Studentiem

Rimi Latvia ir viens no vadošajiem mazumtirgotājiem Latvijā. Mēs esam daļa no ICA Gruppen, kas ir vadošā mazumtirdzniecības organizācija Ziemeļvalstu reģionā. Mūsu veikalos un birojā ir pieejami vairāk nekā 130 dažādi amati, kas dod daudz iespēju tavai izaugsmei. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka mēs visi – lai arī ļoti dažādi – esam uzticīgi trīs kopīgām vērtībām: vienkāršībai, aizrautībai un uzņēmībai. Ja tās ir arī tavas vērtības, šeit tu sastapsi daudz līdzīgi domājošu un draudzīgu kolēģu. Lai arī kas tevi pamudinātu izvēlēties Rimi, mēs cienīsim tavu izvēli. Tādēļ pievienojies Rimi kolektīvam, un kopā mēs padarīsim katru mūsu klientu dienu mazliet vieglāku.

 • Apvieno darbu ar studijām

  Mūsu veikalos ir iespēja strādāt elastīgu darba laiku un iegūt darba pieredzi, kā arī pierādīt sevi un veidot karjeru uzņēmumā.

  Uzzini vairāk
 • Prakses iespējas

  Katru gadu vairāki desmiti jauniešu iziet mācību praksi mūsu veikalos un birojā. Lielākajai daļai no viņiem tas ir sākums veiksmīgai karjeras attīstībai Rimi.

  Uzzini vairāk
 • Praktikantu izaugsmes programma Talent Lab

  Talent Lab ir jauna koncepta praktikantu izaugsmes programma, kas tiek realizēta visās trīs Baltijas valstīs. Tās mērķis ir attīstīt nākotnes vadītājus darbam Rimi birojā.

  Uzzini vairāk
Noderīgi

Informācija par 30 dienu zemāko pārdošanas cenu mājaslapā norādītajām precēm, kuras nav ātrbojīgas, pieejama tirdzniecības vietā (pie preces cenu zīmes) vai arī e-veikalā.