Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Baklažāni 225-400g/gab kg
    Labākai dzīvei

    Baklažāni 225-400g/gab kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.58 kg 0.58kg

  • Vīnogas mix b/k 1.šķ. 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas mix b/k 1.šķ. 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Sīpoli saldie lielie 100+ mm, kg
    Labākai dzīvei

    Sīpoli saldie lielie 100+ mm, kg

    2.39 € par kg

    Cena par vienību: 2,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Melone dzeltenā Honey Dew, kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Melone dzeltenā Honey Dew, kg

    1.79 € par kg

    Cena par vienību: 1,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2.6 kg 2.6kg

  • Tomāti tumšie 57-67MM 1.šķ. kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti tumšie 57-67MM 1.šķ. kg

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Āboli Royal Gala 75-80 mm, 1.šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Royal Gala 75-80 mm, 1.šķira, kg

    1.59 € par kg
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 1,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.08 kg 1.08kg

  • Mandarīni Orri C/2-3, fasēti kastē 1kg
    Jaunums

    Mandarīni Orri C/2-3, fasēti kastē 1kg

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Ķīnas kāposts kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķīnas kāposts kg

    1.39 € par kg

    Cena par vienību: 1,39 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.1 kg 1.1kg

  • Granātāboli, C/7-11-12, 1. šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Granātāboli, C/7-11-12, 1. šķira, kg

    4.49 € par kg
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 4,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.65 kg 0.65kg

  • Lielās pupas pākstīs,kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Lielās pupas pākstīs,kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Plūmes sarkanās 40 mm, kg
    Labākai dzīvei

    Plūmes sarkanās 40 mm, kg

    2.79 € par kg

    Cena par vienību: 2,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Zaļumu komplekts 70g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Zaļumu komplekts 70g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 16,43 €/kg

  • Ķiploki jaunie Latvijas 55+ mm, KG
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķiploki jaunie Latvijas 55+ mm, KG

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.21 kg 0.21kg

  • Lapu kāposti Kale 180g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Lapu kāposti Kale 180g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

  • Kukurūzas vālīte gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kukurūzas vālīte gab.

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,95 €/kg

  • Redīsi baltie kg
    Labākai dzīvei

    Redīsi baltie kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Ķirbis cepšanai Hokkaido, kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirbis cepšanai Hokkaido, kg

    1.49 € par kg

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.7 kg 1.7kg

  • Kāposti Briseles 500g
    Labākai dzīvei

    Kāposti Briseles 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Vīnogas tumšās Moldova 22+ mm 1.šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas tumšās Moldova 22+ mm 1.šķira kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.7 kg 0.7kg

  • Koriandrs KINZA 100g

    Koriandrs KINZA 100g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/kg

  • Dzērvenes lielogu 400g
    Jaunums Izcelsmes valsts Latvija

    Dzērvenes lielogu 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Paprika baltā 2. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Paprika baltā 2. šķira kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Kukurūza vārīta 450g

    Kukurūza vārīta 450g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Āboli Magic Star 85+ mm 1. šķ. kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Magic Star 85+ mm 1. šķ. kg

    2.19 € par kg

    Cena par vienību: 2,19 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Sparģeļi zaļie 250g
    Labākai dzīvei

    Sparģeļi zaļie 250g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/kg

  • Paprika mix fasēta 500g

    Paprika mix fasēta 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Siers Maasdammer 45+ kg
    Piemērots veģetāriešiem

    Siers Maasdammer 45+ kg

    11.99 € par kg

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Ķirbis kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ķirbis kg

    0.99 € par kg

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:3.6 kg 3.6kg

  • Kolrābis gab
    Labākai dzīvei

    Kolrābis gab

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,56 €/kg

  • Salātu maisījums Misticanza 1.šķ. 100g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Misticanza 1.šķ. 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Pastinaka sakne kg
    Labākai dzīvei

    Pastinaka sakne kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Nektarīni 1. šķira 500g

    Nektarīni 1. šķira 500g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Vīnogas Cotton Candy bez kauliņiem 400g

    Vīnogas Cotton Candy bez kauliņiem 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Kāposti sarkanie , kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kāposti sarkanie , kg

    0.79 € par kg

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Plūmes tumšās 500g
    Labākai dzīvei

    Plūmes tumšās 500g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Kivi ogas, 125g
    Labākai dzīvei

    Kivi ogas, 125g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Rukola 200g
    Labākai dzīvei

    Rukola 200g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,95 €/kg

  • Mango Nogatavināti x2, gab
    Labākai dzīvei

    Mango Nogatavināti x2, gab

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,00 €/gab.

  • Melone Kantalupe, kg
    Labākai dzīvei

    Melone Kantalupe, kg

    2.69 € par kg

    Cena par vienību: 2,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Āboli Natyra BIO 80-90mm. 1. šķira
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Āboli Natyra BIO 80-90mm. 1. šķira

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,74 €/kg

Filtrs

Filtrs