0

Mēs turpinām mācīties dienu no dienas, izaicinājumu pēc izaicinājuma. Galvenais ir nepārstāt mācīties! No 28. jūlija līdz 24. augustam Rimi e-veikalā atradīsi visu skolai nepieciešamo un ne tikai!

Izmanto iespēju piedalīties loterijā – reģistrē čeku vai e-veikala rēķina nr. vismaz 20 EUR vērtībā un laimē viedierīci no Tet. Savukārt Mans Rimi kartes īpašniekiem esam sarūpējuši īpašus piedāvājumus, kas noderēs gan skolai, gan ikdienai.*

RIMI LIELĀ ZINĪBU LOTERIJA

IEPĒRCIES

Iepērcies e-veikalā vismaz par 20€

LAIMĒ

Laimē viedierīces no Tet

LOTERIJAS BALVU FONDS

APSKATI SKOLAS PREČU PIEDĀVĀJUMUS RIMI E-VEIKALĀ!

Pildspalvas

Zīmuļi

Flomāsteri un marķieri

Klades, burtnīcas un citi piederumi

Papīrs zīmēšanai un līmēšanai

Piederumi zīmēšanai

Dzēšgumijas, zīmuļu asināmie u.c.

Citas kancelejas preces

Līmes un līmlentas

Mapes un organizatori

Somas

*Loterijas atļaujas numurs 6353. Pirkumu summā netiek ieskaitīti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un medikamenti

IEPĒRCIES

No 28. jūlija līdz 24. augustam iepērcies jebkurā Rimi veikalā vienā pirkuma reizē par 20€ un saglabā pirkuma čeku. Šajā 20€ pirkuma summā netiek ieskaitīti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un medikamenti.

REĢISTRĒJIES

Lai piedalītos loterijā, līdz 24. augustam reģistrējies loterijai www.rimiloterija.lv, izvēloties vienu balvu, kuras izlozē vēlies piedalīties. Reģistrēties loterijai vari neierobežotu skaitu reižu par katriem iztērētiem 20€.     
Jo ātrāk reģistrēsi pirkuma čeku loterijai, jo lielākas izredzes laimēt – loterijas ietvaros paredzētas 4 izlozes – 05.08. / 12.08. / 19.08. / 27.08. Laimētāji tiks publicēti www.rimi.lv divu dienu laikā pēc katras izlozes.
Ar pilniem loterijas noteikumiem vari iepazīties www.rimiloterija.lv.

ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI MANS RIMI KARTES ĪPAŠNIEKIEM

Mans profils

Piegāde
0