Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Siers Rimi Ricotta 41% 250g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siers Rimi Ricotta 41% 250g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Kvass Rimi 1,5l
    2 un vairāk
    -28%
    1
    19 €
    1,65 €
    0,79 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Rimi 1,5l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Brūkleņu džems Rimi 400g
    Jaunums

    Brūkleņu džems Rimi 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Kazeņu džems Rimi 400g
    Jaunums

    Kazeņu džems Rimi 400g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

  • Aunazirņi Rimi vārīti 250g
    Labākai dzīvei

    Aunazirņi Rimi vārīti 250g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/kg

  • Tvaicētie rīsi Rimi 400g

    Tvaicētie rīsi Rimi 400g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Marinēti gurķi Rimi 1650g/900g

    Marinēti gurķi Rimi 1650g/900g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,10 €/kg

  • Cūkgaļas desiņas Kabanos Rimi 440g

    Cūkgaļas desiņas Kabanos Rimi 440g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Makaroni Selection by Rimi Lumaconi 500g

    Makaroni Selection by Rimi Lumaconi 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Cepumi Rimi ar vaniļas garšas pild. 500g

    Cepumi Rimi ar vaniļas garšas pild. 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Papīra krūzes RIMI 240ml baltas, 20gb

    Papīra krūzes RIMI 240ml baltas, 20gb

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,06 €/gab.

  • Zaļās olīvas Selection bez kauliņ. 345g/160g

    Zaļās olīvas Selection bez kauliņ. 345g/160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

  • Biezpiena krēms Rimi persiku 150g

    Biezpiena krēms Rimi persiku 150g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,67 €/kg

  • Barankas Rimi vaniļas mīkstās 300g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Barankas Rimi vaniļas mīkstās 300g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,63 €/kg

  • Siera cepumi Rimi, kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siera cepumi Rimi, kg

    7.79 € par kg

    Cena par vienību: 7,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Zemesriekstu halva Rimi 300g

    Zemesriekstu halva Rimi 300g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 5,83 €/kg

  • Kosmētiskās salvetes Rimi 3 sl.90 lok.

    Kosmētiskās salvetes Rimi 3 sl.90 lok.

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

  • Garneles Rimi ar čaulu 16/20 nev. kg

    Garneles Rimi ar čaulu 16/20 nev. kg

    22.99 € par kg

    Cena par vienību: 22,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Konfektes Rimi Gotiņa klasiskā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Rimi Gotiņa klasiskā kg

    6.49 € par kg

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Žāvētas plūmes Rimi bez kauliņiem 500g
    3
    99 €
    7,98 €/kg

    Žāvētas plūmes Rimi bez kauliņiem 500g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Gāzēts dzēriens Cola Rimi 2l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gāzēts dzēriens Cola Rimi 2l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kartupeļu biezputra Rimi 200g

    Kartupeļu biezputra Rimi 200g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,95 €/kg

  • Cāļa pusspārnu vidusdaļas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārnu vidusdaļas Rimi 500g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Kartupeļu biezputra Rimi ar pienu 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kartupeļu biezputra Rimi ar pienu 200g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

  • Maltā gaļa Rimi jauktā kg

    Maltā gaļa Rimi jauktā kg

    7.89 € par kg

    Cena par vienību: 7,89 €/kg

  • Zaļā ledus tēja citrusaugļu Rimi 1,5l

    Zaļā ledus tēja citrusaugļu Rimi 1,5l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Graud.biezpiens ar saldo krējumu 5% Rimi 500g
    Labākai dzīvei

    Graud.biezpiens ar saldo krējumu 5% Rimi 500g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Sulu dzēriens Rimi apels.,banānu,pers. 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulu dzēriens Rimi apels.,banānu,pers. 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Kukurūzas pārslas Rimi ar cukura glazūru 500g

    Kukurūzas pārslas Rimi ar cukura glazūru 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Žāvētas dzērvenes Rimi 200g

    Žāvētas dzērvenes Rimi 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Rīsu galetes Rimi ar tumšo šokolādi 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Rīsu galetes Rimi ar tumšo šokolādi 100g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Kabatlakatiņi Rimi 10 gab., 4 slāņi

    Kabatlakatiņi Rimi 10 gab., 4 slāņi

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 0,18 €/gab.

  • Marinēti gurķi Rimi 2-5cm 340g/180g

    Marinēti gurķi Rimi 2-5cm 340g/180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Siers Burrata Selection by Rimi 51% 125g

    Siers Burrata Selection by Rimi 51% 125g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,37 €

    Cena par vienību: 16,72 €/kg

  • Kausēts siers Rimi ar Čedaru šķēlēs 200g

    Kausēts siers Rimi ar Čedaru šķēlēs 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Cūkgaļa Rimi sautēta 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļa Rimi sautēta 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Pica Rimi Froia ar salami,  Mozz. sieru 340g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pica Rimi Froia ar salami, Mozz. sieru 340g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,26 €/kg

  • Varavīksnes foreļu ikri Rimi 50g
    2 un vairāk
    -20%
    4
    39 €
    5,49 €
    87,80 €/kg

    Varavīksnes foreļu ikri Rimi 50g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 109,80 €/kg

  • Mājputnu un cūkg. desiņas Rimi Kabanos 120g

    Mājputnu un cūkg. desiņas Rimi Kabanos 120g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/kg

  • Mitrais tualetes papīrs Rimi Sensitive 60gb

    Mitrais tualetes papīrs Rimi Sensitive 60gb

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,03 €/gab.

Filtrs

Filtrs