Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pētersīļi Rimi 100g

    Pētersīļi Rimi 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Pupiņas Rimi brūnās 400g/240g

    Pupiņas Rimi brūnās 400g/240g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,13 €/kg

  • Pupiņas Rimi sarkanās čili mērcē 400g/200g

    Pupiņas Rimi sarkanās čili mērcē 400g/200g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,45 €/kg

  • Paprika Rimi saldā koniskā 170g
    Labākai dzīvei

    Paprika Rimi saldā koniskā 170g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Pica Quattro Formaggi Rimi 570G
    4
    59 €
    8,05 €/kg

    Pica Quattro Formaggi Rimi 570G

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Cāļa gaļas TikkaMasala ar basm.rīs.400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļas TikkaMasala ar basm.rīs.400g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,47 €/kg

  • Tomāti Rimi Romantica 400g
    Labākai dzīvei

    Tomāti Rimi Romantica 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Mellenes Rimi, 125g
    Labākai dzīvei

    Mellenes Rimi, 125g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,32 €/kg

  • Nektārs Rimi plūmju 1l

    Nektārs Rimi plūmju 1l

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 1,85 €/l

  • Tītara gaļa kotletēm, atdzesēta Rimi 500g

    Tītara gaļa kotletēm, atdzesēta Rimi 500g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,58 €/kg

  • Grieķu jogurts Rimi bez piedevām 400g

    Grieķu jogurts Rimi bez piedevām 400g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,97 €/kg

  • Sviesta pupiņas Rimi 400g
    1
    99 €
    4,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Sviesta pupiņas Rimi 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Liellopa plānās filejas steiks Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Liellopa plānās filejas steiks Rimi 200g

    8.39 € par gab.

    Cena par vienību: 41,95 €/kg

  • Piens Rimi 2%, 0,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Rimi 2%, 0,5L

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 1,28 €/l

  • Olas Rimi Iecavas kūtī dētas A/L No.2,10 gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi Iecavas kūtī dētas A/L No.2,10 gab.

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,27 €/gab.

  • Virtuves dvieļi Rimi 2 slāņi 400 sloksnes

    Virtuves dvieļi Rimi 2 slāņi 400 sloksnes

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Maltā cūkgaļa Rimi 500gr

    Maltā cūkgaļa Rimi 500gr

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,58 €/kg

  • Cūkgaļa gulašam Rimi 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļa gulašam Rimi 390g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,87 €/kg

  • Cāļu šķiņķi Rimi 500g

    Cāļu šķiņķi Rimi 500g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,30 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Burkāni Rimi mini 500g

    Burkāni Rimi mini 500g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,78 €/kg

  • Pica Kebab krāsnī cepta Rimi 380gr
    3
    39 €
    8,92 €/kg

    Pica Kebab krāsnī cepta Rimi 380gr

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Pākšu pupiņas Rimi grieztās saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Pākšu pupiņas Rimi grieztās saldētas 400g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

  • Nektārs Rimi ananasu 1l

    Nektārs Rimi ananasu 1l

    1.96 € par gab.

    Cena par vienību: 1,96 €/l

  • Sulu dzēriens Rimi dažādu ogu 1l

    Sulu dzēriens Rimi dažādu ogu 1l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,65 €/l

  • Saldo kartupeļu frī Rimi ātri sasaldēti 450g

    Saldo kartupeļu frī Rimi ātri sasaldēti 450g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,87 €/kg

  • Cāļa stilbi Rimi bez locītavas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa stilbi Rimi bez locītavas 500g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Rīvmaize Rimi 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rīvmaize Rimi 400g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Atlantijas laša fil. Rimi auk. kūpināta 100g
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša fil. Rimi auk. kūpināta 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Gurķis RIMI gab.

    Gurķis RIMI gab.

    1.05 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

  • Salātu siers Rimi 40% 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Salātu siers Rimi 40% 200g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Nektārs Rimi sarkano vīnogu 1l

    Nektārs Rimi sarkano vīnogu 1l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,59 €/l

  • Vegānais chili sin carne ar rīsiem 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Vegānais chili sin carne ar rīsiem 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

  • Salmiņi Rimi sāļie 150g

    Salmiņi Rimi sāļie 150g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,93 €/kg

  • Nektārs Rimi multiaugļu 30% 1l
    1
    19 €
    1,19 €/l

    Nektārs Rimi multiaugļu 30% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Kviešu milti Rimi 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kviešu milti Rimi 1kg

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Paprika Rimi mini 200g
    Labākai dzīvei

    Paprika Rimi mini 200g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,95 €/kg

  • Tomāti gabaliņos Rimi ar raudeni 400g
    Labākai dzīvei

    Tomāti gabaliņos Rimi ar raudeni 400g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Olas Rimi kūtī dētas A/M Nr.2 15 gab.

    Olas Rimi kūtī dētas A/M Nr.2 15 gab.

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Siers Holandes Rimi šķēlēs 45% 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siers Holandes Rimi šķēlēs 45% 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 500g
    Labākai dzīvei

    Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

Filtrs

Filtrs