Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Cāļa škiņķi Ķekava bez ādas, atkauloti 500g

    Cāļa škiņķi Ķekava bez ādas, atkauloti 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Malta masa cāļa filejas Ķekava 450g
    Низкая цена каждый день

    Malta masa cāļa filejas Ķekava 450g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

  • Cāļa stilbi Ķekava A kategorija fasēti kg

    Cāļa stilbi Ķekava A kategorija fasēti kg

    4.34 € за кг

    Цена за единицу: 4,34 €/кг

  • Cāļu stilbi bez locīt.Ķekava 500g

    Cāļu stilbi bez locīt.Ķekava 500g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Cāļa šķiņķ.Ķekava Gardā jogurta marinādē 500g

    Cāļa šķiņķ.Ķekava Gardā jogurta marinādē 500g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Cāļu pusspārni lieliskie 500g

    Cāļu pusspārni lieliskie 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Cāļa rulete Filejas Ķekava k/k kg

    Cāļa rulete Filejas Ķekava k/k kg

    9.39 € за кг
    Обычная цена: 10,79 €

    Цена за единицу: 9,39 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava tostmaižu 110g
    2 и более
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    9,55 €/кг

    Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava tostmaižu 110g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,55 €/кг

  • Cālis Ķekava A kategorijas atdzesēts fas. kg

    Cālis Ķekava A kategorijas atdzesēts fas. kg

    4.25 € за кг

    Цена за единицу: 4,25 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.55 kg 1.55kg

  • Desiņas Cepamās ar sieru 400g

    Desiņas Cepamās ar sieru 400g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Cāļa cīsiņi Ķekava Vist-zauriņi 250g

    Cāļa cīsiņi Ķekava Vist-zauriņi 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Cāļu rulete Ķekava svētku kg

    Cāļu rulete Ķekava svētku kg

    11.29 € за кг

    Цена за единицу: 11,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Cāļu pusspārni gardie 500g

    Cāļu pusspārni gardie 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava klasiskais 90g
    2 и более
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    11,67 €/кг

    Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava klasiskais 90g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,56 €/кг

  • Cāļa desa ar olu 400g

    Cāļa desa ar olu 400g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Desa Doktora cāļa gaļas vakuumā 350g

    Desa Doktora cāļa gaļas vakuumā 350g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 4,83 €/кг

  • Nagetes Ķekava cāļa fil.divpaka 310gx2
    3
    99 €
    6,44 €/кг

    Nagetes Ķekava cāļa fil.divpaka 310gx2

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 8,69 €/кг

  • Rulete KEK Svētku 450g
    4
    59 €
    10,20 €/кг

    Rulete KEK Svētku 450g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,31 €/кг

  • Piena desa Ķekava cāļa 700g
    2
    49 €
    3,56 €/кг

    Piena desa Ķekava cāļa 700g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

  • Desa Klasiskā cāļa 400g

    Desa Klasiskā cāļa 400g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,72 €/кг

  • Cāļa gaļas nagetes Ķekava 310g

    Cāļa gaļas nagetes Ķekava 310g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,65 €/кг

  • Cāļa pussp. vidusd. Ķekava gaileņu mar. 500g

    Cāļa pussp. vidusd. Ķekava gaileņu mar. 500g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Cāļa šķiņķi atk.Ķekava gardā lauku marin.400g

    Cāļa šķiņķi atk.Ķekava gardā lauku marin.400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Cāļa fileja Ķekava BBQ marinādē 400g

    Cāļa fileja Ķekava BBQ marinādē 400g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Cāļa puse Ķekava karsti kūpin.fas.kg

    Cāļa puse Ķekava karsti kūpin.fas.kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

  • Cāļa filejas kraukšķu bumbiņas Ķekava 280g

    Cāļa filejas kraukšķu bumbiņas Ķekava 280g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 8,54 €/кг

  • Cālis Ķekava karsti kūpināts kg

    Cālis Ķekava karsti kūpināts kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 9,39 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.3 kg 1.3kg

  • Cāļa giross Ķekava karsti kūpināts 300g

    Cāļa giross Ķekava karsti kūpināts 300g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,30 €/кг

  • Cāļu stilbi Ķekava karsti kūpināti kg

    Cāļu stilbi Ķekava karsti kūpināti kg

    7.69 € за кг
    Обычная цена: 8,59 €

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Buljons Ķekava vistas 750ml
    5
    69 €
    7,59 €/кг

    Buljons Ķekava vistas 750ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/кг

    7,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Buljons Ķekava Ramen 350ml
    2
    69 €
    7,69 €/кг

    Buljons Ķekava Ramen 350ml

    3.77 € за шт.

    Цена за единицу: 10,77 €/кг

    3,77 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Buljons Ķekava dārzeņu 750ml
    5
    69 €
    7,59 €/кг

    Buljons Ķekava dārzeņu 750ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/кг

    7,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Buljons Ķekava liellopa 750ml
    5
    69 €
    7,59 €/кг

    Buljons Ķekava liellopa 750ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/кг

    7,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sarkanvīna mērce Ķekava 230ml
    3
    89 €
    16,91 €/л

    Sarkanvīna mērce Ķekava 230ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 21,26 €/л

    4,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Ķekava krēmīgā, ar citronu garšu 230ml
    3
    89 €
    16,91 €/л

    Mērce Ķekava krēmīgā, ar citronu garšu 230ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 21,26 €/л

    4,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cāļa šķiņķi Ķekava sarkanajā marinādē kg

    Cāļa šķiņķi Ķekava sarkanajā marinādē kg

    Временно недоступен

Фильтр

Фильтр