Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Vīnogas s. Rimi b/k Ralli 1šķ. 500g
    Labākai dzīvei

    Vīnogas s. Rimi b/k Ralli 1šķ. 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Pastilas Rimi 150g

    Pastilas Rimi 150g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/kg

  • Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -23%
    0
    49 €
    0,64 €
    0,33 €/l

    Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 1,5l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 0,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 150g
    Nesatur laktozi

    Siers Rimi Tilsit šķēlēs 45% 150g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 9,27 €/kg

  • Siers Rimi Brie 250g
    Nesatur laktozi

    Siers Rimi Brie 250g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/kg

  • Avenes Rimi, 125g
    Labākai dzīvei

    Avenes Rimi, 125g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,92 €/kg

  • Cūkgaļas krūtiņa Rimi bez kaula šķēlēs 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas krūtiņa Rimi bez kaula šķēlēs 320g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 5,28 €/kg

  • Pupiņas Rimi baltās 400g/240g

    Pupiņas Rimi baltās 400g/240g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,29 €/kg

  • Atkauloti cāļu stilbi Rimi bez ādas kg

    Atkauloti cāļu stilbi Rimi bez ādas kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Maltā kafija Rimi bez kofeīna 250g

    Maltā kafija Rimi bez kofeīna 250g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,16 €/kg

  • Tualetes papīrs Rimi Camomile 3slāņi, 8ruļļi

    Tualetes papīrs Rimi Camomile 3slāņi, 8ruļļi

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,35 €/gab.

  • Tual. pap. Rimi 145 sloksnes,3 slāņi, 8 ruļļi

    Tual. pap. Rimi 145 sloksnes,3 slāņi, 8 ruļļi

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Persiku pusītes sīrupā Rimi 820g/470g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Persiku pusītes sīrupā Rimi 820g/470g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,94 €/kg

  • Mango Rimi ātri sasaldēts 1kg
    4
    99 €
    4,99 €/kg
    Labākai dzīvei

    Mango Rimi ātri sasaldēts 1kg

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Sal.Rimi van.ar mež.ogu pil.120ml/72g

    Sal.Rimi van.ar mež.ogu pil.120ml/72g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,58 €/kg

  • Olas Rimi kūtī dētas A/L Nr.2 10 gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi kūtī dētas A/L Nr.2 10 gab.

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 0,26 €/gab.

  • Mango un avenes Rimi saldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Mango un avenes Rimi saldētas 400g

    2.77 € par gab.
    Regulārā cena: 4,39 €

    Cena par vienību: 6,92 €/kg

  • Atl.laša fil.Rimi Mare A/K ar dill.šķēlēs100g
    Labākai dzīvei

    Atl.laša fil.Rimi Mare A/K ar dill.šķēlēs100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Trīs kvinoju maisījums Rimi GL 400g
    Labākai dzīvei

    Trīs kvinoju maisījums Rimi GL 400g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Cāļa pusspārnu augšdaļas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārnu augšdaļas Rimi 500g

    2.30 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Halloumi siers Rimi Planet 200g

    Halloumi siers Rimi Planet 200g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Brūnais cukurs Rimi 1kg

    Brūnais cukurs Rimi 1kg

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

  • Cepeškrāsns maisiņi RIMI 8gab, 25x38cm

    Cepeškrāsns maisiņi RIMI 8gab, 25x38cm

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 0,16 €/gab.

  • Šķīstošā kafija Rimi bez kofeīna 100g
    3
    69 €
    36,90 €/kg

    Šķīstošā kafija Rimi bez kofeīna 100g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 62,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Pupiņas Rimi vārītas 300g
    Labākai dzīvei

    Pupiņas Rimi vārītas 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Sālīti gurķi Rimi 670g/390g

    Sālīti gurķi Rimi 670g/390g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,41 €/kg

  • Pankūkas Rimi ar sieru un šķiņķi 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar sieru un šķiņķi 4x90g, 360g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,69 €/kg

  • Virtuv.dvieļi Rimi 2 ruļ.,3 sl.,100 lok.
    2
    45 €
    1,23 €/gab.

    Virtuv.dvieļi Rimi 2 ruļ.,3 sl.,100 lok.

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,45 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Baziliks Rimi 20g

    Baziliks Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Apaļgraudu rīsi Rimi 800g
    1
    69 €
    2,11 €/kg

    Apaļgraudu rīsi Rimi 800g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Kazenes Rimi, 125g
    Labākai dzīvei

    Kazenes Rimi, 125g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,92 €/kg

  • Zāļu tēja Rimi Relax 20x2g

    Zāļu tēja Rimi Relax 20x2g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 57,25 €/kg

  • Siers Rimi Holandes šķēlēs 48% 150g
    Nesatur laktozi

    Siers Rimi Holandes šķēlēs 48% 150g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 9,27 €/kg

  • Biezpiena krēms Rimi zemeņu 150g

    Biezpiena krēms Rimi zemeņu 150g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,67 €/kg

  • Pilnpiena biezpiens Rimi 9% 275g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilnpiena biezpiens Rimi 9% 275g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 7,60 €/kg

  • Saldējums Rimi karameļu 200ml/110g

    Saldējums Rimi karameļu 200ml/110g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

  • Cāļa krūtiņas fileja Rimi ECO 260g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa krūtiņas fileja Rimi ECO 260g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,04 €/kg

  • Raibās pupiņas Rimi 400g

    Raibās pupiņas Rimi 400g

    1.57 € par gab.

    Cena par vienību: 3,92 €/kg

  • Karamel.iebiezināts piens Rimi ar cukuru 397g

    Karamel.iebiezināts piens Rimi ar cukuru 397g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,04 €/kg

  • Zaļā tēja Rimi 20x2g

    Zaļā tēja Rimi 20x2g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 42,25 €/kg

Filtrs

Filtrs