Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pica Royale Rimi 570G

    Pica Royale Rimi 570G

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 9,81 €/kg

  • Cāļa filejas woks ar nūdelēm 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa filejas woks ar nūdelēm 400g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,47 €/kg

  • Mozzarella siers Rimi rīvēts 150g

    Mozzarella siers Rimi rīvēts 150g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/kg

  • Seleriju kāti Rimi 450g
    Labākai dzīvei

    Seleriju kāti Rimi 450g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 2,20 €/kg

  • Kart. klimpas Rana ar šķiņķi, moc. sieru 280g

    Kart. klimpas Rana ar šķiņķi, moc. sieru 280g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,32 €/kg

  • Brokoļi Rimi saldēti 400g
    Labākai dzīvei

    Brokoļi Rimi saldēti 400g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

  • Cāļu krūtiņas filejas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu krūtiņas filejas Rimi 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Zaļās olīvas ar siera pildījumu 200/150g

    Zaļās olīvas ar siera pildījumu 200/150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,45 €/kg

  • Pasta ar Holandes mērci 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pasta ar Holandes mērci 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/gab.

  • Mellenes Rimi, 400g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Mellenes Rimi, 400g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Kartupeļi Rimi Delikatess 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Rimi Delikatess 900g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 2,21 €/kg

  • Sarkanie pipari ar siera pildījumu  200g/150g
    Nesatur laktozi

    Sarkanie pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,45 €/kg

  • Nūdeles Āzijas gaumē 400g

    Nūdeles Āzijas gaumē 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Liellopa maltā gaļa Rimi 400g

    Liellopa maltā gaļa Rimi 400g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Mezzelune Salling Princip siera, šķiņķa 200g

    Mezzelune Salling Princip siera, šķiņķa 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Medus pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    Medus pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Salāti Rimi Ledus, gab.
    Labākai dzīvei

    Salāti Rimi Ledus, gab.

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Turku zirņi Rimi 400g/250g

    Turku zirņi Rimi 400g/250g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,96 €/kg

  • Piens Rimi 2% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piens Rimi 2% 1l

    0.78 € par gab.

    Cena par vienību: 0,78 €/l

  • Ziedkāposti Rimi saldēti 400g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Labākai dzīvei

    Ziedkāposti Rimi saldēti 400g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Jūras sāls Rimi rupjais 500g

    Jūras sāls Rimi rupjais 500g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,58 €/kg

  • Avota ūdens Rimi negāzēts 1,5l

    Avota ūdens Rimi negāzēts 1,5l

    0.39 € par gab.
    Regulārā cena: 0,44 €

    Cena par vienību: 0,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Rimi tomātu 100% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sula Rimi tomātu 100% 1l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Pasta Salling Princip siers, desa 200g

    Pasta Salling Princip siers, desa 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Kartupeļu daiv.ar mizu apceptas Rimi 1kg

    Kartupeļu daiv.ar mizu apceptas Rimi 1kg

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,09 €/kg

  • Atkauloti cāļu šķiņķi bez ādas Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Atkauloti cāļu šķiņķi bez ādas Rimi kg

    5.49 € par kg
    Regulārā cena: 6,47 €

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

  • Kefīrs Rimi 2% 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kefīrs Rimi 2% 1kg

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,89 €/kg

  • Burkāni Rimi mini 200g
    Labākai dzīvei

    Burkāni Rimi mini 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Liellops Burgundijas gaumē ar bulguru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellops Burgundijas gaumē ar bulguru 400g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Avokado Rimi, 750g
    Labākai dzīvei

    Avokado Rimi, 750g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,05 €/kg

  • Zaļie zirnīši Rimi saldēti 400g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļie zirnīši Rimi saldēti 400g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Liellopa antrekota steiks Rimi 200g

    Liellopa antrekota steiks Rimi 200g

    8.39 € par gab.

    Cena par vienību: 41,95 €/kg

  • Sula Rimi ābolu 100% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sula Rimi ābolu 100% 1l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Jauktā maltā gaļa Rimi 500g

    Jauktā maltā gaļa Rimi 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Dilles Rimi 30g

    Dilles Rimi 30g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Avota ūdens Rimi gāzēts 1,5l

    Avota ūdens Rimi gāzēts 1,5l

    0.39 € par gab.
    Regulārā cena: 0,44 €

    Cena par vienību: 0,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Rimi greipfrūtu 1l

    Nektārs Rimi greipfrūtu 1l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/l

  • Pikant.kartupeļu daiv.apceptas Rimi 1kg

    Pikant.kartupeļu daiv.apceptas Rimi 1kg

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,09 €/kg

  • Ķiploki Rimi 100g
    Labākai dzīvei

    Ķiploki Rimi 100g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,90 €/kg

  • Salmiņi Rimi ar sezama sēklām 150g

    Salmiņi Rimi ar sezama sēklām 150g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,93 €/kg

Filtrs

Filtrs