1
0,00 €
Piegāde no 0,89 EUR! Rezervē laiku šeit

Jaunums - I love eco autiņbiksītes un uzvelkamās biksītes

Priecājamies dalīties jaunumos!
Tagad I love eco piedāvā autiņbiksītes, kas ir labas gan tavam mazulim, gan planētai. Tās ražotas no 100% dabīgas izcelsmes materiāliem, izmantojot tehnoloģijas, kas nodrošina, ka autiņbiksītes paliek sausas un noplūdes ir novērstas. Ražošana notiek videi saudzīgā veidā, pievēršot uzmanību plastmasas atkritumu un ūdens patēriņa samazināšanai, kā arī izmantojot 100% zaļo enerģiju.

Autiņbiksītes I love eco

 • Lai nodrošinātu ādas komfortu, tiek izmantota sausuma sistēma un mīkstās barjeras pret noplūdēm.  
 • Tiek izmantota inovatīvā kanālu tehnoloģija ātrai šķidruma uzsūkšanai līdz pat 12 stundām.  
 • Materiāls ir elpojošs un ļauj gaisam cirkulēt.  
 • Izgatavotas no mīkstas ekoloģiskās kokvilnas (Cotton enhanced sertificētas), kas padara tās maigas.  
 • Nav izmantoti losjoni, smaržas vai hlors.  

Autiņbiksītes ar klipšiem >

 • Uzvelkamās biksītes ir viegli uzvilkt un novilkt. Neatkarīgi no tā, cik daudz mazulis kustas, nomaiņa ir vienkārša.
 • 360° piegulšana ar elastīgu jostu.
 • Autiņbiksītēm ir elastīgi un regulējami klipši, lai tās lieliski derētu jūsu mazuļa ķermenim.

Uzvelkamās biksītes >

Labi planētai

 • 100% dabiska izcelsme un Ecolabel sertifikāts. Tas nozīmē, ka ne tikai katrs produkta slānis ir videi draudzīgs, bet viss produkta cikls no izejvielām līdz atkritumiem tiek veidots saskaņā ar stingrām vides, funkcionālajām un kvalitātes prasībām.
 • OEKO-TEX® sertifikācijas zīme uz iepakojuma nozīmē, ka produkts atbilst augstām cilvēku ekoloģiskajām prasībām, piemēram, tas nesatur ķīmiskas vielas veselībai kaitīgā daudzumā. Produktiem ir veiktas laboratoriskas pārbaudes attiecībā uz plašu kaitīgo vielu klāstu.  
 • Produkti tiek ražoti ilgtspējīgā veidā, izmantojot 100% zaļo elektroenerģiju, kas ir jebkura veida enerģija, kas tiek iegūta no dabas resursiem, piemēram, saules gaismas, vēja un ūdens. Zaļā enerģija ir svarīga videi, jo tā aizvieto fosilā kurināmā negatīvo ietekmi ar videi draudzīgākām alternatīvām un tā ir atjaunojama, neradot siltumnīcefekta gāzu emisijas vispār vai radot ļoti nedaudz.  
 • Iepakojums ir izgatavots no 51% pārstrādāta materiāla, kā arī pats iepakojums ir pārstrādājams.  

ATSAUKSMES:

Klinta Stasjule, viengadīgās Emīlijas mamma

Šīs autiņbiksītes atbilst manām prasībām - tās pilda savu funkciju, ir mīkstas, nesatur smaržvielas, turklāt ir ar skaistu dizainu. Vairs nav “jāķer” autiņbiksītes atlaidēs, jo šīm ir pieņemama standarta cena un man ir ērti, ka varu tās pasūtīt kopā ar pārtiku ar piegādi uz māju. Vienīgi vēlētos, ka pēc lietošanas elastīgā josta būtu vieglāk noplēšama. 
Man kā pircējam ir patīkami, ka man vēlamo produkta kvalitāti panāk ar videi draudzīgākiem materiāliem. 


 

Dārta Daneviča, 1.8 gadīga Kaupo mamma

Mūsmājās tika izmēģinātas Rimi veikalu plauktos nonākušās I love eco autiņbiksītes. Tās ir dikti mīkstas un patīkamas, ērtas lietošanā, jo viegli uzvelkamas un novelkamas (ar mīkstu elastīgu jostiņu)- neatstāj nospiedumus uz ādas. 
Biksītes labi veic arī savu galveno darbiņu, proti, tās lieliski uzsūc un notur uzsūkto šķidrumu, nodrošinot mazajam sausu un tīru ādu, kas ir ļoti svarīgi un šajā siltajā vasaras sezonā jo īpaši būtiski, - lai laikā, ko mazulis pavada autiņbiksītēs, viņa āda elpo un nesasūt. 
Autiņbiksītes nav pievīlušas ne garās diendusās pēc arbūza saēšanās, ne garos pārbraucienos automašīnā. Esam priecīgi par jaunatklājumu! Turklāt, I love eco ražojums arī izskatās gaumīgi un labi. 
Vērtīgs atradums. Prieks!

Mans profils

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Sākums Piegāde
1 0,00 €