0
0,00 €
Piegāde no 0,89 EUR! Rezervē laiku šeit

Ātrā piegāde un saņemšana 

Tiec pie pirkumiem zibens ātrumā. Grozs rokās stundas laikā

Iepērkoties e-veikalā, tagad vari saņemt pirkumus ar Ātro saņemšanu 29 minūšu laikā, apciemojot tuvāko saņemšanas punktu vai Rimi Drive, vai 58 minūtēs sagaidīt pirkumus pie savām durvīm ar Ātro piegādi.

Dodies uz saņemšanas veidu izvēli un meklē Ātrās saņemšanas ikonu pie piegādes laikiem vai saņemšanas punktiem. 
Ņem vērā, ka šo pakalpojumu vēl attīstām, tāpēc tas var nebūt pieejams visās vietās un visos laikos!

Izvēlies iepirkties e-veikalā!

Rimi rūp klientu komforts un produktivitāte, tāpēc mēs cenšamies apmierināt pircēju vajadzības pirms viņi tās apzinās. Brīvais laiks ir zelta vērtība, kuru vari ieguldīt kopābūšanā ar tuviniekiem, hobijā vai atpūtā. Savukārt, mēs nodrošināsim svaigu un gardu pārtiku Tavam galdam.
Novērojam, ka klientu interese par e-veikala pakalpojumiem pieaug, līdz ar to esam optimizējuši arī preču saņemšanas procesu.

Ārtā pirkumu piegāde

Esi efektīvs un ietaupi laiku; iepērcies Rimi e-veikalā sev tīkamā laikā. Pasūti ātro piegādi un saņem pirkumus izvēlētajā lokācijā 58 minūtēs. Vari būt drošs par preču stāvokli, jo pakojot pirkumus, rūpējamies, lai preces saturs un ārējais izskats paliktu nemainīgs kā veikala plauktā. Neuztraucies arī par skriešanu pa kāpnēm un smagumu celšanu - izvēloties piegādi ar kurjeru, saņemsi pasūtītās preces pie pašām mājas durvīm. Iedomājies - pirkumu grozs ir tikai klikšķa attālumā no Tevis!

Ātro piegādi nodrošina Wolt. Wolt privātuma un datu apstrādes politika pieejama šeit.

Ātrā pirkumu saņemšana Drive

Ja vēlies saņemt pirkumus pēc iespējas ātrāk, meklē marķējumu “Ātrā saņemšana pēc 29 minūtēm” zem Rimi veikala nosaukuma.
Pirkumu saņemšana pašlaik ir pieejama jau 6 pilsētās: Rīgā un Rīgas rajonā, Liepājā, Jūrmalā, Saulkrastos un Ogrē.

Ātrā piegāde

Ja dod priekšroku preču saņemšanai ar kurjera palīdzību, tad pievieno attiecīgo piegādes adresi, kas atrodas Rīgā, Rīgas rajonā, un sameklē vēlamo piegādes opciju.

Mans profils

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Sākums Piegāde
0 0,00 €