Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Siers Feta Rimi Planet 150g

    Siers Feta Rimi Planet 150g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 17,67 €/kg

  • Cepampapīrs 8 m Rimi

    Cepampapīrs 8 m Rimi

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,69 €/gab.

  • Triju dārzeņu maisījums Rimi 400G
    1
    15 €
    2,87 €/kg
    Labākai dzīvei

    Triju dārzeņu maisījums Rimi 400G

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Mazās rukolas lapas Rimi, 1.šķ. 65g
    Labākai dzīvei

    Mazās rukolas lapas Rimi, 1.šķ. 65g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 18,31 €/kg

  • Pica Capricciosa Rimi krāsnī cepta 370g

    Pica Capricciosa Rimi krāsnī cepta 370g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,41 €/kg

  • Kokosriekstu dzēr. Rimi Planet 400ml
    1
    08 €
    2,70 €/l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kokosriekstu dzēr. Rimi Planet 400ml

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 3,37 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Gargraudu basmati rīsi Rimi Planet 4x100g

    Gargraudu basmati rīsi Rimi Planet 4x100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Virtuves dvieļi Rimi 3 slāņi 300 loksnes

    Virtuves dvieļi Rimi 3 slāņi 300 loksnes

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -23%
    0
    49 €
    0,64 €
    0,33 €/l

    Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 1,5l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 0,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sērkociņi Rimi 40gab.

    Sērkociņi Rimi 40gab.

    0.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,09 €/gab.

  • Marinēti gurķi Rimi 3-6cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Rimi 3-6cm 670g/370g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,65 €/kg

  • Lēcas Rimi 400g/240g

    Lēcas Rimi 400g/240g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,13 €/kg

  • Sīpoli Rimi saldie 300g
    Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi saldie 300g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Rudzu formas maize Rimi Beķera 600g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rudzu formas maize Rimi Beķera 600g

    0.68 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/kg

  • Cāļu stilbi Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu stilbi Rimi kg

    3.69 € par kg

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Sīpoli Rimi Shallots Banana 300g
    Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi Shallots Banana 300g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,63 €/kg

  • Liellopa strogonovs Rimi 400g
    Labākai dzīvei

    Liellopa strogonovs Rimi 400g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,47 €/kg

  • Siers Rimi Camembert 120g

    Siers Rimi Camembert 120g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 15,75 €/kg

  • Graud.biezpiens ar saldo krējumu 3% Rimi 500g
    Labākai dzīvei

    Graud.biezpiens ar saldo krējumu 3% Rimi 500g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

  • Pica Rimi bekona BBQ saldēta 450g

    Pica Rimi bekona BBQ saldēta 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Siers Rimi Brie 125g

    Siers Rimi Brie 125g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,12 €/kg

  • Burkānu un zirnīšu maisījums Rimi 400G
    Labākai dzīvei

    Burkānu un zirnīšu maisījums Rimi 400G

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 2,30 €/kg

  • Sausās brokastis Rimi Honey Pops 200g
    Nesatur pienu
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sausās brokastis Rimi Honey Pops 200g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,95 €/kg

  • Sulas dzēriens Rimi multiaugļu 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulas dzēriens Rimi multiaugļu 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Pankūkas Rimi ar biezpienu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar biezpienu 4x90g, 360g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 5,53 €/kg

  • Vīnogas gaiš. b/k Sugarone Rimi 1šķ 500g
    Labākai dzīvei

    Vīnogas gaiš. b/k Sugarone Rimi 1šķ 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Cāļa krūtiņas fileja Rimi bez antibiot. 500g
    3
    49 €
    6,98 €/kg
    Jaunums

    Cāļa krūtiņas fileja Rimi bez antibiot. 500g

    4.15 € par gab.

    Cena par vienību: 8,30 €/kg

  • Lielogu dzērvenes Rimi ātri sasaldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Lielogu dzērvenes Rimi ātri sasaldētas 400g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Cālis Rimi fasēts kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cālis Rimi fasēts kg

    3.32 € par kg

    Cena par vienību: 3,32 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.9 kg 1.9kg

  • Tomātu Passata Rimi 500g
    Nesatur laktozi Labākai dzīvei

    Tomātu Passata Rimi 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Gargraudu basmati rīsi Rimi Planet 400g

    Gargraudu basmati rīsi Rimi Planet 400g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Tomāti Rimi plūmju mini oranži 250g
    Labākai dzīvei

    Tomāti Rimi plūmju mini oranži 250g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Mini tumšie tomāti Rimi 250g
    Labākai dzīvei

    Mini tumšie tomāti Rimi 250g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 5,96 €/kg

  • Koriandrs Rimi 20g

    Koriandrs Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Tomāti Rimi sagriezti gabaliņos 400g
    Labākai dzīvei

    Tomāti Rimi sagriezti gabaliņos 400g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 3,12 €/kg

  • Bulgurs Rimi 400g

    Bulgurs Rimi 400g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,97 €/kg

  • Laša fileja RIMI bez ādas un asakām 250g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja RIMI bez ādas un asakām 250g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,96 €/kg

  • Cepumi Rimi Savoiardi dāmu pirkstiņi 200g
    2 un vairāk
    -21%
    1
    39 €
    1,75 €
    6,95 €/kg

    Cepumi Rimi Savoiardi dāmu pirkstiņi 200g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Pesto Selection by Rimi ar baziliku 130g

    Pesto Selection by Rimi ar baziliku 130g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 15,77 €/kg

  • Rozmarīns Rimi 20g

    Rozmarīns Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

Filtrs

Filtrs