0

-10% papildu atlaide pirkumiem Rimi Drive otrdien un trešdien ar kodu OTR10

Līdz 15.07. iepērcies Rimi e-veikalā un saņem vēl papildu -10% visam pirkumu grozam, izvēloties saņemt pirkumus jebkurā Rimi Drive! Nāc, reģistrējies kā jauns lietotājs vai autorizējies ar savu Mans Rimi karti, pirms apmaksas ievadi atlaides kodu OTR10, un saņem -10% visam pirkumu grozam kaut vairākiem pirkumiem. Kods neattiecas uz iepakojuma izmaksām.

Piegāde tagad vēl tālāk!

Rimi e-veikala piegāde paplašinās – tagad saņem savus pirkumus uz sev vēlamo adresi arī Jūrmalā, Olainē, Mārupē, Ķekavā, Salaspilī, Ādažos un Baltezerā! Viss Tavām ērtībām! Visus pirkumus piegādāsim Tev pie durvīm jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā laikā! Saņem tikpat izdevīgus piedāvājumus un akcijas kā jebkurā citā Rimi veikalā.

Tagad piegādājam arī Ādažos un Baltezerā!

Priecājamies paziņot, ka tagad Rimi e-veikalā iegādātās preces piegādājam uz Tev vēlamo adresi arī Ādažos un Baltezerā. Iepērcies Rimi e-veikalā un pārtikas un ikdienas preces piegādāsim Tev jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā laikā.

Jaunajā Rimi Drive P.Brieža ielā -10% atlaide grozam!

Ar kodu BRIEZADRIVE10 izmanto jauno Rimi Drive P.Brieža ielā, Rīgā un saņem papildu -10% atlaidi pirkumu grozam. Pirkumi pa tiešo Tavā auto un vēl papildu atlaide. Nenokavē! Piedāvājums spēkā reģistrētiem lietotājiem līdz 12.07. un neattiecas uz iepakojuma izmaksām.

Atveram Rimi Drive arī P.Brieža ielā, Rīgā

Mums ir prieks paziņot, ka paplašinām vienu no ērtākajiem preču saņemšanas veidiem mūsu Rimi tīklā – atveram Rimi Drive arī Pulkveža Brieža ielas Rimi. E-veikala pirkumus jaunajā Drive varēs saņemt jau 18.jūnijā.

Pirkumu piegāde uz mājām arī Jūrmalā!

Mums ir prieks, ka tagad varam piegādāt pirkumus arī Jūrmalā. Iepērcies Rimi e-veikalā un pārtikas un ikdienas preces piegādāsim Tev jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā, laikā. Iepērcies jau tagad un pastāsti draugiem!

Tagad piegādājam arī Ķekavā!

Rimi e-veikals paplašina piegādes teritoriju un mums ir prieks, ka tagad mēs piegādājam pirkumus arī Ķekavā! Un tas vēl nav viss - ja vēl neesi izmantojis Rimi e-veikalu, Tavam pirmajam pasūtījumam piegāde BEZ MAKSAS, izmantojot kupona kodu JAUNS. Lai saņemtu bezmaksas piegādi, veic pasūtījumu un atceries pirms apmaksas ievadīt kupona JAUNS. Iepērcies Rimi e-veikalā ar Mans Rimi kontu vai izveido jaunu kontu un Tu piedalīsies lojalitātes programmā, saņemsi Mans Rimi naudu par pirkumiem, un, protams, piedāvājumus un akcijas kā jebkurā citā Rimi veikalā. Un tagad arī pirkumus Tev piegādāsim mēs!

Papildu -10% atlaide pirkumu grozam, izmantojot pirkumu saņemšanu veikalos!

Izmēģini e-veikalu! Izmēģini ar -10% PAPILDU atlaidi visam Tavam pirkumu grozam, izvēloties pirkumus saņemt kādā no "Saņem veikalā" punktiem vai kādā no "Rimi Drive". Ienāc rimi.lv/e-veikals, noformē pasūtījumu un pirms apmaksas ievadi kupona kodu: PAPILDU10. Kupons derīgs vienam reģistrētam lietotājam vienu reizi. Ja to jau esi izmantojis, atlaide nepiemērosies.

Rezervē pirkuma laiku sākumā

Lai iepirkšanās Rimi e-veikalā būtu vēl ērtāka, aicinām rezervēt piegādes laiku pirms groza izveides. Tādā veidā varēsi apskatīt un rezervēt sev izdevīgāko un ātrāko piegādes laiku vai citu pirkumu saņemšanas veidu un veikalu.

Viena bezmaksas piegāde

Izmēģini Rimi e-veikalu ar bezmaksas piegādi! Reģistrējies e-veikalā vai autorizējies ar MansRimi profila datiem un, pirms pirkuma apmaksas, ievadi kupona kodu JAUNS. Izmēģini, cik ērti ir tad, kad vari nedaudz vairāk laika veltīt svarīgajam, kamēr mēs piegādāsim Tev pārējo. Kupons derīgs vienam lietotājam vienu reizi. Neaizmirsti arī pārbaudīt vai Tava adrese atrodas aktuālajā piegādes teritorijā!

👉 Rimi atver Drive arī t/c Spice

Tagad pircējiem pieejams jau otrais Rimi Drive pie t/c Spice, kurā pircēji var ierasties ar savu auto un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā - Rimi darbinieks izsniegs sakomplektēto pirkumu grozu un pasūtītie pirkumi tiek nogādāti tieši uz auto.

👉 Rimi e-veikals ievēro papildu piesardzības pasākumus

Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Latvijā izsludināta ārkārtas situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. 

Šajā laika posmā tiek ievēroti papildu piesardzības pasākumi Rimi e-veikala darbībā:

Piegāde

Visas Rimi e-veikala piegādes tiek veiktas līdz ēkas vai dzīvokļa ieejas durvīm

Bezkontakta

Piegādājot pasūtījumu, kurjeri ievēro 2 metru distanci ar piegādes saņēmēju

Papildus drošība

Rimi e-veikala kurjeriem pieejami sejas vairogi, tiek izmantoti cimdi un dezinfekcijas līdzekļi

👉 Izvēlies aizvietot preces

Ņemot vērā pastiprinātu pircēju pieprasījumu, aicinām e-veikala pircējus izmantot iespēju “atļaut aizvietot visus produktus”.

Izvēloties šo iespēju, mūsu darbinieki centīsies atrast un ietvert pasūtījumā tuvāko alternatīvu jūsu izvēlētajam produktam, ja tas uz pasūtījuma komplektēšanas brīdi nav bijis pieejams.

Vēlamies atgādināt, ka pirms pasūtījuma nodošanas kurjeram, mēs elektroniski nosūtam sagatavoto pirkumu sarakstu, tajā norādot aizvietotās preces. Ja aizvietotie produkti Tevi neapmierina, vari pieteikt atteikšanos no šiem produktiem.

Mans profils

Piegāde
0