Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Ātri pag. nūdeles Maggi Sweet chilli 75g

    Ātri pag. nūdeles Maggi Sweet chilli 75g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,87 €/kg

  • Nūdeles Maggi ceptas Thai Curry 128g

    Nūdeles Maggi ceptas Thai Curry 128g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 21,80 €/kg

  • Buljons Maggi Taizemes 80g

    Buljons Maggi Taizemes 80g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,88 €/kg

  • Garšv. mais. Wrap It fahitu pildījumam 27g

    Garšv. mais. Wrap It fahitu pildījumam 27g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 58,89 €/kg

  • Ātri pag. nūd. Maggi ar saldā čili g. 185g

    Ātri pag. nūd. Maggi ar saldā čili g. 185g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 12,70 €/kg

  • Ātri pag.nūd.Maggi siera gar.,pikant.mēr.130g

    Ātri pag.nūd.Maggi siera gar.,pikant.mēr.130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

  • Vistas mērce Maggi Tikka Masala 65g

    Vistas mērce Maggi Tikka Masala 65g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 22,31 €/kg

  • Nūdeļu mērce Maggi Pad Thai 65g

    Nūdeļu mērce Maggi Pad Thai 65g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 22,31 €/kg

  • Ātri pag.nū.Maggi vist.,kimč.ga.,pik.mēr.130g

    Ātri pag.nū.Maggi vist.,kimč.ga.,pik.mēr.130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

  • Vistas mērce Maggi Terijaki garšas 65g

    Vistas mērce Maggi Terijaki garšas 65g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 22,31 €/kg

  • Buljons Maggi vistas 80g

    Buljons Maggi vistas 80g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Nūdeles Maggi ceptas ar vistas gaļu 121g

    Nūdeles Maggi ceptas ar vistas gaļu 121g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,06 €/kg

  • Olu nūdeles Maggi ar pīles garšu 119g

    Olu nūdeles Maggi ar pīles garšu 119g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,45 €/kg

Filtrs

Filtrs