Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g
    2
    19 €
    6,84 €/kg

    Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 8,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Tortiljas Santa Maria Original 320g

    Tortiljas Santa Maria Original 320g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Tortiljas Santa Maria kviešu 371g

    Tortiljas Santa Maria kviešu 371g

    3.42 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Garšviela Santa Maria paprika maltā 22g
    0
    67 €
    30,45 €/kg

    Garšviela Santa Maria paprika maltā 22g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 43,18 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,67 €

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Tako 28g

    Garšvielu maisījums Santa Maria Tako 28g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 48,21 €/kg

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Fajita 28g
    0
    99 €
    35,36 €/kg

    Garšvielu maisījums Santa Maria Fajita 28g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 44,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria načos 475g
    3
    42 €
    7,20 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria načos 475g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,29 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,93 €

  • Garšvielu maisījums Santa Maria persilāde 35g

    Garšvielu maisījums Santa Maria persilāde 35g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 27,14 €/kg

  • Garšviela Santa Maria vistas ēdieniem 30g

    Garšviela Santa Maria vistas ēdieniem 30g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 35,00 €/kg

  • Olu nūdeles Santa Maria 250g
    1
    79 €
    7,16 €/kg

    Olu nūdeles Santa Maria 250g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Kokosr. piens Santa Maria oriģinālais 250ml
    2
    35 €
    9,40 €/l
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi

    Kokosr. piens Santa Maria oriģinālais 250ml

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 12,36 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 185g
    1
    46 €
    7,89 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 185g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Marināde Santa Maria vistas gaļai 75g

    Marināde Santa Maria vistas gaļai 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

  • Kanēlis Santa Maria 40g

    Kanēlis Santa Maria 40g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 56,25 €/kg

  • Tortiljas Santa Maria kukurūzas, kviešu 336g

    Tortiljas Santa Maria kukurūzas, kviešu 336g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 7,68 €/kg

  • Nūdeles Santa Maria rīsu 180g

    Nūdeles Santa Maria rīsu 180g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 30g

    Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 30g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 35,00 €/kg

  • Kumīns Santa Maria 20g

    Kumīns Santa Maria 20g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 109,50 €/kg

  • Garšv. Santa Maria vidusjūras garš. mais. 12g

    Garšv. Santa Maria vidusjūras garš. mais. 12g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 87,50 €/kg

  • Citronpipari Santa Maria 70g

    Citronpipari Santa Maria 70g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 37,86 €/kg

  • Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g
    2
    19 €
    9,16 €/kg

    Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Načos kukurūzas čipsi Santa Maria 185g

    Načos kukurūzas čipsi Santa Maria 185g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 70g
    1
    46 €
    20,86 €/kg

    Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 70g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 29,86 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,46 €

  • Ķiploku pulveris Santa Maria BIO 46g
    Ekoloģisks

    Ķiploku pulveris Santa Maria BIO 46g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 82,39 €/kg

  • Karijs Santa Maria 25g

    Karijs Santa Maria 25g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 42,00 €/kg

  • Marināde Santa Maria universālā 75g
    0
    76 €
    10,13 €/kg

    Marināde Santa Maria universālā 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,76 €

  • Garšv. mais. Santa Maria vistas panēšanai 50g

    Garšv. mais. Santa Maria vistas panēšanai 50g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 41,80 €/kg

  • Ingvers Santa Maria malts 20g

    Ingvers Santa Maria malts 20g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 52,50 €/kg

  • Krustnagliņas Santa Maria 10g
    1
    09 €
    109,00 €/kg

    Krustnagliņas Santa Maria 10g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 149,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 475g

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 475g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,14 €/kg

  • Citronpipari Santa Maria 33g
    1
    29 €
    39,09 €/kg

    Citronpipari Santa Maria 33g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 56,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,30 €

  • Garšviela Santa Maria kartupeļiem 30g

    Garšviela Santa Maria kartupeļiem 30g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 35,00 €/kg

  • Mērce Santa Maria Terijaki 300ml
    5
    35 €
    17,83 €/l

    Mērce Santa Maria Terijaki 300ml

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,30 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,35 €

  • Garšviela Santa Maria vistas gaļas 90g
    1
    59 €
    17,67 €/kg

    Garšviela Santa Maria vistas gaļas 90g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Tako laiviņas Santa Maria 135g
    3
    32 €
    24,59 €/kg

    Tako laiviņas Santa Maria 135g

    4.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Garšviela Santa Maria gulašam 40g

    Garšviela Santa Maria gulašam 40g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 26,25 €/kg

  • Marināde Santa Maria BBQ terijaki 75g

    Marināde Santa Maria BBQ terijaki 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

  • Kokosr. piens Santa Maria krēmveida 250ml
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi

    Kokosr. piens Santa Maria krēmveida 250ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/l

  • Persilāde Santa Maria 48g
    1
    32 €
    27,50 €/kg

    Persilāde Santa Maria 48g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 34,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,32 €

  • Sauce Santa Maria sw.chili less s.500ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    Sauce Santa Maria sw.chili less s.500ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

Filtrs

Filtrs