Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Saldskābā mērce Spilva medus cālim 510g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābā mērce Spilva medus cālim 510g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/kg

  • Ķiploki Spilva malti 25g
    0
    83 €
    33,20 €/kg

    Ķiploki Spilva malti 25g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 47,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Ievārījums Spilva brūkleņu 380g

    Ievārījums Spilva brūkleņu 380g

    5.15 € par gab.

    Cena par vienību: 13,55 €/kg

  • Ievārījums Spilva aveņu 380g

    Ievārījums Spilva aveņu 380g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,45 €/kg

  • Marinētas bietes Spilva ar ķimenēm 570g/330g

    Marinētas bietes Spilva ar ķimenēm 570g/330g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,27 €/kg

  • Mar. pipargurķīši Spilva asie 3-6cm 330g/190g

    Mar. pipargurķīši Spilva asie 3-6cm 330g/190g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,16 €/kg

  • Kečups Spilva tomātu bērniem 500g

    Kečups Spilva tomātu bērniem 500g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,98 €/kg

  • Majonēze Spilva Brokastu 235g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva Brokastu 235g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

  • Mērce Spilva Premium mango un čili 285g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Premium mango un čili 285g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,89 €/kg

  • Marinēti šampinjoni Spilva 290g/180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marinēti šampinjoni Spilva 290g/180g

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 22,72 €/kg

  • Soļanka Spilva 530g

    Soļanka Spilva 530g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,17 €/kg

  • Harčo Spilva 530g

    Harčo Spilva 530g

    4.15 € par gab.

    Cena par vienību: 7,83 €/kg

  • Konservētā aukstā zupa Spilva Vasara 530g

    Konservētā aukstā zupa Spilva Vasara 530g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,64 €/kg

  • Pupiņas Spilva tomātu mērcē 580g/340g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pupiņas Spilva tomātu mērcē 580g/340g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 7,79 €/kg

  • Saldā paprika Spilva 23g
    0
    81 €
    35,22 €/kg

    Saldā paprika Spilva 23g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 50,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Ķiršu tomāti Spilva marinādē 680g/380g
    2
    65 €
    6,97 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ķiršu tomāti Spilva marinādē 680g/380g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Ievārījums Spilva aprikožu 380g

    Ievārījums Spilva aprikožu 380g

    4.95 € par gab.

    Cena par vienību: 13,03 €/kg

  • Gurķi Spilva uzkodu saldskāb.marinādē 460g

    Gurķi Spilva uzkodu saldskāb.marinādē 460g

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 14,38 €/kg

  • Rasoļņiks Spilva 530g

    Rasoļņiks Spilva 530g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,34 €/kg

  • Salāti Spilva Latgales 530g
    2
    69 €
    5,08 €/kg

    Salāti Spilva Latgales 530g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Marinēti šampinjoni Spilva 670g/410g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marinēti šampinjoni Spilva 670g/410g

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,54 €/kg

  • Vanilīna cukurs Spilva 20g
    0
    32 €
    16,00 €/kg

    Vanilīna cukurs Spilva 20g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 22,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,45 €

  • Marinētas bietes Spilva kubiņos 570g/380g

    Marinētas bietes Spilva kubiņos 570g/380g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,92 €/kg

  • Ievārījums Spilva apelsīnu 380gr
    3
    29 €
    8,66 €/kg

    Ievārījums Spilva apelsīnu 380gr

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,08 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,59 €

  • Salāti Spilva grila 530g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti Spilva grila 530g

    3.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,13 €/kg

  • Majonēze Spilva street food provansas 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Majonēze Spilva street food provansas 250g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Kečups Spilva Oriģinālais 1250g
    3
    39 €
    2,71 €/kg

    Kečups Spilva Oriģinālais 1250g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,03 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Mārrutki Spilva mājas gaumē 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva mājas gaumē 200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

  • Tomātu mērce Spilva šašlikam 510g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva šašlikam 510g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 5,00 €/kg

  • Pupas Spilva ar dārzeņiem 570g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pupas Spilva ar dārzeņiem 570g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,42 €/kg

  • Sīrups Spilva Mojito 0,3l
    1
    59 €
    5,30 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīrups Spilva Mojito 0,3l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Marinēti gurķi Spilva asie 6-9cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Spilva asie 6-9cm 670g/370g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,51 €/kg

  • Marinēti pipari Spilva peperoni asie 330g/150

    Marinēti pipari Spilva peperoni asie 330g/150

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,93 €/kg

  • Salāti Spilva mednieku 530g

    Salāti Spilva mednieku 530g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

  • Paprika Spilva grilēta 670g/400g

    Paprika Spilva grilēta 670g/400g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,22 €/kg

  • Mērce Spilva salātiem 385g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva salātiem 385g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 5,58 €/kg

  • Mērce Spilva Cēzara 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Cēzara 220g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,59 €/kg

  • Ābolu biezenis Spilva Orģinālais 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva Orģinālais 300g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 6,17 €/kg

  • Kabači Spilva adžikas mērcē 560g

    Kabači Spilva adžikas mērcē 560g

    5.15 € par gab.

    Cena par vienību: 9,20 €/kg

  • Pelēkie zirņi Spilva ar cūku taukiem 570g
    2
    69 €
    4,72 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelēkie zirņi Spilva ar cūku taukiem 570g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

Filtrs

Filtrs