Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Saulespuķu sēklas Fishka grauzd. ar sāli 100g
    0
    89 €
    8,90 €/кг

    Saulespuķu sēklas Fishka grauzd. ar sāli 100g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

    1,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Vītināti sarkano kalmāra salmini 42g

    Vītināti sarkano kalmāra salmini 42g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 66,43 €/кг

  • Vītināts kalmārs Fishka ar saldinātāju 20g

    Vītināts kalmārs Fishka ar saldinātāju 20g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 64,50 €/кг

  • Putasu zivs Fishka vītināta ar saldin. 20g

    Putasu zivs Fishka vītināta ar saldin. 20g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 64,50 €/кг

  • Kalmārs Fishka vītināts, kūpin., ar sald. 20g

    Kalmārs Fishka vītināts, kūpin., ar sald. 20g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 64,50 €/кг

Фильтр

Фильтр