Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Marinētu olīvu asorti 250g

    Marinētu olīvu asorti 250g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Maltās gaļas masa kotletēm 500g

    Maltās gaļas masa kotletēm 500g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Čedaras siera salāti 400g

    Čedaras siera salāti 400g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,72 €/кг

  • Maltās gaļas mērce ar griķiem 400g

    Maltās gaļas mērce ar griķiem 400g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,22 €/шт.

  • Humoss Rimi Planet ar bietēm 180g
    Подходит для веганов

    Humoss Rimi Planet ar bietēm 180g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 11,94 €/кг

  • Humoss Atlantika ar kaltētiem tomātiem 200g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Humoss Atlantika ar kaltētiem tomātiem 200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Suši izlase ar lasi 600g

    Suši izlase ar lasi 600g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,65 €/кг

  • Cūkgaļas karbonādes cepeša, šķēlēs 100g

    Cūkgaļas karbonādes cepeša, šķēlēs 100g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/кг

  • Sviestmaize Rimi polārā ar vistu 160g

    Sviestmaize Rimi polārā ar vistu 160g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 20,56 €/кг

  • Surimi salāti ar rīsiem 200g
    Низкая цена каждый день

    Surimi salāti ar rīsiem 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Grantortelli Sel. by Rimi ar baravikām 250g

    Grantortelli Sel. by Rimi ar baravikām 250g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,76 €/кг

  • Aknu pastēte 200g

    Aknu pastēte 200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Suši piedevu komplekts

    Suši piedevu komplekts

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,59 €/шт.

  • Lazanja Rimi ar Boloņas mērci 400g
    Низкая цена каждый день

    Lazanja Rimi ar Boloņas mērci 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Sviestm GIGA ar vistu, gurķiem un sieru 260g

    Sviestm GIGA ar vistu, gurķiem un sieru 260g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,73 €/кг

  • Pokijs ar lasi un poke mērci 320g

    Pokijs ar lasi un poke mērci 320g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Saldie pipari ar siera pildījumu 200/150g

    Saldie pipari ar siera pildījumu 200/150g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,45 €/кг

  • Sviestmaize Rimi polārā ar kūp. lasi 145g

    Sviestmaize Rimi polārā ar kūp. lasi 145g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,69 €/кг

  • Ravioli Selection by Rimi ar Rikotu 250g

    Ravioli Selection by Rimi ar Rikotu 250g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,76 €/кг

  • Humoss Rimi Planet ar mango, kokosr. 180g

    Humoss Rimi Planet ar mango, kokosr. 180g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 11,94 €/кг

  • Lavaša rullīši Rimi ar kūp.lasi 210g

    Lavaša rullīši Rimi ar kūp.lasi 210g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 14,24 €/кг

  • Cāļa filejas woks ar nūdelēm 400g

    Cāļa filejas woks ar nūdelēm 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Sviestmaize Rimi ar vistu sald.čili 170g

    Sviestmaize Rimi ar vistu sald.čili 170g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,00 €/кг

  • Humoss Atlantika ar zaļumiem 200g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Humoss Atlantika ar zaļumiem 200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Pasta Fettucine Salling ar olām, svaiga 250g

    Pasta Fettucine Salling ar olām, svaiga 250g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Nūdeles Āzijas gaumē 400g

    Nūdeles Āzijas gaumē 400g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Sviestmaize Rimi ar vistas gaļu 150g

    Sviestmaize Rimi ar vistas gaļu 150g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,27 €/кг

  • Tom Kha zupa 400g

    Tom Kha zupa 400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/шт.

  • Lavaša rullīši Rimi ar ceptu vistu 215g

    Lavaša rullīši Rimi ar ceptu vistu 215g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,63 €/кг

  • Tunča salāti ar dārzeņiem 300g

    Tunča salāti ar dārzeņiem 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Svaigi olu makaroni ar Ricotta, spināt.

    Svaigi olu makaroni ar Ricotta, spināt.

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Grieķu salāti 300g
    Подходит для вегетарианцев

    Grieķu salāti 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Svaigi olu makaroni ar vīt. šķiņķa pild. 250g

    Svaigi olu makaroni ar vīt. šķiņķa pild. 250g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Pokijs ar vistu un poke mērci 320g

    Pokijs ar vistu un poke mērci 320g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Sviestmaize GIGA liellopu gaļ.kebabu 255g

    Sviestmaize GIGA liellopu gaļ.kebabu 255g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,94 €/кг

  • Humoss Atlantika ar baravikām 200g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Humoss Atlantika ar baravikām 200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Mērce loku 400g

    Mērce loku 400g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Cāļu pusspārni Teriyaki marinādē 400g

    Cāļu pusspārni Teriyaki marinādē 400g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Humoss trio Salling kaltētiem tom., čili 210g
    Подходит для веганов

    Humoss trio Salling kaltētiem tom., čili 210g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,43 €/кг

  • Foccacini Rimi ar moz. sieru, vistu 210g

    Foccacini Rimi ar moz. sieru, vistu 210g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,24 €/кг

Фильтр

Фильтр