Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    Bekons amerikāņu gaumē auksti kūpināts 3x150g

    4.99 € за шт.
    Обычная цена: 6,39 €

    Цена за единицу: 11,09 €/кг

  • Aknu past. Rakvere ar saldo krējumu cep. 200g

    Aknu past. Rakvere ar saldo krējumu cep. 200g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 9,25 €/кг

  • Gaļas bumbiņas Rakvere 300g

    Gaļas bumbiņas Rakvere 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    Bekons amerikāņu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,75 €

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g
    2 и более
    -26%
    1
    99 €
    2,69 €
    14,21 €/кг

    Bekons prociutto Rakvere šķēlēs 140g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,21 €/кг

  • Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g
    2 и более
    -29%
    1
    99 €
    2,79 €
    13,27 €/кг

    Bekons angļu gaumē a/k šķēlēs 150g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Bekons Rakvere Brokastu šķēlēs kg

    Bekons Rakvere Brokastu šķēlēs kg

    11.99 € за кг
    Обычная цена: 14,69 €

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Bekons amerikāņu gaumē Rakvere a/k 1kg

    Bekons amerikāņu gaumē Rakvere a/k 1kg

    12.99 € за шт.
    Обычная цена: 15,59 €

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

Фильтр

Фильтр