) dabas pētnieka uzlīmi un figūriņu. Dabas pētnieka uzlīmes un figūriņas netiks izsniegtas, iegādājoties tabaku, alkoholu, enerģijas dzērienus, dāvanu kartes, piena maisījumus jaundzimušajiem un trešo pušu pakalpojumus. Ja pirkuma čeka vērtība ir 10 eiro, neskaitot minētās preces, tiks izsniegta viena dabas pētnieka uzlīme un figūriņa. Ja pirkuma čeka vērtība ir 20 eiro, neskaitot minētās preces, tad tiks izsniegtas divas dabas pētnieka uzlīmes un figūriņas, un tā par katriem iztērētiem 10 eiro, neskaitot minētās preces, tiks izsniegta viena dabas pētnieka uzlīme un figūriņa.

Saskaņā ar šīs akcijas noteikumiem izdalāmo dabas pētnieku uzlīmju un figūriņu, kā arī albumu skaits, ko var iegādāties tikai atsevišķi, ir ierobežots.

Pirkuma laikā, izmantojot citas atlaides (t.sk. izmantojot uzkrāto Mans Rimi naudu, akciju piedāvājumus), dabas pētnieka uzlīmes un figūriņas tiek izsniegtas par pirkuma gala summu, kuru pircējs apmaksā kasē.

Dabas pētnieka uzlīmju un figūriņu skaits, kas pienākas par pirkumu, tiek norādīts pirkuma čekā.

Dabas pētnieka uzlīmes un figūriņas, kas iepakotas speciālā iepakojumā, tiek izsniegtas tikai pirkuma apmaksas brīdī. Tikai atverot iepakojumu, būs redzams, kura no uzlīmēm un figūriņām ir saņemta.

Par vēlāk uzrādītiem pirkuma čekiem dabas pētnieka uzlīmes un figūriņas netiek izsniegtas. Pretenzijas par saņemto vai nesaņemto dabas pētnieka uzlīmju un figūriņu skaitu tiek pieņemtas nekavējoties pēc pirkuma čeka saņemšanas, neatejot no kases.

No iepakojuma izņemtas uzlīmes un figūriņas nemaina un atpakaļ nepieņem.

Kolekcijā ir 25 dažādas uzlīmes un dzīvnieku figūriņas.

Dabas pētnieka uzlīmes un figūriņas var iegādāties atsevišķi par 0,49 €. Dabas pētnieka albuma cena ir 4,99 €, produktus var iegādāties no 12.08.2019. līdz 09.09.2019. vai kamēr minētās preces ir veikalos.

Rimi ir tiesības koriģēt, mainīt vai pārtraukt šo akciju jebkurā brīdī. Par akcijas noteikumu izmaiņām, vai akcijas pārtraukumu Rimi informēs interneta mājaslapā www.rimi.lv un tirdzniecības vietās.

Papildinformāciju par akciju var saņemt, zvanot pa Klientu servisa bezmaksas tālruni 80000180 darba dienās no 9:00 līdz 18:00 vai rakstot uz epastu info.lv@rimibaltic.com.

Akciju īsteno SIA Rimi Latvia, Augusta Deglava iela 161, Rīga, Latvija, LV-1021.