Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kefīrs Baltais aveņu 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Baltais aveņu 700g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 1,84 €/kg

  • Biezpiena krēms Baltais Protein vaniļas 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena krēms Baltais Protein vaniļas 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Jog.dzēr.Baltais superb.mango un čia sēk.700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jog.dzēr.Baltais superb.mango un čia sēk.700g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,13 €/kg

  • Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts Baltais maizes ar plūmēm 380g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,13 €/kg

  • Grieķu jogurts Baltais ar auzām, zemen. 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grieķu jogurts Baltais ar auzām, zemen. 180g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,28 €/kg

  • Des.sieriņš ar C vit.un vaniļas garšu 38g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Des.sieriņš ar C vit.un vaniļas garšu 38g

    0.20 € par gab.

    Cena par vienību: 5,26 €/kg

  • Biezpiena krēms Baltais Protein zemeņu 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena krēms Baltais Protein zemeņu 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Grieķu jog. Baltais ar auz.,ābol.,kanēl. 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grieķu jog. Baltais ar auz.,ābol.,kanēl. 180g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,28 €/kg

  • Deserta sieriņš ar C vit.un mango garšu 38g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Deserta sieriņš ar C vit.un mango garšu 38g

    0.20 € par gab.

    Cena par vienību: 5,26 €/kg

  • Deserta sieriņš Baltais ar kakao garšu 38g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Deserta sieriņš Baltais ar kakao garšu 38g

    0.20 € par gab.

    Cena par vienību: 5,26 €/kg

  • Jogurta kokteilis Baltais Shake plūmju 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokteilis Baltais Shake plūmju 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Dzeramais jogurts zemeņu un banānu 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzeramais jogurts zemeņu un banānu 1kg

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,25 €/kg

  • Auzu superbrok.Baltais ar āboliem 160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu superbrok.Baltais ar āboliem 160g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 6,56 €/kg

  • Jogurts maizes ar žāvētām aprikozēm 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts maizes ar žāvētām aprikozēm 380g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,66 €/kg

  • Krēmsiers Baltais ar lokiem 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krēmsiers Baltais ar lokiem 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Kefīrs Baltais beztauku 0% 1kg
    Nesatur lipekli Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kefīrs Baltais beztauku 0% 1kg

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

  • Skāb. krējums Baltais creme fraiche 30% 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skāb. krējums Baltais creme fraiche 30% 500g

    2.75 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

  • Jogurts Baltais ar musli 2% 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts Baltais ar musli 2% 380g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,13 €/kg

  • Jog. dzēr.Baltais skyr meža zemene, mask.700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jog. dzēr.Baltais skyr meža zemene, mask.700g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 3,07 €/kg

  • Saldā kr. jogurts Baltais ar graudiem 5% 400g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā kr. jogurts Baltais ar graudiem 5% 400g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 3,12 €/kg

  • Krējuma pudiņš Baltais tropu augļu 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krējuma pudiņš Baltais tropu augļu 150g

    0.69 € par gab.
    Regulārā cena: 0,89 €

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Dzer. jogurts Baltais ar persiku un mango 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzer. jogurts Baltais ar persiku un mango 1kg

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,25 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Jogurts Baltais ar mango garšu un C vit. 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurts Baltais ar mango garšu un C vit. 300g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Piens Baltais 2% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Baltais 2% 1l

    1.10 € par gab.

    Cena par vienību: 1,10 €/l

  • Jog. Baltais ar zemeņu garšu un C vit. 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jog. Baltais ar zemeņu garšu un C vit. 300g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Krējuma pudiņš Baltais saldo ķiršu 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krējuma pudiņš Baltais saldo ķiršu 150g

    0.69 € par gab.
    Regulārā cena: 0,89 €

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Auzu superbrokastis Baltais ar zem.160g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu superbrokastis Baltais ar zem.160g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,05 €

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Groziņi ar vārīto krēmu un persikiem 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Groziņi ar vārīto krēmu un persikiem 200g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,89 €

    Cena par vienību: 16,45 €/kg

  • Jog. kokt. Baltais Shake meža zem. 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jog. kokt. Baltais Shake meža zem. 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Kausētais siers Baltais Šveices gaumē 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Baltais Šveices gaumē 180g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 9,94 €/kg

  • Jogurta kokteilis Baltais Shake ābolu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokteilis Baltais Shake ābolu 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Skābpiena dzēriens Baltais Ayran klasisk. 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābpiena dzēriens Baltais Ayran klasisk. 1l

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,19 €/l

  • Jogurta kokteilis Shake plombīrs 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jogurta kokteilis Shake plombīrs 250g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,80 €/kg

  • Dzeramais jogurts Baltais Skyr Tropical 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzeramais jogurts Baltais Skyr Tropical 700g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 3,07 €/kg

  • Biezp.krēms Baltais protein bez piedevām 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezp.krēms Baltais protein bez piedevām 300g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Biezpiena krēms Baltais mango, persiku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena krēms Baltais mango, persiku 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Jog. dzēr. Baltais skyr sāļās karameles 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Jog. dzēr. Baltais skyr sāļās karameles 700g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 3,07 €/kg

  • Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena sieriņš Baltais šokolādes 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Siers Baltais Grieķu salātu siers 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Baltais Grieķu salātu siers 500g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,98 €/kg

Filtrs

Filtrs