Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Banāni Cavendish, 20+cm , 1. šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Banāni Cavendish, 20+cm , 1. šķira, kg

    1.19 € par kg

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Gurķi īsie, kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gurķi īsie, kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Nektarīni 67+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Nektarīni 67+ mm 1. šķira kg

    1.69 € par kg
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.95 kg 0.95kg

  • Ziedkāposti gab
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ziedkāposti gab

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

  • Paprika sarkana 80+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Paprika sarkana 80+ mm 1. šķira kg

    2.49 € par kg
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.45 kg 0.45kg

  • Kartupeļi Jaunā raža fasēti 40-60 mm, kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Jaunā raža fasēti 40-60 mm, kg

    0.49 € par kg

    Cena par vienību: 0,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.9 kg 1.9kg

  • Sīpoli 50/70 mm, kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sīpoli 50/70 mm, kg

    0.59 € par kg

    Cena par vienību: 0,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Kartupeļi saldie kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi saldie kg

    2.39 € par kg

    Cena par vienību: 2,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.61 kg 0.61kg

  • Sīpoli sarkanie 50-70 mm kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sīpoli sarkanie 50-70 mm kg

    0.69 € par kg

    Cena par vienību: 0,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.62 kg 0.62kg

  • Kartupeļi sveramie 40-60mm, kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļi sveramie 40-60mm, kg

    0.45 € par kg

    Cena par vienību: 0,45 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2 kg 2kg

  • Tomāti aveņu 67-82 mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti aveņu 67-82 mm 1. šķira kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.64 kg 0.64kg

  • Vīnogas gaišās b/k Sultan 1.šk. kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas gaišās b/k Sultan 1.šk. kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Ķiploki 50+ mm kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ķiploki 50+ mm kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Brokolis gab
    Labākai dzīvei

    Brokolis gab

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Ingvers kg
    Labākai dzīvei

    Ingvers kg

    3.99 € par kg
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.16 kg 0.16kg

  • Paprika dzeltena 80+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Paprika dzeltena 80+ mm 1. šķira kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Bietes kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bietes kg

    0.45 € par kg

    Cena par vienību: 0,45 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Āboli Champion  65 + mm, 1.šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Champion 65 + mm, 1.šķira kg

    0.79 € par kg

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.05 kg 1.05kg

  • Gurķi mini Stars Latvija 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi mini Stars Latvija 250g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 5,96 €/kg

  • Puravi gari D2-4 cm kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Puravi gari D2-4 cm kg

    1.89 € par kg

    Cena par vienību: 1,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Persiki 67+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Persiki 67+ mm 1. šķira kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.83 kg 0.83kg

  • Tomāti dzeltenie 82-102 mm 2. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti dzeltenie 82-102 mm 2. šķira kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Vīģes, gab
    Labākai dzīvei

    Vīģes, gab

    0.39 € par gab.
    Regulārā cena: 0,59 €

    Cena par vienību: 0,39 €/gab.

  • Avokado, gab
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Avokado, gab

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,89 €/gab.

  • Ķirbji sviesta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ķirbji sviesta kg

    0.79 € par kg
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:4 kg 4kg

  • Apelsīni Valencia C 3-4, 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Apelsīni Valencia C 3-4, 1. šķira kg

    1.19 € par kg
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.36 kg 0.36kg

  • Īsie gurķi mini 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Īsie gurķi mini 350g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/kg

  • Loki 50g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Loki 50g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Āboli Latvijas 55+ 2. šķira kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Latvijas 55+ 2. šķira kg

    1.29 € par kg

    Cena par vienību: 1,29 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2 kg 2kg

  • Greipfrūti sarkanie C/32-35, 1. šķ., kg
    Labākai dzīvei

    Greipfrūti sarkanie C/32-35, 1. šķ., kg

    0.99 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Kivi kalibrs C/27-30, 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Kivi kalibrs C/27-30, 1. šķira kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.64 kg 0.64kg

  • Redīsi sarkanie 500G
    Labākai dzīvei

    Redīsi sarkanie 500G

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 2,38 €/kg

  • Laims C/48-54, 1. šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Laims C/48-54, 1. šķira, kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Melone Vidusāzijas, kg
    Labākai dzīvei

    Melone Vidusāzijas, kg

    0.69 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 0,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:4 kg 4kg

  • Kartupeļi Twinbag Liepsetas 2,5kg, gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kartupeļi Twinbag Liepsetas 2,5kg, gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,80 €/kg

  • Bumbieri Guyot 60+ mm 2. šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bumbieri Guyot 60+ mm 2. šķira kg

    1.69 € par kg

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Āboli Kanzi 73+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Kanzi 73+ mm 1. šķira kg

    1.79 € par kg
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 1,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Mandarīni Nadorcott c/1-3, 1.šķ.kg
    Labākai dzīvei

    Mandarīni Nadorcott c/1-3, 1.šķ.kg

    2.29 € par kg

    Cena par vienību: 2,29 €/kg

  • Selerijas sakne kg
    Labākai dzīvei

    Selerijas sakne kg

    0.99 € par kg

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.1 kg 1.1kg

  • Redīsi mazie 125g
    Labākai dzīvei

    Redīsi mazie 125g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

Filtrs

Filtrs