Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Nektārs Rimi banānu 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Nektārs Rimi banānu 1l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Pētersīļi Rimi 30g

    Pētersīļi Rimi 30g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Zaļie lapu salāti Rimi 1.šķira, gab.
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļie lapu salāti Rimi 1.šķira, gab.

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

  • Konservēta saldā kukurūza Rimi 165g/140g
    Labākai dzīvei

    Konservēta saldā kukurūza Rimi 165g/140g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,64 €/kg

  • Sv. krēmsiers Rimi 20% 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sv. krēmsiers Rimi 20% 150g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,93 €/kg

  • Manna Rimi 800g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Manna Rimi 800g

    0.88 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/kg

  • Paipalu olas Rimi 18gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Paipalu olas Rimi 18gab.

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,12 €/gab.

  • Sausmaizītes Rimi rudzu ar ķiplokiem 150g

    Sausmaizītes Rimi rudzu ar ķiplokiem 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Desa Selection by Rimi vītināta Spānija 80g

    Desa Selection by Rimi vītināta Spānija 80g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,38 €/kg

  • Sausās brokastis Rimi Choco Shells 250g
    Nesatur pienu
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sausās brokastis Rimi Choco Shells 250g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,76 €/kg

  • Banāni Cavendish 18+cm Rimi Eco, 1 kg
    Ekoloģisks

    Banāni Cavendish 18+cm Rimi Eco, 1 kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.93 kg 0.93kg

  • Nektārs Rimi persiku 50% 1l
    1
    59 €
    1,59 €/l

    Nektārs Rimi persiku 50% 1l

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Čia sēklas Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Čia sēklas Rimi 150g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,27 €/kg

  • Tostermaize RIMI pilngraudu 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tostermaize RIMI pilngraudu 500g

    0.82 € par gab.

    Cena par vienību: 1,64 €/kg

  • Tītara gabaliņi Gulašam Rimi 450g
    Labākai dzīvei

    Tītara gabaliņi Gulašam Rimi 450g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,87 €/kg

  • LED spuldze WiFi Ledvance Smart

    LED spuldze WiFi Ledvance Smart

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,99 €/gab.

  • LED spuldze WiFi Ledvance Smart

    LED spuldze WiFi Ledvance Smart

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,99 €/gab.

  • Cūkgaļas ribiņas Rimi kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas ribiņas Rimi kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

  • Kefīrs Rimi 2% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Rimi 2% 500g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,38 €/kg

  • Makaroni Rimi Spirali 500g
    2 un vairāk
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Rimi Spirali 500g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/kg

  • Iebiezināts piens Rimi ar cukuru 8% 397g

    Iebiezināts piens Rimi ar cukuru 8% 397g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 4,66 €/kg

  • Kartupeļi frī Rimi rievoti saldēti 1kg
    2
    39 €
    2,39 €/kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi frī Rimi rievoti saldēti 1kg

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Kukurūzas pārslas Rimi 500g

    Kukurūzas pārslas Rimi 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Atlantijas laša fileja Rimi Mare sālīta 100g
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša fileja Rimi Mare sālīta 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Tītara krūt. filejas m. gaļa Rimi atdz. 500g

    Tītara krūt. filejas m. gaļa Rimi atdz. 500g

    4.62 € par gab.

    Cena par vienību: 9,24 €/kg

  • Cāļa maltā gaļa Rimi 400g
    Labākai dzīvei

    Cāļa maltā gaļa Rimi 400g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/kg

  • Šampinjoni Rimi brūnie 250g
    Labākai dzīvei

    Šampinjoni Rimi brūnie 250g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Smalklapu spināti Rimi 1.šķira 65g
    Labākai dzīvei

    Smalklapu spināti Rimi 1.šķira 65g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 18,31 €/kg

  • Siers Rimi Mozzarella Light bumbiņas 125g

    Siers Rimi Mozzarella Light bumbiņas 125g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,92 €/kg

  • Kartupeļu šķēlītes Rimi saldētas 1kg

    Kartupeļu šķēlītes Rimi saldētas 1kg

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,29 €/kg

  • Laša fileja Rimi auksti kūpināta 500g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja Rimi auksti kūpināta 500g

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 19,99 €

    Cena par vienību: 25,98 €/kg

  • Baltmaize Rimi Beķera 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Rimi Beķera 300g

    0.31 € par gab.

    Cena par vienību: 1,03 €/kg

  • Kartupeļi Rimi sarkanie 2,5kg
    1
    29 €
    0,51 €/kg

    Kartupeļi Rimi sarkanie 2,5kg

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,75 €/kg

  • Avenes RIMI fasētas 225g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Avenes RIMI fasētas 225g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,40 €/kg

  • Konservēti zaļie zirnīši Rimi 200g/140g

    Konservēti zaļie zirnīši Rimi 200g/140g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,64 €/kg

  • Avokado Selection by Rimi lielie, gab
    Labākai dzīvei

    Avokado Selection by Rimi lielie, gab

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

  • Cukini Rimi Eco zaļi 200g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Cukini Rimi Eco zaļi 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Kaperi Rimi 100g/60g

    Kaperi Rimi 100g/60g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 25,83 €/kg

  • Cepumi Rimi ar šokolādes gabaliņiem 150g
    Piemērots vegāniem

    Cepumi Rimi ar šokolādes gabaliņiem 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

Filtrs

Filtrs