Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kečups Rimi 540g

    Kečups Rimi 540g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

  • Pilngr. makaroni Rimi GreatLife Spirali 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngr. makaroni Rimi GreatLife Spirali 500g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Tomāti mini plūmju Rimi 500 g

    Tomāti mini plūmju Rimi 500 g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 5,18 €/kg

  • Tual. pap. Rimi 145 sloks., 3 slāņi, 16 ruļļi

    Tual. pap. Rimi 145 sloks., 3 slāņi, 16 ruļļi

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,37 €/gab.

  • Makaroni Rimi Penne Rigate 500g
    2 un vairāk
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Rimi Penne Rigate 500g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/kg

  • Burkāni mini 200g RIMI ECO
    Ekoloģisks

    Burkāni mini 200g RIMI ECO

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Marinēti gurķi Rimi 2-5cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Rimi 2-5cm 670g/370g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,00 €/kg

  • Liellopa stilbs ar kaulu Rimi fasēts kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Liellopa stilbs ar kaulu Rimi fasēts kg

    9.49 € par kg

    Cena par vienību: 9,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Olīveļļa Rimi Extra Virgin 750ml
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Rimi Extra Virgin 750ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Šķiltavas Rimi 1gab.

    Šķiltavas Rimi 1gab.

    0.41 € par gab.

    Cena par vienību: 0,41 €/gab.

  • Mango Rimi Osteen nogatavināts gab
    Labākai dzīvei

    Mango Rimi Osteen nogatavināts gab

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,66 €/kg

  • Olas Rimi Eco A/LMS Nr.0 10 gab.
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi Eco A/LMS Nr.0 10 gab.

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Cūkgaļas fileja Rimi fasēta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas fileja Rimi fasēta kg

    7.15 € par kg

    Cena par vienību: 7,15 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Sērkociņi Rimi 5cm 100gab.

    Sērkociņi Rimi 5cm 100gab.

    0.43 € par gab.

    Cena par vienību: 0,43 €/gab.

  • Makaroni Rimi Planet Conchiglie 500g

    Makaroni Rimi Planet Conchiglie 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Sausās brokastis Rimi Choco Crisps 250g
    Nesatur pienu

    Sausās brokastis Rimi Choco Crisps 250g

    0.76 € par gab.

    Cena par vienību: 3,04 €/kg

  • Pilngraudu auzu pārslas Rimi 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu auzu pārslas Rimi 1kg

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Citronzāle Rimi 50g
    Labākai dzīvei

    Citronzāle Rimi 50g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,80 €/kg

  • Salāti Rimi bistro 1.šķira 150g
    Labākai dzīvei

    Salāti Rimi bistro 1.šķira 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Tvaicēti rīsi Rimi 4x100g

    Tvaicēti rīsi Rimi 4x100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Laša fileja Rimi savā sulā 170g/119g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Laša fileja Rimi savā sulā 170g/119g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 18,40 €/kg

  • Musli batoniņš Rimi ar zemeņu garšu 30g
    4 un vairāk
    -22%
    0
    25 €
    0,32 €
    8,33 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Musli batoniņš Rimi ar zemeņu garšu 30g

    0.32 € par gab.

    Cena par vienību: 10,67 €/kg

  • Laša fileja RIMI bez ādas un asakām 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Laša fileja RIMI bez ādas un asakām 500g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,98 €/kg

  • Tītara krūtiņas fileja Rimi šķēlēs 360g

    Tītara krūtiņas fileja Rimi šķēlēs 360g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

  • Granātābolu sula Rimi 1l

    Granātābolu sula Rimi 1l

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Virt.dvieļi Rimi  2 slāņi 600 sl.
    2
    49 €
    2,49 €/gab.

    Virt.dvieļi Rimi 2 slāņi 600 sl.

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Apelsīnu sula 100% Rimi 1l

    Apelsīnu sula 100% Rimi 1l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Griķu pārslas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Griķu pārslas Rimi 500g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,38 €/kg

  • Skābais krējums Rimi FreeFrom bez lakt.
    Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Skābais krējums Rimi FreeFrom bez lakt.

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Sald. Rimi vaniļas 65g/120ml

    Sald. Rimi vaniļas 65g/120ml

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,54 €/kg

  • Valrieksti Rimi lobīti kg
    Labākai dzīvei

    Valrieksti Rimi lobīti kg

    13.19 € par kg

    Cena par vienību: 13,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Šampinjoni RIMI Eco 250g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Šampinjoni RIMI Eco 250g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,16 €/kg

  • Tualetes papīrs Rimi Camomile 3slāņi, 8ruļļi

    Tualetes papīrs Rimi Camomile 3slāņi, 8ruļļi

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,35 €/gab.

  • Cukurzirnīši Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Cukurzirnīši Rimi 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Olas Rimi kūtī dētas A/S No.2 10 gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi kūtī dētas A/S No.2 10 gab.

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,19 €/gab.

  • Sausās brokastis Rimi Honey Rings 250g
    Nesatur pienu
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sausās brokastis Rimi Honey Rings 250g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,76 €/kg

  • Svaigas cūkgaļas cepamdesiņas Rimi 400g

    Svaigas cūkgaļas cepamdesiņas Rimi 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 345g/160g

    Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 345g/160g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,44 €/kg

  • Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 2,21 €/kg

  • Sojas pupiņas Rimi Planet Edamame 450g
    Labākai dzīvei

    Sojas pupiņas Rimi Planet Edamame 450g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

Filtrs

Filtrs