0

Ziedo Latvijā pirmajai Mātes piena bankai

Lai izveidotu Latvijā pirmo Mātes piena banku un nodrošinātu, ka izdzīvošanai tik svarīgo mātes pienu saņem arī tie priekšlaikus dzimušie bērniņi, kuru māmiņām piena nav, Rimi kopā ar Bērnu slimnīcas fondu uzsāk ziedojumu kampaņu “Katra lāsīte palīdz augt!”.

Pašlaik Latvija ir vienīgā valsts Eiropas savienībā, kurā nav Mātes piena banka. Lai to izveidotu, nepieciešamas 15 dažādas iekārtas, tostarp, pasterizētājs, saldētavas, laboratorijas iekārtas piena mikrobioloģiskajai analizēšanai, aukstumsomas piena transportēšanai, trauki piena uzlabgāšanai utmldz. Kopējās Mātes piena bankas izmaksas ir 150 tūkstoši eiro.

Ziedo pats vai pērkot produktus >

Jameson kokteilis - paraugs!

Iegādājies Jameson 1L vai 0,7L un kopā ar pirkumu saņem 4 Ginger Ale dzērienus atsipirdzinošam Jameson kokteilim! Piedāvājums spēkā līdz 6.07.2021., vai kamēr paraugi pieejami. Bezmaksas paraugu skaits ir ierobežotā daudzumā!

Atceries, ka paraugu vari atdot mūsu darbiniekiem, ja tas Tev nav aktuāls.
Ņemot vērā augsto pieprasījumu, paraugu produkti var beigties ātrāk nekā notiek pasūtījuma saņemšana.

Liec grozā >

Dāvanu iepakojuma paraugs!

Iegādājies Pernod vīnus vai dz.vīnus un kopā ar pirkumu saņem dāvanu iepakojumu! Piedāvājums spēkā līdz 6.07.2021., vai kamēr paraugi pieejami. Bezmaksas paraugu skaits ir ierobežotā daudzumā!

Atceries, ka paraugu vari atdot mūsu darbiniekiem, ja tas Tev nav aktuāls.
Ņemot vērā augsto pieprasījumu, paraugu produkti var beigties ātrāk nekā notiek pasūtījuma saņemšana.

Jameson blašķes paraugs!

Iegādājies Jameson Black Barrel kopā ar pirkumu saņem Jameson blašķi! Piedāvājums spēkā no 16.02.2021. līdz 2.05.2021., vai kamēr paraugi pieejami. Bezmaksas paraugu skaits ir ierobežotā daudzumā!

Atceries, ka paraugu vari atdot mūsu darbiniekiem, ja tas Tev nav aktuāls.
Ņemot vērā augsto pieprasījumu, paraugu produkti var beigties ātrāk nekā notiek pasūtījuma saņemšana.
 

Rimi piegāde tagad arī Ozolniekos!

E-veikala piegādes teritorija ir paplašināta!

Iepērcies Rimi e-veikalā ar esošu Mans Rimi kontu, vai izveido jaunu, un Tavs pirkums tiks piegādāts līdz mājas durvīm kā arī saņemsi visas lojalitātes klienta priekšrocības!

Un tas vēl nav viss! Izmēģini e-veikalu un saņem vienu piegādi bez maksas *, izmantojot kupona kodu JAUNS.

* Kods spēkā vienu reizi vienam reģistrētam lietotājam līdz 31.05.2021. Lai patīkamam iepirkšanās!  

Rimi piegāde tagad ari Garciema novadā, Carnikavā, Kalngalē un Garkalnē!

E-veikala piegādes teritorija ir paplašināta!

Iepērcies Rimi e-veikalā ar esošu Mans Rimi kontu, vai izveido jaunu, un Tavs pirkums tiks piegādāts līdz mājas durvīm kā arī saņemsi visas lojalitātes klienta priekšrocības!

Un tas vēl nav viss! Tavam pirmajam pasūtījumam uz jaunajām piegādes adresēm dāvinām vienu piegādi bez maksas *, izmantojot kupona kodu JAUNS

* Kods spēkā vienu reizi vienam reģistrētam lietotājam līdz 30.04.2021. Lai patīkamam iepirkšanās!  

Iegādājoties alkoholiskos dzērienus, tagad nepieciešams apstiprināt savu vecumu, izmantojot Smart ID

Atbilstoši jaunajām normatīvajām prasībām no 28.12.2020, iegādājoties alkoholiskos dzērienus, ir nepieciešams apstiprināt savu identitāti un vecumu ar kvalificētiem drošas elektroniskās identifikācijas līdzekļiem.

Spied šeit un uzzini vairāk!

Smart id

Tagad Rimi Drive arī t/c Mols!

PIRKUMU SAŅEMŠANA MOLA DRIVE IESPĒJAMA TIKAI, IZMANTOJOT RIMI APLIKĀCIJU

  • 🔔 Iepērcies Rimi e-veikalā un sagaidi ziņu, ka Tavs pasūtījums ir gatavs 
  • 🚗 Dodies uz Rimi Drive t/c Mols (Rimi Drive t/c Mols atrodas daudzstāvu auto stāvvietā, pa kreisi). Atbrauc un apstājies jebkurā no trim atzīmētajām Drive stāvvietām
  • Ja visas trīs Drive autostāvvietas ir aizņemtas uzgaidi, kamēr kāda atbrīvojas 
  • 📱 Kad esi apstājies Drive autosstāvvietā, atzīmejies Rimi aplikācijā, ka esi ieradies pēc sava pasūtījuma
  • ✔️ Uzgaidi savus pirkumus, tie tiks nogādāti līdz Tavai automašīnai
  • 🗪 Neskaidrību gadījumā sazinies ar Klientu servisu

Noformēji pirkumu, tomēr aizmirsi vēl kaut ko ielikt grozā?

Lai iepirkšanās būtu vēl ērtāka, tagad vari pievienot produktus arī noformētam pasūtījumam!

Ja Tavu pasūtījumu vēl neesam sākuši komplektēt, droši vari pievienot papildu produktus vai vari arī mainīt piegādes veidus. Dodies uz savu profilu un atver pasūtījumu sadaļu, lai redzētu, vai vari papildināt savus pasūtījumus. 

Tomēr ņem vērā, ka dažādas atlaides un kodi, kas bija spēkā pirmā pasūtījuma veikšanas laikā var neattiekties uz papildinājumiem, ja tie veikti pēc tam. Ja ir izmantots kods noteiktam piegādes veidam, piegādes veidu mainīt nevarēs. 

Visi lietošanas noteikumi šeit.  
 

Ērts jaunums! Saņem Drive pirkumus, izmantojot Rimi app!

Tagad saņemt savu Rimi e-veikala pasūtījumu visos Rimi Drive vari vēl ērtāk! Kā? Ar Rimi aplikāciju! Seko šiem pāris soļiem:.

1. Iepērcies Rimi e-veikalā un izvēlies saņemt pirkumus kādā no Rimi Drive.
2. Kad saņem ziņu, ka pasūtījums gatavs, dodies tam pakaļ.
3. Kad esi pie Drive, Rimi aplikācijā atzīmē, ka esi klāt.
4. Dodies uz norādīto stāvvietu un nedaudz uzgaidi savus pirkumus.

Lejupielādē Rimi aplikāciju un izmanto iespēju iepirkties vēl labāk!

Vairāk šeit

Saņem Drive pirkumus, piesakoties Rimi app!

Tagad esam arī Ikšķilē!

Labas ziņas no Rimi! Tagad Rimi e-veikala piegādes veicam arī uz Ikšķili!

Iepērcies Rimi e-veikalā ar esošu Mans Rimi kontu, vai izveido jaunu, un Tu piedalīsies lojalitātes programmā, saņemsi Mans Rimi naudu par pirkumiem, un, protams, piedāvājumus un akcijas, kā jebkurā citā Rimi veikalā.
Un, kad vēlēsies, mēs arī piegādāsim Tavus pirkumus uz Ikšķili!

Un tas vēl nav viss. Esi viens no pirmajiem un izmanto īpašo iepazīšanās piedāvājumu Ikšķilei – Tavam pirmajam pasūtījumam uz Ikšķili dāvinām papildu 10% atlaidi pirkumu grozam un piegādi bez maksas *, izmantojot kupona kodu IKSKILE
 

* papildu atlaide piemērojas arī atlaides precēm, tomēr neattiecas uz iepakojuma izmaksām. Kods spēkā vienu reizi vienam reģistrētam lietotājam līdz 25.10.2020. Lai patīkamam iepirkšanās!  

Piegādes abonements 60 dienām!

Jaunais piegādes abonements ļauj iepirkties Rimi e-veikalā biežāk un izdevīgāk. Liec grozā piegādes abonementu tikai par 1.99 EUR un 60 dienas piegādes kaut katru dienu būs bez papildu maksas arī tad, ja Tavs pirkumu grozs ir mazāks par 49.99 EUR.

Piegādes abonements sniedz piegādes bez papildus piegādes maksas, tomēr tas negarantē piegādes laiku pieejamību, tāpēc neatlieciet iepirkšanos uz pēdējo brīdi. 

Piegādes abonements 60 dienām!

Aicinām seniorus ieplānot pirmdienas, lai veiktu pirkumus par īpaši izdevīgām cenām!

Katru pirmdienu e-veikalā un Rimi veikalos senioriem ar Mans Rimi karti atlaide pirkuma grozam 10%. Papildus informācijai aicinām zvanīt Rimi klientu servisa centram pa tālruni 80000180 vai rakstīt info.lv@rimibaltic.com.
Atlaide ar Mans Rimi karti automātiski tiks piemērota senioriem, kuri sasnieguši pensionēšanās vecumu. 
Atlaide neattiecas uz akcijas precēm, alkoholu, tabakas izstrādājumiem, dāvanu kartēm, telefonu priekšapmaksas kartēm, trešo pušu pakalpojumiem, biļetēm un lojalitātes kampaņas produktiem.

Piegāde tagad vēl tālāk!

Rimi e-veikala piegāde paplašinās – tagad saņem savus pirkumus uz sev vēlamo adresi arī Jūrmalā, Olainē, Mārupē, Ķekavā, Salaspilī, Ādažos un Baltezerā! Viss Tavām ērtībām! Visus pirkumus piegādāsim Tev pie durvīm jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā laikā! Saņem tikpat izdevīgus piedāvājumus un akcijas kā jebkurā citā Rimi veikalā.

Atveram Rimi Drive arī P.Brieža ielā, Rīgā

Mums ir prieks paziņot, ka paplašinām vienu no ērtākajiem preču saņemšanas veidiem mūsu Rimi tīklā – atveram Rimi Drive arī Pulkveža Brieža ielas Rimi. E-veikala pirkumus jaunajā Drive var saņemt kopš 18.jūnija.

Tagad piegādājam arī Ādažos un Baltezerā!

Priecājamies paziņot, ka tagad Rimi e-veikalā iegādātās preces piegādājam uz Tev vēlamo adresi arī Ādažos un Baltezerā. Iepērcies Rimi e-veikalā un pārtikas un ikdienas preces piegādāsim Tev jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā laikā.

Pirkumu piegāde uz mājām arī Jūrmalā!

Mums ir prieks, ka tagad varam piegādāt pirkumus arī Jūrmalā. Iepērcies Rimi e-veikalā un pārtikas un ikdienas preces piegādāsim Tev jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā, laikā. Iepērcies jau tagad un pastāsti draugiem!

Tagad piegādājam arī Ķekavā!

Rimi e-veikals paplašina piegādes teritoriju un mums ir prieks, ka tagad mēs piegādājam pirkumus arī Ķekavā! Un tas vēl nav viss - ja vēl neesi izmantojis Rimi e-veikalu, Tavam pirmajam pasūtījumam piegāde BEZ MAKSAS, izmantojot kupona kodu JAUNS. Lai saņemtu bezmaksas piegādi, veic pasūtījumu un atceries pirms apmaksas ievadīt kupona JAUNS. Iepērcies Rimi e-veikalā ar Mans Rimi kontu vai izveido jaunu kontu un Tu piedalīsies lojalitātes programmā, saņemsi Mans Rimi naudu par pirkumiem, un, protams, piedāvājumus un akcijas kā jebkurā citā Rimi veikalā. Un tagad arī pirkumus Tev piegādāsim mēs!

Geisha paraugs Māmiņdienā!

Iepērcies e-veikalā un kopā ar pirkumiem 9.maijā saņem dāvanā Giesha šokolādi! Piedāvājums spēkā saņemot pasūtījumu 9.maijā, vai kamēr paraugi pieejami. Bezmaksas paraugu skaits ir ierobežotā daudzumā!

Atceries, ka paraugu vari atdot mūsu darbiniekiem, ja tas Tev nav aktuāls.
Ņemot vērā augsto pieprasījumu, paraugu produkti var beigties ātrāk nekā notiek pasūtījuma saņemšana.

Palutinu sevi svētkos >

Papildu -10% atlaide pirkumu grozam, izmantojot pirkumu saņemšanu veikalos!

Izmēģini e-veikalu! Izmēģini ar -10% PAPILDU atlaidi visam Tavam pirkumu grozam, izvēloties pirkumus saņemt kādā no "Saņem veikalā" punktiem vai kādā no "Rimi Drive". Ienāc rimi.lv/e-veikals, noformē pasūtījumu un pirms apmaksas ievadi kupona kodu: PAPILDU10. Kupons derīgs vienam reģistrētam lietotājam vienu reizi. Ja to jau esi izmantojis, atlaide nepiemērosies.

Rezervē pirkuma laiku sākumā

Lai iepirkšanās Rimi e-veikalā būtu vēl ērtāka, aicinām rezervēt piegādes laiku pirms groza izveides. Tādā veidā varēsi apskatīt un rezervēt sev izdevīgāko un ātrāko piegādes laiku vai citu pirkumu saņemšanas veidu un veikalu.

Viena bezmaksas piegāde

Izmēģini Rimi e-veikalu ar bezmaksas piegādi! Reģistrējies e-veikalā vai autorizējies ar MansRimi profila datiem un, pirms pirkuma apmaksas, ievadi kupona kodu JAUNS. Izmēģini, cik ērti ir tad, kad vari nedaudz vairāk laika veltīt svarīgajam, kamēr mēs piegādāsim Tev pārējo. Kupons derīgs vienam lietotājam vienu reizi. Neaizmirsti arī pārbaudīt vai Tava adrese atrodas aktuālajā piegādes teritorijā!

👉 Rimi atver Drive arī t/c Spice

Tagad pircējiem pieejams jau otrais Rimi Drive pie t/c Spice, kurā pircēji var ierasties ar savu auto un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā - Rimi darbinieks izsniegs sakomplektēto pirkumu grozu un pasūtītie pirkumi tiek nogādāti tieši uz auto.

👉 Rimi e-veikals ievēro papildu piesardzības pasākumus

Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Latvijā izsludināta ārkārtas situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. 

Šajā laika posmā tiek ievēroti papildu piesardzības pasākumi Rimi e-veikala darbībā:

Piegāde

Visas Rimi e-veikala piegādes tiek veiktas līdz ēkas vai dzīvokļa ieejas durvīm

Bezkontakta

Piegādājot pasūtījumu, kurjeri ievēro 2 metru distanci ar piegādes saņēmēju

Papildus drošība

Rimi e-veikala kurjeriem pieejami sejas vairogi, tiek izmantoti cimdi un dezinfekcijas līdzekļi

👉 Izvēlies aizvietot preces

Ņemot vērā pastiprinātu pircēju pieprasījumu, aicinām e-veikala pircējus izmantot iespēju “atļaut aizvietot visus produktus”.

Izvēloties šo iespēju, mūsu darbinieki centīsies atrast un ietvert pasūtījumā tuvāko alternatīvu jūsu izvēlētajam produktam, ja tas uz pasūtījuma komplektēšanas brīdi nav bijis pieejams.

Vēlamies atgādināt, ka pirms pasūtījuma nodošanas kurjeram, mēs elektroniski nosūtam sagatavoto pirkumu sarakstu, tajā norādot aizvietotās preces. Ja aizvietotie produkti Tevi neapmierina, vari pieteikt atteikšanos no šiem produktiem.

Mans profils

Piegāde
0 EUR