Meklēt produktu

”rimi smart”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dzer. ūdens Rimi ar citronu garšu,gāz. 1,5l

    Dzer. ūdens Rimi ar citronu garšu,gāz. 1,5l

    0.85 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 0,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kartupeļi Delikatess Farm Rimi 1,2kg

    Kartupeļi Delikatess Farm Rimi 1,2kg

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Burkānu nektārs Rimi 0,33l

    Burkānu nektārs Rimi 0,33l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Pastilas Rimi 300g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pastilas Rimi 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Dilles Rimi 7g

    Dilles Rimi 7g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 107,14 €/kg

  • Saulespuķu eļļa Rimi 1l

    Saulespuķu eļļa Rimi 1l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/l

  • Želejkonfektes Lācīši Rimi 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Želejkonfektes Lācīši Rimi 100g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Cepeškrāsns maisiņi RIMI 2gab, 50x50cm

    Cepeškrāsns maisiņi RIMI 2gab, 50x50cm

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 0,63 €/gab.

  • Mērce makaroniem Rimi ar baziliku 390g
    1
    99 €
    5,10 €/kg

    Mērce makaroniem Rimi ar baziliku 390g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 500g

    Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 500g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Pasta Selection by Rimi Gigli 500g
    1
    49 €
    2,98 €/kg

    Pasta Selection by Rimi Gigli 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Sardeles Rimi cūkgaļas 400g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Rimi cūkgaļas 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Dārzeņu mais. Rimi havajiešu gaumē sald. 400g
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu mais. Rimi havajiešu gaumē sald. 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Auzu pārslas Rimi ātri vārāmās 450g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Rimi ātri vārāmās 450g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,20 €/kg

  • Smalklapu spināti Rimi Eco 1.šķ. 65g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Smalklapu spināti Rimi Eco 1.šķ. 65g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,46 €/kg

  • Burkānu nektārs Rimi 0,75l
    0
    99 €
    1,32 €/l

    Burkānu nektārs Rimi 0,75l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 1,72 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Džems Rimi melleņu 450g

    Džems Rimi melleņu 450g

    4.45 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

  • Gāzēts dzēriens toniks Rimi 1,5l

    Gāzēts dzēriens toniks Rimi 1,5l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Avota ūdens Rimi Kids negāzēts 0,5l

    Avota ūdens Rimi Kids negāzēts 0,5l

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Šprotes Rimi eļļā 170g/119g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šprotes Rimi eļļā 170g/119g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 20,08 €/kg

  • Štovēti kāposti Rimi 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti Rimi 1kg

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Indijas rieksti Rimi kg
    12
    59 €
    12,59 €/kg
    Labākai dzīvei

    Indijas rieksti Rimi kg

    13.99 € par kg

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Muslis Rimi ar kvinoju un avenēm 350g
    Nesatur pienu

    Muslis Rimi ar kvinoju un avenēm 350g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,43 €/kg

  • Melnā tēja Rimi Earl Grey 20x2g

    Melnā tēja Rimi Earl Grey 20x2g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,75 €/kg

  • Sviests Ghee Rimi Planet 500g
    Labākai dzīvei

    Sviests Ghee Rimi Planet 500g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,98 €/kg

  • Kečups Rimi klasiskais 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kečups Rimi klasiskais 1kg

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/kg

  • Pekanrieksti Rimi attīrīti 150g
    Labākai dzīvei

    Pekanrieksti Rimi attīrīti 150g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 46,60 €/kg

  • Kokosriekstu skaidiņas Rimi 150g

    Kokosriekstu skaidiņas Rimi 150g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,93 €/kg

  • Želejkonfektes Burgeri Rimi 100g

    Želejkonfektes Burgeri Rimi 100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Salātu cukurzirņi Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Salātu cukurzirņi Rimi 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Gargraudu rīsi Rimi 8x100g
    1
    44 €
    1,80 €/kg

    Gargraudu rīsi Rimi 8x100g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 2,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,85 €

  • Džems Rimi zemeņu 450g

    Džems Rimi zemeņu 450g

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 9,09 €/kg

  • Sarkanā paprika Rimi marinādē 680g/350g

    Sarkanā paprika Rimi marinādē 680g/350g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Ekoloģiski kartupeļi Rimi ECO 1kg
    Ekoloģisks

    Ekoloģiski kartupeļi Rimi ECO 1kg

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Zaļā tēja Rimi ar jasmīna ziediem 20x2g

    Zaļā tēja Rimi ar jasmīna ziediem 20x2g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 42,25 €/kg

  • Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 0,5l

    Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 0,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Deser. smūt. Rimi Strawberry cheesecake 250ml

    Deser. smūt. Rimi Strawberry cheesecake 250ml

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Džems Rimi aveņu 450g

    Džems Rimi aveņu 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Siers Rimi Tilsit fasēts 45% 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siers Rimi Tilsit fasēts 45% 500g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Riekstu un ogu maisījums Energy Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu un ogu maisījums Energy Rimi 500g

    5.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

Filtrs

Filtrs