Piegādātājiem

Cenšoties arvien pilnveidot ikdienas sadarbību ar preču piegādātājiem, esam izveidojuši īpašu tiešsaistes portālu Rimi jaunajiem un potenciālajiem piegādātājiem "iRimi" – https://irimi.rimibaltic.com/

 

Ja vēl neesat Rimi piegādātājs

Ja vēl neesat Rimi piegādātājs, taču vēlaties uzzināt, kā kļūt par mūsu sadarbības partneri, kādas ir Rimi pamata prasības, vai kā kļūt par Rimi privātās preču zīmes ražotāju, piedāvājam saņemt pagaidu pieeju iRimi portālam.

Lai saņemtu "pagaidu pieeju" iRimi portālam, nosūtiet šādu informāciju uz iRimi@rimibaltic.com, e-pasta tēmā norādot iRimi pagaidu pieeja:

  • Jūsu vārds un uzvārds;
  • Jūsu pārstāvētā uzņēmuma nosaukums;
  • E-pasta adrese;
  • Tālr. nr.;

Jūsu pieteikums tiks izskatīts un kā apstiprinājumu saņemsiet e-pasta paziņojumu ar lietotājvārdu un instrukciju, kā piekļūt un pieslēgties iRimi portālam, lai apskatītu tajā pieejamo informāciju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pieteikumi ar nepilnīgi norādītu iepriekš minēto informāciju netiks izskatīti un pieeja iRimi portālam Jums netiks piešķirta.Pieeja iRimi portālam pieejama ikvienam Rimi piegādātājam bez maksas.

Ja esat Rimi piegādātājs, bet Jums vēl nav pieejas portālam, uzziniet, kā saņemt savu pastāvīgo portāla pieeju, šeit - https://irimi.rimibaltic.com/sso/app/info/about-irimi

Izdrukāt

Klientu atbalsts

8 000 0180
info.lv@rimibaltic.com

Lietošanas noteikumi

Dāvanu kartes bilance Dāvanu kartes bilance

Seko mums:

Ielāde

Meklēšanas rezultāti

Aizvērt

Aizvērt

Uzdod jautājumu

Ja Tev ir kādi ierosinājumi, sūdzības, komentāri vai jautājumi, lūdzu, aizpildi pieteikumu.

Vēlos saņemt atbildi
Atcelt

Ar * atzīmētajos laukos informācija jānorāda obligāti.