Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Plūmju tomāti Rimi mizoti 400g
    Labākai dzīvei

    Plūmju tomāti Rimi mizoti 400g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 2,62 €/kg

  • Brūnais cukurs Rimi 500g

    Brūnais cukurs Rimi 500g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Tostermaize Rimi Beķera, sagriezta 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tostermaize Rimi Beķera, sagriezta 500g

    0.92 € par gab.

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

  • Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs karsti kūp. 100g
    2 un vairāk
    -34%
    1
    19 €
    1,79 €
    11,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs karsti kūp. 100g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,90 €/kg

  • Sulas dzēriens Rimi ābolu 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulas dzēriens Rimi ābolu 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Tomāti ķekaros Rimi  200g

    Tomāti ķekaros Rimi  200g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Valrieksti Rimi 700g
    5
    65 €
    8,07 €/kg

    Valrieksti Rimi 700g

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,79 €

  • Tītara šķiņķis Rimi atkaulots bez ādas fas.kg
    Labākai dzīvei

    Tītara šķiņķis Rimi atkaulots bez ādas fas.kg

    7.39 € par kg
    Regulārā cena: 9,25 €

    Cena par vienību: 7,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Kukurūzas galetes Rimi ar čia sēklām 120g
    Nesatur lipekli

    Kukurūzas galetes Rimi ar čia sēklām 120g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,25 €/kg

  • Šokol. saldējums Rimi ar šok. gab. 120ml/65g

    Šokol. saldējums Rimi ar šok. gab. 120ml/65g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,54 €/kg

  • Tomāti gabaliņos Rimi ar baziliku 400g
    0
    89 €
    2,22 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti gabaliņos Rimi ar baziliku 400g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 3,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Makaroni Rimi Spaghetti 500g
    2 un vairāk
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Rimi Spaghetti 500g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/kg

  • Olīveļļa Rimi 1l
    6
    99 €
    6,99 €/l

    Olīveļļa Rimi 1l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Šķīstošā kafija Selection Colombia 100g
    4
    99 €
    49,90 €/kg

    Šķīstošā kafija Selection Colombia 100g

    7.79 € par gab.

    Cena par vienību: 77,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,79 €

  • Avenes Rimi saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Avenes Rimi saldētas 400g

    4.42 € par gab.
    Regulārā cena: 5,39 €

    Cena par vienību: 11,05 €/kg

  • Sarkanās lēcas, šķeltās Rimi 400g
    1
    39 €
    3,47 €/kg

    Sarkanās lēcas, šķeltās Rimi 400g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 5,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,05 €

  • Pankūkas Rimi ar liellopu gaļu 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar liellopu gaļu 4x90g, 360g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,69 €

    Cena par vienību: 8,31 €/kg

  • Kārtainā mīkla Rimi  ātri sasaldēta 500g

    Kārtainā mīkla Rimi ātri sasaldēta 500g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,58 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Rimi bez kaula šķēlēs 310g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Rimi bez kaula šķēlēs 310g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,71 €/kg

  • Grieķu jogurts Rimi 7,5% 180g

    Grieķu jogurts Rimi 7,5% 180g

    0.49 € par gab.
    Regulārā cena: 0,60 €

    Cena par vienību: 2,72 €/kg

  • Kosmētiskās salvetes Rimi 4 sl.,80 lok.

    Kosmētiskās salvetes Rimi 4 sl.,80 lok.

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,02 €/gab.

  • Šķīstošā kafija Selection by Rimi Brazil 100g

    Šķīstošā kafija Selection by Rimi Brazil 100g

    7.79 € par gab.

    Cena par vienību: 77,90 €/kg

  • Kviešu kliju maize Rimi Beķera 300g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kviešu kliju maize Rimi Beķera 300g

    0.40 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/kg

  • Maltā kafija Selection by Rimi Espresso 500g
    7
    99 €
    15,98 €/kg

    Maltā kafija Selection by Rimi Espresso 500g

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Desa Artesan Fuet Select. by Rimi Spān. 160g

    Desa Artesan Fuet Select. by Rimi Spān. 160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

  • Piparmētru lapu tēja Rimi 20x1,5g

    Piparmētru lapu tēja Rimi 20x1,5g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 61,67 €/kg

  • Krējums kafijai Rimi 10% 10x10g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Krējums kafijai Rimi 10% 10x10g

    0.42 € par gab.

    Cena par vienību: 4,20 €/kg

  • Cepumi Rimi ar kakao krēma pildījumu 500g

    Cepumi Rimi ar kakao krēma pildījumu 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Melnā ledus tēja persiku Rimi 1,5l

    Melnā ledus tēja persiku Rimi 1,5l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cepamais pulveris Rimi 30g

    Cepamais pulveris Rimi 30g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 21,67 €/kg

  • Indijas rieksti Rimi 700g
    5
    65 €
    8,07 €/kg

    Indijas rieksti Rimi 700g

    9.45 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,45 €

  • Kvinoja Rimi baltā 400g
    2
    88 €
    7,20 €/kg
    Labākai dzīvei

    Kvinoja Rimi baltā 400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Sausās brokastis Rimi Choco Blast 250g
    Nesatur pienu
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sausās brokastis Rimi Choco Blast 250g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,76 €/kg

  • Linsēklas Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Linsēklas Rimi 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Piparmētra Rimi 20g

    Piparmētra Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Siers Rimi Mozzarella mini 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Rimi Mozzarella mini 100g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,90 €/kg

  • Timiāns Rimi 20g

    Timiāns Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Dārzeņu maisījums zupai Rimi 400G
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu maisījums zupai Rimi 400G

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Sulu dzēriens Rimi persiku, vīnogu 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulu dzēriens Rimi persiku, vīnogu 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs, atdzesēta 720g

    Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs, atdzesēta 720g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 5,54 €/kg

Filtrs

Filtrs