Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Saldējums Rimi šokolādes 200ml/110g
    0
    69 €
    5,31 €/kg

    Saldējums Rimi šokolādes 200ml/110g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Muslis Rimi ar sēklām, grauzdēts 350g

    Muslis Rimi ar sēklām, grauzdēts 350g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Brazīlijas rieksti Rimi 150g

    Brazīlijas rieksti Rimi 150g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 28,60 €/kg

  • Avota ūdens Rimi Sport negāzēts 0,75l

    Avota ūdens Rimi Sport negāzēts 0,75l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,65 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tītara fileja Rimi svaiga A šķira fasēta kg
    Labākai dzīvei

    Tītara fileja Rimi svaiga A šķira fasēta kg

    11.09 € par kg

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Lazanja Rimi ar Boloņas mērci saldēta 400g
    2
    89 €
    7,22 €/kg

    Lazanja Rimi ar Boloņas mērci saldēta 400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Sald. Rimi kļavu sīr. valriekstu 73g/120ml

    Sald. Rimi kļavu sīr. valriekstu 73g/120ml

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

  • Sviesta vafeles Selection by Rimi 100g

    Sviesta vafeles Selection by Rimi 100g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Liellopa kakla karbonāde Rimi fasēta kg

    Liellopa kakla karbonāde Rimi fasēta kg

    13.99 € par kg
    Regulārā cena: 16,99 €

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Sv. krēmsiers Rimi ar ķiplokiem 20% 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sv. krēmsiers Rimi ar ķiplokiem 20% 150g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,93 €/kg

  • Siers Rimi FreeFrom Vieglais 15% šķēlēs 150g
    Nesatur laktozi Labākai dzīvei

    Siers Rimi FreeFrom Vieglais 15% šķēlēs 150g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/kg

  • Magones Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Magones Rimi 150g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/kg

  • Krekeri Rimi 100g

    Krekeri Rimi 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Marinēti gurķi Rimi ar medu 350g/180g

    Marinēti gurķi Rimi ar medu 350g/180g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 8,06 €/kg

  • Konservēti zirnīši Rimi zaļie 400g/280g

    Konservēti zirnīši Rimi zaļie 400g/280g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,25 €/kg

  • Surimi nūjiņas Rimi 150g

    Surimi nūjiņas Rimi 150g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Zivju filejas Rimi ar sieru 300g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Zivju filejas Rimi ar sieru 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Sīrups Rimi ķiršu 320ml
    2 un vairāk
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    6,22 €/l

    Sīrups Rimi ķiršu 320ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Melnā tēja Rimi ceilonas 20x2g

    Melnā tēja Rimi ceilonas 20x2g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,75 €/kg

  • Sīrups Rimi aveņu 320ml
    2 un vairāk
    -38%
    1
    99 €
    3,19 €
    6,22 €/l

    Sīrups Rimi aveņu 320ml

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Cāļa kājas Rimi, atdzesētas kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa kājas Rimi, atdzesētas kg

    3.35 € par kg

    Cena par vienību: 3,35 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Cepeškrāsns maisiņi RIMI 5gab, 35x43cm

    Cepeškrāsns maisiņi RIMI 5gab, 35x43cm

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 0,25 €/gab.

  • Kartupeļi Rimi Amandine gardēžu 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Rimi Amandine gardēžu 900g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 2,21 €/kg

  • Pesto Selection By Rimi bazilika 185g

    Pesto Selection By Rimi bazilika 185g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,16 €/kg

  • Siers Rimi Holandes fasēts 45% 500g
    Labākai dzīvei

    Siers Rimi Holandes fasēts 45% 500g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Popkorns Rimi ar sviesta garšu 90g
    0
    75 €
    8,33 €/kg

    Popkorns Rimi ar sviesta garšu 90g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Musli Rimi grauzdēts ar šokolādi 375g

    Musli Rimi grauzdēts ar šokolādi 375g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,00 €/kg

  • Kūpināta paprika Rimi saldā 25g

    Kūpināta paprika Rimi saldā 25g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 38,00 €/kg

  • Mandeļu milti Rimi GreatLife 300g
    4
    99 €
    16,63 €/kg
    Labākai dzīvei

    Mandeļu milti Rimi GreatLife 300g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,63 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Rukola Rimi Eco 1.šķira 65g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Rukola Rimi Eco 1.šķira 65g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,46 €/kg

  • Pica Rimi Froia četru sieru saldēta 345g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pica Rimi Froia četru sieru saldēta 345g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,19 €/kg

  • Džems Rimi ķiršu 450g

    Džems Rimi ķiršu 450g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,53 €/kg

  • Sīpoli Rimi Eco 500g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi Eco 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Kārtainā rauga mīkla Rimi 500g

    Kārtainā rauga mīkla Rimi 500g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

  • Džems Rimi aprikožu 450g

    Džems Rimi aprikožu 450g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

  • Salātu siers  Rimi 40% 500g

    Salātu siers Rimi 40% 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 800g

    Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 800g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Marinēti tomāti Rimi 860g/450g

    Marinēti tomāti Rimi 860g/450g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 4,11 €/kg

  • Zaļie griķi Rimi negrauzdēti 800g
    Labākai dzīvei

    Zaļie griķi Rimi negrauzdēti 800g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,61 €/kg

  • Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 275g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Vājpiena biezpiens Rimi 0,5% 275g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

Filtrs

Filtrs