0

Tikai e-veikalā! -25% autiņbiksītēm līdz 27.09.

Šajā nedēļas nogalē iepērcies vēl izdevīgāk - tikai Rimi e-veikalā autiņbiksītēm -25%! Lai patīkama iepirkšanās. 

Piedāvājums spēkā no 26.09. un neattiecas uz akcijas precēm. 

Tikai e-veikalā! -20% bērnu pārtikai līdz 27.09.

Šajā nedēļas nogalē iepērcies vēl izdevīgāk - tikai Rimi e-veikalā bērnu pārtikai -20%! Lai patīkama iepirkšanās. 

Akcija spēkā no26.09., izņemot akcijas preces un piena maisījumus no dzimšanas. 

Iepērcies ērtāk, ātrāk un arī izdevīgāk e-veikalā, izmantojot Rimi Drive!

Iepērcies e-veikalā, izvēlies saņemt pirkumus sev tuvākajā Rimi Drive un ar atlaides kodu RIMIDRIVE10 saņem -10% papildu atlaidi visam pirkumu grozam. Piedāvājums spēkā līdz 28.09., arī akcijas precēm. Nenokavē!

Piedāvājums spēkā jauniem un esošiem e-veikala lietotājiem, kas reģistrējas e-veikalā un, pirms pirkuma apmaksas ievada kodu. Kodu var izmantot arī vairākas reizes, tomēr tas neattiecas uz iepakojuma izmaksām. 

Iepērcies e-veikalā un dāvanā saņem lielisko Selection by Rimi apelsīnu sulu!

Lai vasarīgā sajūta turpinās ilgāk no 22.septembra, veic pasūtījumu ar piegādi vai saņemšanu līdz 27.septembrim un 🎁 dāvanā 🎁 saņem gardo apelsīnu sulu no Selection by Rimi.

Piedāvājums spēkā līdz 27.septembrim vai kamēr dāvanas pieejamas. To skaits ir ierobežots, tāpēc nenokavē!

Reģistrējies klubā Rimi Bērniem un saņem 15% atlaidi pirkuma grozam e-veikalā!

Klubs Rimi Bērniem sniedz iespēju vecākiem smelties idejas un uzzināt vērtīgus ekspertu padomus par to, kā aizraujošā veidā kopā ar saviem bērniem izzināt šo pasauli, spert pirmos soļus pretim jaunām lietām un radoši darboties kopā. Reģistrējies klubā www.rimiberniem.lv
Kluba biedriem ir sekojošas priekšrocības:

  • Personalizēti iknedēļas piedāvājumi kioskā bērniem piemērotiem produktiem
  • Atlaides bērna dzimšanas un vārda dienā
  • Sadarbības partneru piedāvājumi
  • Īpašas akcijas un loterijas

Reģistrējoties klubā līdz 31.12.20., saņem vienreizēju 15% atlaidi pirkumam e-veikalā! Lai saņemtu atlaidi, pirms pirkuma apmaksas ievadi kodu RIMIBERNIEM.

 

Aicinām seniorus ieplānot pirmdienas, lai veiktu pirkumus par īpaši izdevīgām cenām!

Katru pirmdienu e-veikalā un Rimi veikalos senioriem ar Mans Rimi karti atlaide pirkuma grozam 10%. Papildus informācijai aicinām zvanīt Rimi klientu servisa centram pa tālruni 80000180 vai rakstīt info.lv@rimibaltic.com.
Atlaide ar Mans Rimi karti automātiski tiks piemērota senioriem, kuri sasnieguši pensionēšanās vecumu. 
Atlaide neattiecas uz akcijas precēm, alkoholu, tabakas izstrādājumiem, dāvanu kartēm, telefonu priekšapmaksas kartēm, trešo pušu pakalpojumiem, biļetēm un lojalitātes kampaņas produktiem.

Reģistrējies klubā Vīna Dārzs un saņem 15% atlaidi pirkumam e-veikalā!

Rimi vīna dārzs atklās Tev vīna baudīšanas pasauli un palīdzēs Rimi plašajā sortimentā izvēlēties vispiemērotāko vīnu ikdienas maltītei un svētkiem. Šajā pastaigā pa Rimi vīna dārzu Tevi vedīs Rimi Gardēdis un vīnzinis Mārcis Mitrevics.
Reģistrējies klubā šeit.
Kļūstot par Rimi Vīna Dārzs biedru, Tev būs iespēja:

  • Saņemt atlaides iecienītiem vīniem;
  • Būt pirmajam, kas uzzina par Rimi gardēžu izglītojošiem pasākumiem un vērtīgām meistarklasēm.

Reģistrējoties klubā līdz 31.12.20., saņem vienreizēju 15% atlaidi pirkumam e-veikalā! Lai saņemtu atlaidi, pirms pirkuma apmaksas ievadi kodu VINADARZS.

Pievieno atsauksmi un saņem 5 EUR atlaidi nākamajam pirkumam!

📷 Nofotografē savus e-veikala pirkumu maisiņus ar pirkumiem. 
📱 Tad ievieto tos savā "storijā" vai ziņu lentē Facebook vai Instagram sociālajos tīklos.
✔️ Lieto #RimiPiegade vai #RimiDrive, ietago vai atzīmē @rimi.latvija, lai Tavu ievietoto bildi vai video varam pamanīt, un sazinies ar mums PM, lai vari saņemt kupona kodu, kas dos 5 EUR atlaidi nākamajam pirkumam Rimi e-veikalā. 

Un tas vēl nav viss – 10 katras nedēļas atraktīvāko bilžu vai video autoriem dāvanā 60 dienu piegādes abonements! 🚚🚚🚚

Konkursa periods no 2020.gada 01. septembra līdz 2020. gada 30.septembrim. Kuponu vari izmantot līdz 31.okobrim. Abonements ir derīgs 60 dienas no aktivizācijas brīža. Tavam profilam jābūt publiski pieejamam.

Visi noteikumi šeit.

Piegādes abonements 60 dienām!

Jaunais piegādes abonements ļauj iepirkties Rimi e-veikalā biežāk un izdevīgāk. Liec grozā piegādes abonementu tikai par 1.99 EUR un 60 dienas piegādes kaut katru dienu būs bez papildu maksas arī tad, ja Tavs pirkumu grozs ir mazāks par 49.99 EUR.

Piegāde tagad vēl tālāk!

Rimi e-veikala piegāde paplašinās – tagad saņem savus pirkumus uz sev vēlamo adresi arī Jūrmalā, Olainē, Mārupē, Ķekavā, Salaspilī, Ādažos un Baltezerā! Viss Tavām ērtībām! Visus pirkumus piegādāsim Tev pie durvīm jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā laikā! Saņem tikpat izdevīgus piedāvājumus un akcijas kā jebkurā citā Rimi veikalā.

Atveram Rimi Drive arī P.Brieža ielā, Rīgā

Mums ir prieks paziņot, ka paplašinām vienu no ērtākajiem preču saņemšanas veidiem mūsu Rimi tīklā – atveram Rimi Drive arī Pulkveža Brieža ielas Rimi. E-veikala pirkumus jaunajā Drive var saņemt kopš 18.jūnija.

Dāvanas no Jameson!

Pērkot Jameson 1L Rimi e-veikalā, saņem dāvanā 4 Royal Club Ginger Ale 0.33L limonādes! Piedāvājums spēkā, kamēr dāvanas pieejamas! Alkohola lietošana ir kaitīga veselībai. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Tagad piegādājam arī Ādažos un Baltezerā!

Priecājamies paziņot, ka tagad Rimi e-veikalā iegādātās preces piegādājam uz Tev vēlamo adresi arī Ādažos un Baltezerā. Iepērcies Rimi e-veikalā un pārtikas un ikdienas preces piegādāsim Tev jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā laikā.

Pirkumu piegāde uz mājām arī Jūrmalā!

Mums ir prieks, ka tagad varam piegādāt pirkumus arī Jūrmalā. Iepērcies Rimi e-veikalā un pārtikas un ikdienas preces piegādāsim Tev jau tajā pašā vai nākamajā dienā, vai citā, Tev ērtā, laikā. Iepērcies jau tagad un pastāsti draugiem!

Tagad piegādājam arī Ķekavā!

Rimi e-veikals paplašina piegādes teritoriju un mums ir prieks, ka tagad mēs piegādājam pirkumus arī Ķekavā! Un tas vēl nav viss - ja vēl neesi izmantojis Rimi e-veikalu, Tavam pirmajam pasūtījumam piegāde BEZ MAKSAS, izmantojot kupona kodu JAUNS. Lai saņemtu bezmaksas piegādi, veic pasūtījumu un atceries pirms apmaksas ievadīt kupona JAUNS. Iepērcies Rimi e-veikalā ar Mans Rimi kontu vai izveido jaunu kontu un Tu piedalīsies lojalitātes programmā, saņemsi Mans Rimi naudu par pirkumiem, un, protams, piedāvājumus un akcijas kā jebkurā citā Rimi veikalā. Un tagad arī pirkumus Tev piegādāsim mēs!

Papildu -10% atlaide pirkumu grozam, izmantojot pirkumu saņemšanu veikalos!

Izmēģini e-veikalu! Izmēģini ar -10% PAPILDU atlaidi visam Tavam pirkumu grozam, izvēloties pirkumus saņemt kādā no "Saņem veikalā" punktiem vai kādā no "Rimi Drive". Ienāc rimi.lv/e-veikals, noformē pasūtījumu un pirms apmaksas ievadi kupona kodu: PAPILDU10. Kupons derīgs vienam reģistrētam lietotājam vienu reizi. Ja to jau esi izmantojis, atlaide nepiemērosies.

Rezervē pirkuma laiku sākumā

Lai iepirkšanās Rimi e-veikalā būtu vēl ērtāka, aicinām rezervēt piegādes laiku pirms groza izveides. Tādā veidā varēsi apskatīt un rezervēt sev izdevīgāko un ātrāko piegādes laiku vai citu pirkumu saņemšanas veidu un veikalu.

Viena bezmaksas piegāde

Izmēģini Rimi e-veikalu ar bezmaksas piegādi! Reģistrējies e-veikalā vai autorizējies ar MansRimi profila datiem un, pirms pirkuma apmaksas, ievadi kupona kodu JAUNS. Izmēģini, cik ērti ir tad, kad vari nedaudz vairāk laika veltīt svarīgajam, kamēr mēs piegādāsim Tev pārējo. Kupons derīgs vienam lietotājam vienu reizi. Neaizmirsti arī pārbaudīt vai Tava adrese atrodas aktuālajā piegādes teritorijā!

👉 Rimi atver Drive arī t/c Spice

Tagad pircējiem pieejams jau otrais Rimi Drive pie t/c Spice, kurā pircēji var ierasties ar savu auto un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā - Rimi darbinieks izsniegs sakomplektēto pirkumu grozu un pasūtītie pirkumi tiek nogādāti tieši uz auto.

👉 Rimi e-veikals ievēro papildu piesardzības pasākumus

Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Latvijā izsludināta ārkārtas situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu. 

Šajā laika posmā tiek ievēroti papildu piesardzības pasākumi Rimi e-veikala darbībā:

Piegāde

Visas Rimi e-veikala piegādes tiek veiktas līdz ēkas vai dzīvokļa ieejas durvīm

Bezkontakta

Piegādājot pasūtījumu, kurjeri ievēro 2 metru distanci ar piegādes saņēmēju

Papildus drošība

Rimi e-veikala kurjeriem pieejami sejas vairogi, tiek izmantoti cimdi un dezinfekcijas līdzekļi

👉 Izvēlies aizvietot preces

Ņemot vērā pastiprinātu pircēju pieprasījumu, aicinām e-veikala pircējus izmantot iespēju “atļaut aizvietot visus produktus”.

Izvēloties šo iespēju, mūsu darbinieki centīsies atrast un ietvert pasūtījumā tuvāko alternatīvu jūsu izvēlētajam produktam, ja tas uz pasūtījuma komplektēšanas brīdi nav bijis pieejams.

Vēlamies atgādināt, ka pirms pasūtījuma nodošanas kurjeram, mēs elektroniski nosūtam sagatavoto pirkumu sarakstu, tajā norādot aizvietotās preces. Ja aizvietotie produkti Tevi neapmierina, vari pieteikt atteikšanos no šiem produktiem.

Mans profils

Piegāde
0