Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Zobu birste Elmex Junior 6-12 gadi

    Zobu birste Elmex Junior 6-12 gadi

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/шт.

  • Šampūns un dušas želeja Happy Sensitive 400ml

    Šampūns un dušas želeja Happy Sensitive 400ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/л

  • Mit.salv. Pampers Fresh Clean Pl. Free 52gab.

    Mit.salv. Pampers Fresh Clean Pl. Free 52gab.

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,05 €/шт.

  • Autiņbiks. Loving Touch Maxi 7-14kg 50gb
    Низкая цена каждый день

    Autiņbiks. Loving Touch Maxi 7-14kg 50gb

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,17 €/шт.

  • Piena maisījums Aptamil Lactose free 0M+400g

    Piena maisījums Aptamil Lactose free 0M+400g

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 34,97 €/кг

  • Dažādu graudu putra,ķirbi Hipp BIO 200g
    Органические продукты

    Dažādu graudu putra,ķirbi Hipp BIO 200g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Bērnu eļļa ICA Hjartat 150ml

    Bērnu eļļa ICA Hjartat 150ml

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,27 €/л

  • Biezsula Semper ābolu, zemeņu 6m. 90g

    Biezsula Semper ābolu, zemeņu 6m. 90g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 12,78 €/кг

    1,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

    Обычная цена: 1,79 €

  • Pilng. uzk. mango-banānu Semper EKO 18g
    Органические продукты

    Pilng. uzk. mango-banānu Semper EKO 18g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 77,22 €/кг

  • Putra 3 graudu ar ogām bērn.6 m.BIO 200g
    Без молока Органические продукты

    Putra 3 graudu ar ogām bērn.6 m.BIO 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Dušas želeja un šampūns Neutral Baby 250ml

    Dušas želeja un šampūns Neutral Baby 250ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/л

  • Autiņb. I Love Eco Maxi S4 7-17kg,40gb
    7
    99 €
    0,20 €/шт.

    Autiņb. I Love Eco Maxi S4 7-17kg,40gb

    10.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,27 €/шт.

    10,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mitrās salv. Sleepy Aqua Care bērniem 50gab.

    Mitrās salv. Sleepy Aqua Care bērniem 50gab.

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,05 €/шт.

  • Auzu bat. Organix ar zemenēm, āboliem BIO 23g
    Органические продукты

    Auzu bat. Organix ar zemenēm, āboliem BIO 23g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 69,13 €/кг

  • Piena mais. Friso gold comf.2 6-12 mēn. 400g

    Piena mais. Friso gold comf.2 6-12 mēn. 400g

    12.25 € за шт.

    Цена за единицу: 30,62 €/кг

  • Piena mais. Hipp Combiotic 3 no 12 mēn. 500g

    Piena mais. Hipp Combiotic 3 no 12 mēn. 500g

    9.33 € за шт.
    Обычная цена: 12,49 €

    Цена за единицу: 18,66 €/кг

  • Biez. Rūdolfs āb. mell. no 4mēn.BIO 190g
    Без глютена Органические продукты

    Biez. Rūdolfs āb. mell. no 4mēn.BIO 190g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,84 €/кг

  • Biezenis Rūdolfs ar lasi BIO 115g
    Органические продукты

    Biezenis Rūdolfs ar lasi BIO 115g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 24,26 €/кг

  • Harijs Poters un Filosofu akmens

    Harijs Poters un Filosofu akmens

    14.98 € за шт.

    Цена за единицу: 14,98 €/шт.

  • Piena maisījums Aptamil AR no dzimšanas 400g

    Piena maisījums Aptamil AR no dzimšanas 400g

    14.19 € за шт.

    Цена за единицу: 35,47 €/кг

  • Biksītes Huggies Extra Care S3 6-11kg 48gab

    Biksītes Huggies Extra Care S3 6-11kg 48gab

    24.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,51 €/шт.

  • Mitrās salvetes Water Wipes zīdaiņiem 48gab.

    Mitrās salvetes Water Wipes zīdaiņiem 48gab.

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Smūtijs Ponn zemeņu BIO no 6 mēnešiem 110g
    Органические продукты

    Smūtijs Ponn zemeņu BIO no 6 mēnešiem 110g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,27 €/кг

  • Ķ.mazg.līdz.bērn. Lychee&Watermelon HFK 500ml

    Ķ.mazg.līdz.bērn. Lychee&Watermelon HFK 500ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/л

  • Lazanja Semper no 1 gada 235g

    Lazanja Semper no 1 gada 235g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,89 €/кг

    2,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

    Обычная цена: 2,99 €

  • Piena maisījums Tutteli 3 no 12 mēnešiem 650g

    Piena maisījums Tutteli 3 no 12 mēnešiem 650g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,06 €/кг

  • Piena maisījums Aptamil 2  6-12 mēn. 2x200ml

    Piena maisījums Aptamil 2 6-12 mēn. 2x200ml

    5.09 € за шт.

    Цена за единицу: 12,72 €/л

  • Piena mais. Frisolac Gold Pep 0-12 mēn. 400g

    Piena mais. Frisolac Gold Pep 0-12 mēn. 400g

    21.39 € за шт.

    Цена за единицу: 53,47 €/кг

  • Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., jog.,6m. 90g
    Органические продукты

    Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., jog.,6m. 90g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Burkānu biez. Rūdolfs no 4mēn. vecuma BIO 90g
    Без лактозы Без молока Органические продукты

    Burkānu biez. Rūdolfs no 4mēn. vecuma BIO 90g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,44 €/кг

  • Kukur. gredzeni Semper ar burkān. 9m. BIO 15g
    Органические продукты

    Kukur. gredzeni Semper ar burkān. 9m. BIO 15g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 92,67 €/кг

  • Piena mais. Nan bez lakt., no dzimšanas 400g

    Piena mais. Nan bez lakt., no dzimšanas 400g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,47 €/кг

  • Zobu birste Almeda Dent bērniem 1 gab.

    Zobu birste Almeda Dent bērniem 1 gab.

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,19 €/шт.

  • Šampūns bērniem Passion Fruit HFK 300ml

    Šampūns bērniem Passion Fruit HFK 300ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/л

  • Autiņbiks. Sleepy Natural Pants Maxi 30 gab.

    Autiņbiks. Sleepy Natural Pants Maxi 30 gab.

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,20 €/шт.

  • Piena maisījums Aptamil Pepti Syneo 0m+ 400g

    Piena maisījums Aptamil Pepti Syneo 0m+ 400g

    24.59 € за шт.

    Цена за единицу: 61,47 €/кг

  • Ekol.dārz.biezenis Salling Oko ar tīt.g. 190g
    Органические продукты

    Ekol.dārz.biezenis Salling Oko ar tīt.g. 190g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,37 €/кг

  • Piena maisījums Aptamil 1 0-6 mēnešiem 400g

    Piena maisījums Aptamil 1 0-6 mēnešiem 400g

    11.79 € за шт.

    Цена за единицу: 29,47 €/кг

  • Biezenis Rūdolfs bumb.mell.biezp.k. BIO 190g
    Органические продукты

    Biezenis Rūdolfs bumb.mell.biezp.k. BIO 190g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,05 €/кг

  • Biezenis burciņā Rūdolfs jēra no 6m BIO 120g
    Органические продукты

    Biezenis burciņā Rūdolfs jēra no 6m BIO 120g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,25 €/кг

Фильтр

Фильтр