0

Viena bezmaksas piegāde

Izmēģini Rimi e-veikalu ar bezmaksas piegādi! Reģistrējies e-veikalā vai autorizējies ar MansRimi profila datiem un, pirms pirkuma apmaksas, ievadi kupona kodu JAUNS. Izmēģini, cik ērti ir tad, kad vari nedaudz vairāk laika veltīt svarīgajam, kamēr mēs piegādāsim Tev pārējo. Kupons derīgs vienam lietotājam vienu reizi. Neaizmirsti arī pārbaudīt vai Tava adrese atrodas aktuālajā piegādes teritorijā!

Iepērcies Rimi e-veikalā, dalies ar iespaidiem un saņem 5 eiro atlaidi :)

Nofotografē vai nofilmē savus e-veikala pirkumu maisiņus, pievieno atsauksmi vai savus iespaidus un ievieto tos savā "storijā" vai ziņu lentē Facebook vai Instagram sociālajos tīklos. Ietago jeb atzīmē @rimi.latvia, lai Tavu ievietoto bildi vai video varam pamanīt, sazinies ar mums DM lai vari saņemt kupona kodu, kas dos 5 EUR atlaidi nākamajam pirkumam Rimi e-veikalā. Konkursa periods no 2020.gada 23.janvāra līdz 2020. gada 1.martam. Rimi Latvia neatbild par to, ka lietotājs neatsaucas uz aicinājumu sazināties un patur tiesības neizsniegt kupona kodu, ja ir aizdomas, ka lietotājs izmanto negodīgus paņēmienus labuma gūšanai. Viens kupona kods derīgs vienam lietotājam vienu reizi. Kods derīgs līdz 2020.gada 30.martam. Rimi Latvija patur tiesības veikt izmaiņas konkursa noteikumos. Balvas nevar tikt apmainītas pret naudu.

Dāvana kopā ar pirkumu e-veikalā!

Tagad iepirkties Rimi.lv ir vēl izdevīgāk. Iepērcies Rimi e-veikalā un saņem dāvanu kopā ar pirkumu - Persil tīrīšanas līdzekli! Piedāvājums spēkā līdz 02.03.2020 vai kamēr paraugi būs pieejami.

Mans profils

Piegāde
0